ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Чай каркаде ще удовлетвори всеки естет, а е и много полезен
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст

Продуктите на Вижън

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

katyaz

Продуктите на Вижън

Мнение от katyaz » 17 мар 2008 13:58

Наскоро ми рекламираха натуралните продукти на фирма Вижън! Имате ли лични впечатления, защото цената не им е никак ниска!
Жената, която ми ги предложи имаше личен опит! Опитах да намеля лекарско мнение.Специалистите към които се обърнах не познаваха тези натурални добавки на тази фирма! Моля споделете ако знаете нещо по-конкретно!

svilena hr

Re: Продуктите на Вижън

Мнение от svilena hr » 17 мар 2008 16:19

Здравейте!
Търсите мнение за продуктите на Вижън.
Мога да го дам само за един от тях-"Лайфпак Джунинър".Давах го 3 месеца на сина ми, който тогава беше на 3 години.
Те са имуностимулиращи и трябва да бъда честна, че бях много доволна от действието им.
Детето ми ги приема през есеннта, за да може да подготви организма си за зимата.По принцип сина ми боледува често-всеки месец от ангини и бронхити, но точно тогава когато пи добавките дори не се закашля.
Бях много скептична към действието на хранителните добавки, но сега мога да кажа че са доста ефикасни.
Казвате истината-Вижън са скъпи, но имам познати които ги предлагат и им вярвам когато ми обясняват в какво са им помогнали.
Аз лично ползвам и продукти на "Роял" те са същи добри и по-евтини.

snej

Мнение от snej » 29 юни 2008 13:18

НА 6.12.2007 СЕ ЗАПОЗНАХ С ДИСТРИБУТОР НА ВИЖЪН И МИ ПРЕДЛОЖИ ДА ЗАПОЧНА ЛЕЧЕНИЕ С ТЕЗИ УНИКАЛНИ ПРОДУКТИ ЩАСТЛИВА СЪМ,ЧЕ СЪПРУГЪТ МИ НАСТОЯ ЗАЩОТО ЗАЗ ЛИЧНО НЕ БЧХ УБЕДЕНА В КАЗАНОТО ЗА ТАХ.нА 38 ГОДИНИ СЪМ НА 34 МИ ОТКРИХА РАК НА МАТОЧНАТА ШИЙКА ПОСЛЕДВА ЛЪЧЕ И ХИМОТЕРАПИЯ ПРЕДОПЕРАТИВНО,ОПЕРАЦИЯ И ОЩЕ ТЕРАПИЙ СЛЕД ТОВА ОТ КОЕТО ПЪК СЛЕД 5 МЕСЕЦА ОТ ЛЪЧЕТЕРАПИЯТА ЗАПОЧНА ДА МЕ БОЛИ СТОМАХ АДСКИ БОЛКИ,НО ЗА НЕЩАСТИЕ НЕ БЯХ В БЪЛГАРИЯ ПОТЧРСИХ ЛЕКАРСКА ПОМОЩ В ХОЛАНДИЯ КАДЕТО БЯХ НА ГОСТИ НА ПРИЯТЕЛИ НО НИЩО,И ТАКА КУПИХА МИ БИЛЕТ ЗА САМОЛЕТ И В БГ.ОТ ЛЕТИЩЕТО НА ОПЕРАЦОИННАТА МАСА 6 ЧАСА ОПЕРАЦИЯ,С ИЗГОРЕЛИ ЧЕРВА ОТ ЛЪЧЕТЕРАПИЯТА И ИЗВЕДЕНО ДЕБЕЛО ЧЕРВО-АНУС ПРЕТЕР СЛЕД ОКОЛО ГОДИНА ПРОБЛЕМ С ЛЯВ БЪБРЕК АНАМНЕЗА-ХИДРОХЕФРОЗА 5 СТЕПЕН ДВЕ ГОДИНИ ХОДЕНЕ ПО МЪКИТЕ,ПОСТАВЯХА МИ ДЪБЪЛДЖЕЙ ЗА ДА ПОДЪРЖАТ БЪБРЕКА ДА РАБОТИ НО ОРГАНИЗМА МИ ПОЧНА ДА ГО ОТХВЪРЛЯ И ТРЯБВАШЕ ДА ГО МАХНАТ И ТОЧНО ТОГАВА СЪДБАТА МЕ СРЕШНА С ПРОДУКТИТЕ НА ВИЙЪН ЗАПОЧНАХ ДА ГИ ПИЯ ПО СХЕМА СТАРТИРАХ С 10 ПРЕОДУКТА КАТО СЕ ЗОБЕХ С 17-18 ХАПЧЕТА СУТРИН ОБЕД И ВЕЧЕР СТРУВАШЕ МИ ПО ОКОЛО 500ЛВ. НА МЕСЕЦ НО НЕ СЪЖАЛЯЖАМ ЗАЩОТОПЕЗУЛТАЪИТЕ СА НА ЛИЦЕ ВЕЧЕ 8 МЕЦЕЦА ЖИВЕЯ НОРМАЛНО КАТО ЗДРАВ ЧОВЕК,БЪБРЕКЪТ МИ РАБОТИ НА 100% ЧУСТВАМ СЕ ОТЛИЧНО.И НЕ СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ ЗА 6 МЕСЕЦА ДАДОХ 3000ЛВ.ЗА ТЕЗИ ПРОДУКТИ КОЙТИ МИ ВЪРНАХА ЗДРАВЕТО.АЗ НАИСТИНА СИ КУПИХ ЗДРАВЕ.ДОВЕРЕТЕ ИМ СЕ И ВИЕ.БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩТАСТЛИВИ.

zuz

Мнение от zuz » 07 сеп 2008 09:06

и аз имам опит с тези продукти.синът ми (сега почти на 7 г)в детската градина боледуваше много.два дена е на градина,две седмици се лекуваме(не преувеличавам).постоянно антибиотици.тогава взех lifepak-junior и detox,а по късно и antiox.първото са витамини,второто прочиства организма от застояли секрети,а третото пак прочиства,но по-фино.от detox-a детето така започна да кашля ,белият му дроб хриптеше като при пневмония.лекарка,която го прегледа поиска да влезем в болница.обясних и за добавката, но тя не повярва .след рентгенова снимка се оказа ,че няма пневмония.спряхме добавката за 2 дни и хриповете изчезнаха.след това продължихме да я пием(60 капсули за 1 месец).сега(да чукна на дърво)детето ми е здраво.не се разболява.ако аз имам грип ,той само киха.не се двоумете.скъпи са тези добавки ,но здравето ,особено на децата е по-скъпо.

visioekip

Мнение от visioekip » 04 дек 2008 13:29

Здравей. да наистина това са уникални продукти, но не мога да разбера само едно, защо казваш че цената им е висока. Мисля, че 28 лева или 38 лева за някои от продуктите, изобщо не е висока цена.

neli angel

Мнение от neli angel » 04 дек 2008 17:59

Здравейте!Аз употребявам продуктите на Вижън от 4 месеца и вече имам невероятни резултати,както за СЛЕ /системен лупус еритематозус/,така и за глумеролонефрит.При това лупусът ми е от 1978 г.Препоръчвам на всички да пробват продуктите,пък после сами ще решат дали са скъпи или не,когато става дума за здравето!!!

Silvi72

Мнение от Silvi72 » 20 яну 2009 12:56

За продуктите на Вижън искам да споделя, че от двуседмичен курс със Свелтформ+Детокс свалих четири килограма спрях хормоналнозаместителна терапия ,която ми беше назначена от лекар акушер гинеколог поради проблеми с месечния ми цикъл .Имам дъщеря на 3 г.,тя взема продукта Лайфпак Джуниър сега започваме второ бурканче , а тази е първа зима без антибиотици.Добавките са много добри и от тях се възползваме цялото семейство.

romaaug

Мнение от romaaug » 17 фев 2009 15:22

Здравейте, надявам се, че не се включвам късно в темата. Относно продуктите на Вижън мога да кажа, че това са единствените добавки с биологична активност от 92 до 95%. Други добавки с такъв висок процент биологична активност НЯМА. Технологията на производство е уникална и модерна, с висок стандарт. За това, което се намира вътре в капсулите, тези добавки въобще не са скъпи, още повече, че с малко по-усърдна работа могат и да ти излязат безплатни. Нашето семейство ползва продуктите от 6 месеца. Купих ги заради синът ми, който тогава беше на 1г.и 6 месеца, тъй като изключително често боледуваше. Беше на 5 месеца, когато за първи път пи два антибиотика един след друг, и така от тогава всеки месец беше болен и през месец пиеше антибиотик. Детето ми вече 6 месеца не е пило антибиотик. На мен ми помогнаха изключително много с болки в ръцете и краката, които ми се схващаха от болки в костите. Имах ишиас, гастрит, всекидневно главоболие, силни болки в гърба и кръста. Също така бях изключително разсеяна, и паметта ми не беше на ниво. От добавките на Вижън вече пием всички в моето семейство. Вижън промениха мен и моето семейство. Освен, че сме здрави, ами сме и по-спокойни, не се караме за дребни нещица, както преди. Аз съм много повече концентрирана, както на работа, така и в къщи, тонусът ми се вдигна също. Познавам вече и много други хора, на които продуктите на Компания Вижън са помогнали за много по-сериозни болести, дори за болести, за които казват, че лек няма.Продуктите на Вижън са здраве.
КУПЕТЕ НА ДЕЦАТА СИ ЗДРАВЕ, но не забравяйте и себе си, защото ако вие сте болни, кой ще се грижи за децата ви така добре както го правите вие!
Ако някой има въпроси към мен, моля да ги зададе.

sisi76

Мнение от sisi76 » 26 фев 2009 14:34

Здравейте!Предложиха ми да закупя лайфпак джуниър защото синът ми от една година на сам е непрекъснато болен.Рекламата е много обещаваща но личната ми лекарка не е чувала за тях.Може ли някой да ми каже как да ги давам на детето си?То е на 2г5мес.И защо пише че са за деца над 4 години,а се дават и на по-малки?Може ли да навреди това на детето?

romaaug

Мнение от romaaug » 27 фев 2009 07:49

sisi76, не се притеснявай, че личната ти лекарка не е чувала за продуктите на Вижън и моята не беше чувала, но това не е критерий да не се възползваш от Вижън. Поздравявам те, че въпреки всичко си решила да вземеш на детето си Лайфпак джуниър. Профилактичната доза е сутрин и вечер по едно драже. Ако детенцето е болничко можеш да увеличиш до 6-8 дражета на ден, за да се оправи по-бързо. Дори и по-повечко да му даваш не се притеснявай, защото не можеш да предозираш, организмът си усвоя всичко, защото това не са синтетични добавки. Пише, че се дават за деца над 4 години, заради изисквания на Министерство на здравеопазването и то заради големината на дражето. По никакъв начин не могат да навредят на детето, а напротив. Когато започнах да давам на детето ми от тези добавки той беше на 1 г. и 6 месеца, нищо не му стана, освен че ми е здравичък сега :) Само, че аз му стривам дражетата на прах, защото все още не може да разбере, че трябва да ги здъвче :) Имам приятелка, която започна да дава на детенцето си на 6 дни след раждането. Това дете вече е на 10 месеца и никога не е имала дори сополки. Така че предлагай ги смело на детето и не се притеснявай ако му харесат и тайничко от теб си похапва още и още.
Ако те интересува нещо друго, ще се радвам да ти отговоря. Имам и много интерсни материали за Вижън. Може да ми пишеш и на мейла: t.r.todorova@abv.bg

zoriger

Мнение от zoriger » 06 мар 2009 10:43

Здравейте!Ползвам продуктите на Вижън от2000г!Реших си здравословни проблеми като болезнен цикъл,екзема на ръката,гастрит,кръвната ми захар падаше!От тогава 1 лекарство не съм пила,ползвам ги за профилактика и не съм и настивала,а преди често боледувах!Сега имам 11 месечна дъщеричка,на която давам детските продукти от 5-я ден!Една щастлива майка съм,на здраво бебе!А доктора нека си погледне лекарствения справочник и да прочете за продуктите-без да са лекарства имат лечебен ефект и са единствените вписани там!

elec7rovo1ce

Мнение от elec7rovo1ce » 13 май 2009 14:18

Ползвам ги от 2 дни ,когато усетя ефекта ,ще го споделя с вас......

visioekip

Мнение от visioekip » 14 май 2009 12:12

Здравейте. Ако желаете повече информация за тези продукти на концерна Arkofarma (разпространявани от компания Vision Internationale People Group), може да пишете тук вьв форума или лично на skype: visionekip. Ще отговория на всички вьпроси относно тези продукти. Очаквам Ви!!!

poliandar

Мнение от poliandar » 16 май 2009 14:23

Zdraveite! Az sa6to sam distributor na kompaniyata veche 2,5 godini i sam pomognala na tolkova hora, na kolkoto v traditsionnata meditsina ne sam mogla za 14 godini staj! Produktite sa unikalni i nepovtorimi! Za tozi period ot vreme ne sme kupuvali nito edno lekarstvo ot apteka i ne sme hodili na lekar - az, sapruga mi i 5 godi6hiya ni sin! POLI MURATEVA

ste100

Мнение от ste100 » 26 юни 2009 09:53

:lol: Всички вие сте анонимни мошенници!!!

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”