ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Продуктите на Вижън

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

vadoda

Re: Продуктите на Вижън

Мнение от vadoda » 18 сеп 2009 23:55

И аз съм съгласен със (ste 100) :P

dobbin

Мнение от dobbin » 20 сеп 2009 12:44

Ste и Vadoda,
Здравейте,
така и не видях аргументи в подкрепа на вашите твърдения.
Може ли да опишете защо смятате, че всички са мошеници? Може би смятате, че са дистрибутори, които се опитват да си пробутат продуктите?
Имайте предвид, наистина повечето потребители, които ползват Вижън, наистина са дистрибутори, но само защото така е по-изгодно купуването им.
Имах намерение да споделя моите здравословни проблеми, върху които експериментирах с Вижън, но след последните постинги ми се отщя.

ppetrov333

Мнение от ppetrov333 » 08 окт 2009 23:15

Ами аз не съм анонимен.
И пия Вижън.
И съм здрав.
И преди и сега.
И съм дал тази възможност на много други като мен.
Казвам се Петър Петров и можете да ме потърсите на скайп:ppetrov333

mimi_69

Мнение от mimi_69 » 31 окт 2009 16:59

Здравейте, искам да изкажа мнението си за продуктите на Вижън. Мога да се похваля, че за два дни успях да се праборя със свински грип, благодарение на тях, като приемах на 2 часа по 2 детокса, антиокс-сутрин и вечер,шевитон-сутрин и вечер и урсул, сутрин и вечер.

mimi_69

Мнение от mimi_69 » 31 окт 2009 17:04

във връзка с грипа, ако някой има въпроси нека се обади на тел:0898665899 или skype:mary_mi6i

mimi_69

Мнение от mimi_69 » 08 ное 2009 17:52

Здравейте! Аз също ползвам продуктите на Вижън и се чувствам прекрасно.Започнах от миналата зима, защото имах проблеми с бъбреците и по тази причина ми ги препоръчаха.С недоверие ги започнах но, болките отшумяха и когато отидох при лекуващия лекар, той се учуди, как е възможно бъбреците ми да са в отлично състояние и това стана само след 20 дена прием на Нутримакс. Така, че изобщо не се приотеснявайте- взимайте продукти за да съхраните здравето си. Който иска може да прочете повече за тях.http://free-life-vision.wellnet.me/

mimi_69

Мнение от mimi_69 » 20 апр 2010 18:47

http://free-life-vision.wellnet.me/Препоръчвам ви този сайт ,в който можете да разгледате продуктите на компания Вижън.Аз също ги ползвам,а заедно с мен и моето семейство.Всички сме много доволни,нямаме здравословни проблеми и се чувстваме прекрасно.Горещо ви ги препорачвам.0898665899 М.Петрова

galin_kos

Мнение от galin_kos » 16 авг 2010 11:08

Здравейте! Аз съм Галин Костадинов на 22 години съм. Аз започнах да се занимавам с тази дейнос защото ми хареса бизнес плана на компания Vision International People Group и понеже осъзнах, колко много може да се постигне чрез него. Като всеки нов човек и аз реших да пробвам продуктите на компанията, първо за да се уверя, че са безвредни и второ за да се убедя, че наистина помагат, тъй като аз съм млад и енергичен и смятах, че тези продукти не са ми нужни.
Уви, още от първата употреба, аз усетих осезаема разлика в настроението ми към по-добро. Гладоболието ми, което се дължеше на прекомерното учене и натоварване на очите ми също изчезна. Да не говоря за акнето, което се стопи, буквално за 2 дена, а след около месец вече забравих, че е същесвувало.
Искрено съм благодаряне на компания Vision International People Group за прекрасните и продукти, и аз перфектния и бизнес план.
Благодаря!

За повече информация посетете: http://galin-kos.wellnet.me/

adi_adi

Мнение от adi_adi » 12 май 2011 12:57

Много дълго време се интересувах от продуктите на Вижън, търсих информация, а също и резултати за действието им, изненадах се като разбрах, че много хора покрай мен с различни заболявания ги използват и са доволни. Цената беше висока за мен, но след срещата ми с дистрибутор ми предложиха при закупуване на 8 продукта 40% дистрибуторска отстъпка (правят се някакви точки). Консултираме безплатно лекар (http://visionshop-eu.com/), който ми предложи схема с продуктите на Вижън, които да използвам за моето лечение.

Nezi

Мнение от Nezi » 24 авг 2011 15:28

Здравейте, след като прочетох много мнения за продуктите на VISION и най-вече за детския Лайфпак джуниър, реших сама да се убедя в тяхното действие. Ползва ги дъщеря ми 2-ра година която вече е почти на 8 години и за последните 2 години не сме стъпили при личната си лекарка и съответно в аптека. Последните две зими минаха без грип и простудни заболявания, които преди тава не ни пропускаха. Няма нито един ден отсъствие от предучилищната група и Първи клас. Препоръчвам на всички майки да се замислят сериозно какво всъщност като храна приема тяхното дете всеки един ден и дали там наистина се съдържат витамините и минералите, които са нужни да расте здраво и щастливо детето им. Аз също ги ползвам за профилактика и съм изключително щастлива, че не ми се налага да посещавам личния си лекар. За повече информация 0898641181 Н.Кьосева.

Nezi

Мнение от Nezi » 12 май 2012 00:27

Здравейте отново след около 9 месеца. Искам да споделя, че изпратихме есенно-зимния период който вече отмина без нито веднъж да се разболеем. Дъщеря ми продължава да ползва детските продукти на компания Вижън, като освен Лайфпак джуниър през грипния и вирусен период смучеше и от витаминте Be Healthy или Бъди здрав с ПРОПОЛИС и витамин С - НАТУРАЛЕН . Аз съм една щастлива майка на която не и се налага да посещава лекарските кабинети и апетките. Освен Лайфпак джуниър аз винаги имам у дома един от новите продукти на VISION, който се нарича D4X или умна храна. В една кутийка има 7 пакетчета съдържащи глог, щипка, хибискус, кехлибарена к-на и мед - само натурални съставки. Приема се със кисело мляко, сок, негорещ чай, вода или направо от пакетчето. При стомашно-чревните вируси спира повръщането , разстройството, болките в корема и ако някой е пипнал вирус се опрвя за 1 един ден вместо да се мъчи няколко дни. Ние дори не стигаме да хванем подобен вирус защото щом някой почувства подобни симптоми хапва едно D4X и забравя за неразположението. Който се интересува от продукта да гледа филмчето за него тук http://vbox.bg/D4X-Bestseller-2010-v-59967. За всеки който желае да ползва Лайфпак Джуниър или някои от другите продукти на Вижън на дистрибуторски цени може да получи информация на електронната ми поща nezi_bl@abv.bg или горепосочения телефон. С радост ще помогна на много майки да спят спокойно затова, че децата им не боледуват. Научих за продуктите преди 3 години когато ме поканиха на презентация на компания Вижън. И затова сега споделям за всички който са от Благоевград или околността, че могат да присъстват на презентациите на компанията които в момента се провеждат в Младежки дом зала 2 ет.2 всеки четвъртък на месеца от 18,00 часа. Дано повече хора да се възползват и да бъдат ЗДРАВИ.

vasilevi121

Мнение от vasilevi121 » 28 май 2012 08:27

здравейте,ползвам тези продукти вече три месеца и съм невероятно доволна,пие ги детето ми на 6г,майка ми ,аз самата ,мъжът ми в момента предлагат и страхотен гел за лице,нов продукт е и фантастичен ,освен това диетата с тези продукти прави наистина чудеса самата аз бях негативно настроена в началото ,но след тези три месеца дори станах дистрибутор на вижън и ги препоръчвам най-искренно на всеки решил да помогне на себе си и на хората които обича,готова съм да отговоря на всеки ваш въпрос и да ви помогна стига да искате

hinkovor

Мнение от hinkovor » 08 окт 2012 11:50

Регистрирах се скоро тук и открих малко мнения за продуктите на Вижън. Интересувам се дали някой ги е ползвал при проблеми с черния дроб като хепатит С и цироза. Ще съм благодарен ако има мнения по въпроса.

nezi_bl

Мнение от nezi_bl » 08 окт 2012 16:01

Аз мога да ви препоръчам консултант на компания Вижън който се занимава с продуктите и ги препоръчва на хората от 12 години. Вследствие на това има хиляди здравословни резултати включително и като вашия с черен дроб и цироза. Най-добре е да разговаряте направо с нея ако сте от СОФИЯ, а ако сте от друг град споделете от кой защото тя пътува в много градове на България и може да направите срещата където е най-удобно и за двете страни. За повече информация пишете на nezi_bl@abv.bg .

charli1

Мнение от charli1 » 07 фев 2013 20:41

"За това, което се намира вътре в капсулите, тези добавки въобще не са скъпи, още повече, че с малко по-усърдна работа могат и да ти излязат безплатни. "

Може ли някой от всичките толкова много доволни клиенти на Вижън да ми даде смислен отговор на
следния най-важен въпрос: Откъде можем да сме сигурни че съставките които са изписани на опаковките НАИСТИНА СЕ СЪДЪРЖАТ в капсулите? Някой изследвал ли ги е? Да не е в България, нека да е някъде в чужбина? Вижън могат ли да покажат документ за проведени тестове и изследвания съдържанието на капсулите?
2. Как може да се назначават схеми за прием на тези продукти от хора-неспециалисти /без медицинско образование/? Знаете ли че Гинко Билоба не се препоръчва при хора с ниско кръвно? Някой взема ли предвид това като препоръчва съответния продукт? Да не говорим за другите съставки.
3. Не е ли малко съмнително, че един продукт се използва за лечение на толкова много заболявания?
Това най-малкото говори, че компанията се опитва да продава колкото се може повече от даден продукт като се разчита че всеки от нас има някакво заболяване и този продукт би могъл да излекува всичко....
Има ли някой който с аргументи може да ми отговори на въпросите?
Благодаря!

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”