ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс
Възникване, симптоми и диагностика на астроцитома на малкия мозък
Какво ни предлага естетичната дерматология за бързо постигане ...
Дефицитът на магнезий често води до безсъние

Хомеопатични лекарства. Въпрос за противопоказания?

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

Nelogi4na

Хомеопатични лекарства. Въпрос за противопоказания?

Мнение от Nelogi4na » 05 яну 2016 23:49

Имам конкременти в бъбреците, които трудно биха могли да се нарекат камъни, по - скоро са кристални отлагания в следствие на приемането на терапията ми /поне така ми ги обясниха уролози/. Не са рентгено позитивни, тоест не се виждат на снимка, а само с ехограф.
След като изпих всички гадории които можеха да се пият, включително и Уралит У, от който ми стана лошо, ми препоръчаха да пия Калкареа карбоника и Ликоподиум.
И тук идва чуденката. Четох малко за Калкареа, но пише че се пиела от пухкави, руси хора. ???? А аз не съм пухкава, даже съм тапициран скелет 43 кила /вече без кревата :lol: /, а руса съм била до 5 - 6 годишна възраст.
Другата ми чуденка е в това дали мога въобще да пия тези лекарства след като съм позитивна за ХИВ. Преди време си взех едно лекарство за хрема и синузит на което пишеше че е противопоказно за хора с ХИВ. Всички ли хомаопатични лекарства са ми противопоказни заради вируса или това точно е било някакво изключение? За жалост никъде онлайн не намерих листовки за тези 2 лекарства.
Та, ако има някой тук който разбира от тези лекарства ще помоля за малко разяснение, мога ли или не мога да пия тези лекарства.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

д-р Цончев

Re: Хомеопатични лекарства. Въпрос за противопоказания?

Мнение от д-р Цончев » 09 яну 2016 11:45

Аз нищо не разбирам. Като цяло теорията не ми харесва.

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”