ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Откри френски научен екип
Доколко правилно е да се отрича който и да е от двата вида?
Опасността идва от жената кръводарител.

Излекуван Диабет

Модератори: админ, консултанти

algologic

Излекуван Диабет

Мнение от algologic » 13 яну 2010 23:14

Който иска да се излекува нека да погледа тези филми и като му хареса ,може да ме потърси на следният e-mail:miromalev@abv.bg
http://vbox7.com/play:0811d8de
http://vbox7.com/play:eadae9bd

Приятно гледане !

Явора

Re: Излекуван Диабет

Мнение от Явора » 14 яну 2010 05:26

Поредната зарибявка......от сорта на скенар, оберон, метарон и т. н. ........
Разбира се не казвам че апарата не може да лекува. Вероятно може. Но абсолютно не може да лекува всичко. Още повече пък да ИЗлекува за винаги всички болести.....

Има логика с апарата да се унищожат едни или други паразити и микроорганизми. Има логика с апарата да се стимулира функцията на една или друга жлеза с вътрешна секреция, като няма гаранция че жлезата пак няма да се отклони някога .............

Но незнам как разбра тоя човек от клипа, че прешлените му са си отишле на мястото.
Вероятно апарата е поосвободил малко един или друг нерв. Ако му са приплъзнати прешлените аз не виждам как ще си отидат на правилното място.
И как разбра тоя човек че проблема му е решен веднъж за винаги. Абсолютно никаква гаранция няма че там където е имало компресия на гръбначен нерв, няма да се появи пак.....

Няма нищо лошо да се ОПИТА това лечение или пък друго алтерантивно, но нека да се казва истината на хората.

rina

Мнение от rina » 18 яну 2010 15:50

дано никой не се хваща на тази въдица..... правите ли разлика между безвкусен и захарен диабет!?! :) :twisted:
rina

Явора

Мнение от Явора » 26 яну 2010 10:40

Няма нищо фатално ако някой се хване на "въдицата".
Според мен за много неща вероятно няма да има полза от този апарат, но на никого не може да навреди.

Подобни апарати - като този, като скенар, като запер, като уредите правени по схемите на д-р Райф ако не помогнат, няма как да навредят..........

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 27 яну 2010 11:17

Основният проблем, поне според мен, или по-скоро опасния момент в случая е не толкова, че подобен метод ще навреди на пациента, колкото, че обикновено болният спира предписаното му от лекаря лечение, разчитайки изцяло на алтернативния метод. Аз лично съм имал доста тежки случаи от подобен характер в практиката си.

Отговори

Върни се в “Безвкусен диабет”