Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как най-ефикасно да се справим с малките наранявания?
Над 100 000 души у нас страдат от ревматични заболявания
За някои некомфортни състояния в женската част на месеца
реклама

хомеопатия успехи

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

хомеопатия успехи

Мнениеот Дундина » 27 Авг 2008 10:43

Съпругата на мой бивш колега скоро сподели как наша обща позната хомеопат е решила проблем в ставите му с нещо много елементарно.Но разбира се първо е трябвало да минат през доста лекари и изследвания ,пиене на всякакви противовъзпалителни и т. н. лекарства.В крайна сметка съвета и е бил да вари всяка вечер свински крачета или телешки джолани/ставната част/ и да пие по една чаша.За момента болките в раменните и тазобедренните стави ги няма ,но той продължава да пие и предполагам,че и в коленните след време ще отшумят.Неговата жена впечатлена от резултата отива по свой проблем при нея.От както я познавам е с много ниско кръвно и не добро оросяване/Говорим за жена на 32 г./.В моменти на внезапни прилошавания често колапси се е прилагала стандартна процедура Ефортил,Бетасерк и т. н.,но всичко е временно.Но какво прави хомеопата за нея,след обстоен преглед и снемане на доста подробна анамнеза и дава хапченца за 3 дена и съвет да изпие едно шише Алое.От полувин година не е пила и Аналгин да не говорим за някакви други лекарства свързани с лошото и оросяване.За съжаление има и доста шарлатани.Доверявайте се на утвърдени хомеопати.
Дундина

Re: хомеопатия успехи

Мнениеот sunka1 » 11 Фев 2009 11:49

здравейте, бихте ли дали някакви координати на познатата Ви лекарка - хомеопат
sunka1

Мнениеот Информация » 12 Ное 2011 17:55

Кои са тия "утвърдени" хомеопати? Споделете имена. Така хвърляте тук информация и какво следва?
Информация

Мнениеот VELINDOBROTO » 03 Фев 2012 12:46

Здравейте,

Бих споделил и аз опита си с Хомеопатия.
Преди години ми откриха МС и започнах лечение само с Хомеопатия. Симптомите се повлияват чудесно, впоследствие започнах да се лекувам по schcmetod и резултатите са много ефективни, защото самият метод включва хомеопатия и единствените съвместими с нея терапии, които не смущават и не антидотират действието на хомеопатичното лекарство.

Мерси
VELINDOBROTO

Мнениеот stef76 » 12 Юни 2014 14:04

Здравейте! Аз също искам да споделя моите успехи с Хомеопатията, но класическа! Синът ми на 1.5 г имаше екзема на крачетата! Обиколихме всички големи градове, доценти и т. н., само като чуят, че в рода ни има човек с екзема и заключват- Така ще е! Беше едно голямо ходене по мъките цели 2 години.Нищо не разбирах от Хомеопатия, само бях гледала по ТВ- др Михайлов /който не е класически хомеопат/, но тогава не правех никаква разлика!
Няма да изпадам в подробности, но се запознах случайно /няма нищо случайно/ с д-р Тасева! Първата ни среща беше много странна! Разпитваше ме за зачеването на детето, как е родено, какво обича да яде!? Поиска да заведа детето да го види! Наблюдаваше го внимателно и ми зададе още няколко "странни" въпроса за поведението му вкъщи, на улицата и т.н. Тогава извади от една кутия шишенце с "топчета" и ме попита дали е ял скоро?! Отговорих, че са минали два часа и тя му даде топчето в устата! Никога няма да забравя, това беше във вторник! Цяла нощ детето вика " Сълби...." Не можахме да мигнем, намазах го с крем от невен, който по принцип го облекчаваше, но уви.... този път- не! На сутринта звъня на докторката по телефона и казвам за случилото се, а тя ми каза " Бравооо..... Това е точното лекарство!" Аз учудена как така ще се радва тя на нашето нещастие?????....
На другия ден сърбежа беше намалял и така до неделя, когато ЧУДОТО стана! Сутринта поглеждам кожата му гладка, нямаше и спомен от екземата!!! Не можехме да повярваме със съпруга ми, чак се разплаках...Винаги, когато разказвам това, ме спохождат тези емоции.... Защото след обикалянето по доценти и даването на луди пари в продължение на 2 години и всички казваха, че това ще си остане така....
От тогава синът ми, който е вече на 9 години не е вземал нищо друго, освен хомеопатия. Така цялото семейство станахме пациенти на д-р Димитрина Тасева!
Доктор Д. Тасева преглежда във Варна! Тел. за връзка 052/601265
stef76

Назад към Алтернативна медицина