ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Природната дарба на светулката влиза в широка употреба (видео)
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст
Пийте чай от джинджифил

ЛЕЧЕНИЕ НА КОКАЛЧЕТА ...

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

rada

ЛЕЧЕНИЕ НА КОКАЛЧЕТА ...

Мнение от rada » 14 авг 2008 16:26

моя приятелка , тя го е правила и нейните кокалчета на палците са с прибрали, но в зародиша им .
трябва около 10 пъти нощно време да се обтриват с йодасепт, и притискат-превръзват с монета от 1 лв.
това вече 3 пъти правя и аз, но след 2-3 часа усещам пареща болка , която се разхожда по коста почти до коляното, болката е много силна - човъркане и парене . притеснявам се от реакцията която се получава - дали няма да си навредя, кокалчетата ми са около 1-1.5 см. имам ги вече почти 10-15 г , решила съм да се справя с тях, но първо искам да пробвам с нетрадиционна медицина , ако не се получи явно ще има нож . моля , за Вашето мнение , че ......ужас. Предварително благодаря! :)

snejapetrova

Re: ЛЕЧЕНИЕ НА КОКАЛЧЕТА ...

Мнение от snejapetrova » 21 авг 2008 23:59

здр. аз съм лекувала мойте кокалчета ,като първо ги мажех с оцет след 5м. сйод ,а после слагах сребърна пара в-у кокалчето бинтовам истоя цяла нощ така. кокалчетата намаляват след 2 седмици ,успех

rada

Мнение от rada » 26 авг 2008 15:13

най сетне - отговор /мнение/, за който благодаря. но това за мазане с оцет - 5 м. като минутили или месеца да разбирам !?

snejapetrova

Мнение от snejapetrova » 07 сеп 2008 18:03

Здр. мажа с истински оцет чакам около 5 минути ,мажа с йод после сребърна пара и бинтовам,успех.

mr_kourtev

Мнение от mr_kourtev » 08 юли 2009 17:19

Аз Ви препоръчвам лечение с литотерапия. Във Вашият случай използвайте минерал / камък / Лабрадорит. Как да процедирате?
1.Поставяте Лабрадорита покрит с лек филм зехтин и с по силен натиск движите камъкът от опашната кост нагоре до сакралната кост.
2. След това движете Лабрадоритът със същият натиск по дясната ганга / 1 пръст отстрани на гръбначният стълб/, до където може ръката Ви да стигне.
3. После в лявата част 3 пъти на всяка страна.
4. Поставете и движете Лабрадорът върху първи шиен прешлен да ямката на вратът.
5. Третирайте местата / кокалчетата / с минералът / . Тази процедура се извършва минимум един път дневно. Моля през това време носете еспадрили или обувки с нисък ток, поне в продължение на 25 дни.
Моля да внимавате при закупуването на лабрадорита, тъй като пазарът е залят със синтетика. В случай, че не може да го откриете, пишете.
Чест и почитания!

loter

Мнение от loter » 05 юни 2017 10:09

rada написа:
14 авг 2008 16:26
моя приятелка , тя го е правила и нейните кокалчета на палците са с прибрали, но в зародиша им .
трябва около 10 пъти нощно време да се обтриват с йодасепт, и притискат-превръзват с монета от 1 лв.
това вече 3 пъти правя и аз, но след 2-3 часа усещам пареща болка , която се разхожда по коста почти до коляното, болката е много силна - човъркане и парене . притеснявам се от реакцията която се получава - дали няма да си навредя, кокалчетата ми са около 1-1.5 см. имам ги вече почти 10-15 г , решила съм да се справя с тях, но първо искам да пробвам с нетрадиционна медицина , ако не се получи явно ще има нож . моля , за Вашето мнение , че ......ужас. Предварително благодаря! :)
Здравей, какво се случва с теб? Излекува ли кокалчето? Това с монетата помогна ли?

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”