ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Продуктите на Вижън

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

elizabeth_d

Re: Продуктите на Вижън

Мнение от elizabeth_d » 10 яну 2014 11:08

Здравейте! Видях, че коментарът Ви е тъкмо отпреди година, но реших, че все пак моят отговор може да бъде полезен за някого.
1.Може да проверите, има много информация и в и-нет, стандартът GMP(европейски). Европейският GMP стандарт е най-високият фармацефтичен стандарт в света. Той дава сигурност, че това, което пише на опаковката е това, което се съдържа в нея, че имат ефект и без плацебоефект, че са от екологично чиста продукция и т.н. - 3 дебели тома изисквания и над 50 контроли. Той се подновява на 3 години. Подобни сертификати не са задължителни за натурални добавки, тъй като са безвредни, но VISION го имат. :) Те имат много сериозен производител - Аркофарма Франция, много други сертификати, единствените биологично активни добавки, включени в лекарствени стравочници(VIDAL например).
2. Не знам как стоят нещата с повечето хранителни добавки - знаем и за други компании, предлагащи подобен род продутки отново основно от неспециалисти, предполагам, че и при тях е помислено по въпроса. Продуктите на Вижън са с такава технология, че тя позволява да бъде включено много малко количество от дадено вещество и то да бъде ефективно като много по-голямо количество от него. Това е причината условно да нямат предозиране. А технологията позволява продуктът да бъде изхвърлен от организма много лесно, ако не му е необходим. Консултатите на Вижън минаваме през много курсове, обучаваме се непрекъснато. Обучават ни лекари, академици и световни имена в областта на здравеопазването и нутрициологията. Имаме хора с много опит около себе си и с подхоящото образование, които ни дават съвети, за да сме сигурни, че си вършим добре работата. Т.е. ние знаем как да работим добре и се стараем да го правим, защото това е важно и отговорно. Поне за моите 2 години тук, не ми се е случвало да направя особена грешка с продуктите, които съм препоръчала, докато ендокринологът на мама 2 пъти й бърка дозата ел тироксин, което доведе до сърдечни и нервни проблеми.
3. Вашият въпрос всъщност е повече от логичен, затова и аз ще Ви отговоря. - Продуктите имат богат и синергичен състав. Погледнете например до колко много проблеми води липсата на витамин Б12 или на Ц... или на калций. Съответно наличието му, в необходимото количество за организма ни, води до подобряване на всички тези проблеми или до пълното им решаване. Нерваната система от своя страна, заедно с еднокринната, е нещо като диригента на организма ни. Вие знаете колко много здравословни проблеми са на нервна почва и съответно колко много проблеми се повлияват, когато помогнем на нея да работи добре. Все пак, да си призная, не мисля, че и злато да имаше в тези флакони, ако не бях сигурна, че има живи хора, на които са помогнали, аз бих ги опитала. Различните резултатите на хората във времето са най-ясното доказателство, че продуктът работи.
Успех, хора! :)

xyzabv

Мнение от xyzabv » 31 юли 2014 16:57

За уникалните продукти на Вижън ще добавя, че те са минали клинични проучвания, за разлика от другите добавки. Резултатите са много по-добри и от тези на лекарствата. Освен това те имат и най-реномираните световни сертификати ( например - за добра производствена практика, за чисти суровини, за неупотреба на ГМО и много други) За резултатите тук е писано много. Като лекар и дистрибутор - консултант на компанията предлагам продуктите на ВИЖЪН на много атрактивни цени - под дистрибуторската цена. За количества - допълнителни отстъпки.

Desislavakstd

Мнение от Desislavakstd » 30 юли 2015 13:10

Здравейте.От коментарите,разбирам,че всички сте доволни от тези хранителни добавки.Виждам,че повечето са от преди 6-7 години,но ще се радвам,ако някой ми отговори и ми каже,дали ги е ползвал за болки в гърба и,ако да,то коя от тях,защото имат голям избор.Мерси предварително :)

tanyanat

Мнение от tanyanat » 15 ное 2016 17:32

Здравейте! Аз също се интересувам от тези продукти и от къде мога да получа повече информация за тях.
Благодаря

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”