Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как можете да повлияете на състоянието?
Съдържа важни хранителни вещества
Вирусът може да доведе до рак на маточната шийка
Специалистите препоръчват енергичните тренировки
реклама

хомеопатия успехи

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

хомеопатия успехи

Мнениеот Дундина » 27 Авг 2008 10:43

Съпругата на мой бивш колега скоро сподели как наша обща позната хомеопат е решила проблем в ставите му с нещо много елементарно.Но разбира се първо е трябвало да минат през доста лекари и изследвания ,пиене на всякакви противовъзпалителни и т. н. лекарства.В крайна сметка съвета и е бил да вари всяка вечер свински крачета или телешки джолани/ставната част/ и да пие по една чаша.За момента болките в раменните и тазобедренните стави ги няма ,но той продължава да пие и предполагам,че и в коленните след време ще отшумят.Неговата жена впечатлена от резултата отива по свой проблем при нея.От както я познавам е с много ниско кръвно и не добро оросяване/Говорим за жена на 32 г./.В моменти на внезапни прилошавания често колапси се е прилагала стандартна процедура Ефортил,Бетасерк и т. н.,но всичко е временно.Но какво прави хомеопата за нея,след обстоен преглед и снемане на доста подробна анамнеза и дава хапченца за 3 дена и съвет да изпие едно шише Алое.От полувин година не е пила и Аналгин да не говорим за някакви други лекарства свързани с лошото и оросяване.За съжаление има и доста шарлатани.Доверявайте се на утвърдени хомеопати.
Дундина

Re: хомеопатия успехи

Мнениеот sunka1 » 11 Фев 2009 11:49

здравейте, бихте ли дали някакви координати на познатата Ви лекарка - хомеопат
sunka1

Мнениеот Информация » 12 Ное 2011 17:55

Кои са тия "утвърдени" хомеопати? Споделете имена. Така хвърляте тук информация и какво следва?
Информация

Мнениеот VELINDOBROTO » 03 Фев 2012 12:46

Здравейте,

Бих споделил и аз опита си с Хомеопатия.
Преди години ми откриха МС и започнах лечение само с Хомеопатия. Симптомите се повлияват чудесно, впоследствие започнах да се лекувам по schcmetod и резултатите са много ефективни, защото самият метод включва хомеопатия и единствените съвместими с нея терапии, които не смущават и не антидотират действието на хомеопатичното лекарство.

Мерси
VELINDOBROTO

Мнениеот stef76 » 12 Юни 2014 14:04

Здравейте! Аз също искам да споделя моите успехи с Хомеопатията, но класическа! Синът ми на 1.5 г имаше екзема на крачетата! Обиколихме всички големи градове, доценти и т. н., само като чуят, че в рода ни има човек с екзема и заключват- Така ще е! Беше едно голямо ходене по мъките цели 2 години.Нищо не разбирах от Хомеопатия, само бях гледала по ТВ- др Михайлов /който не е класически хомеопат/, но тогава не правех никаква разлика!
Няма да изпадам в подробности, но се запознах случайно /няма нищо случайно/ с д-р Тасева! Първата ни среща беше много странна! Разпитваше ме за зачеването на детето, как е родено, какво обича да яде!? Поиска да заведа детето да го види! Наблюдаваше го внимателно и ми зададе още няколко "странни" въпроса за поведението му вкъщи, на улицата и т.н. Тогава извади от една кутия шишенце с "топчета" и ме попита дали е ял скоро?! Отговорих, че са минали два часа и тя му даде топчето в устата! Никога няма да забравя, това беше във вторник! Цяла нощ детето вика " Сълби...." Не можахме да мигнем, намазах го с крем от невен, който по принцип го облекчаваше, но уви.... този път- не! На сутринта звъня на докторката по телефона и казвам за случилото се, а тя ми каза " Бравооо..... Това е точното лекарство!" Аз учудена как така ще се радва тя на нашето нещастие?????....
На другия ден сърбежа беше намалял и така до неделя, когато ЧУДОТО стана! Сутринта поглеждам кожата му гладка, нямаше и спомен от екземата!!! Не можехме да повярваме със съпруга ми, чак се разплаках...Винаги, когато разказвам това, ме спохождат тези емоции.... Защото след обикалянето по доценти и даването на луди пари в продължение на 2 години и всички казваха, че това ще си остане така....
От тогава синът ми, който е вече на 9 години не е вземал нищо друго, освен хомеопатия. Така цялото семейство станахме пациенти на д-р Димитрина Тасева!
Доктор Д. Тасева преглежда във Варна! Тел. за връзка 052/601265
stef76

Назад към Алтернативна медицина