ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Природната дарба на светулката влиза в широка употреба (видео)
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст
Пийте чай от джинджифил

Търся тибетска кефирена гъба

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

Nelogi4na

Търся тибетска кефирена гъба

Мнение от Nelogi4na » 17 авг 2015 11:44

Здравейте. Необходима ми е кефирена гъба, ако някой от София или Монтана продава или подарява бих искала да си взема. В Монтана ще я вземе моя приятелка и ще ми я донесе в хладилна чанта и пр. както си му е реда.
Искам я за прочистване на бъбреците, вече сдават багажа, а на всяка цена трябва да оцелея още някоя година докато е жив татко, защото само аз му останах в България
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

д-р Цончев

Re: Търся тибетска кефирена гъба

Мнение от д-р Цончев » 17 авг 2015 18:27

И аз търся, навремето чрез форума си намерих, но при разните пътувания я унищожих. Ако някой има - моля да се обади.

puls100

Мнение от puls100 » 18 авг 2015 00:07

Едно време си гледахме такова чудо в къщи, захранвахме го с мляко и тн, нещо като тамагочи се явяваше :)
Но до колкото си спомням не помогна за това за което беше предназначено!

Не знам какъв е проблема с бъбреците, но има доста други начини за пречистване

Nelogi4na

Мнение от Nelogi4na » 18 авг 2015 16:37

puls100 написа: Не знам какъв е проблема с бъбреците, но има доста други начини за пречистване
Аз си знам какъв ми е проблема с бъбреците и щом искам да пробвам и с тибетската гъба, значи просто така съм решила.
Ако някой ме харесва, определено знае защо. Ако някой не ме харесва, със сигурност не знае причината, но ако все пак я знае тя задължително не е свързана с мен :)
МЕРИ

puls100

Мнение от puls100 » 18 авг 2015 20:06

Ако държиш да опиташ с гъбата се разрови в сайтовете за обяви. Ако чакаш тук някой случайно да види темата и да гледа гъбата, според мен шанса е малък, а и може да мине много, много време.
Видях няколко обяви в olx че продават, между 5-10лв, а видях и обява от Сандански - подаряват.
Да не давам ликове към обяви тук, просто се разрови или използай Гошо за съдействие :)

Успех, дано решиш проблемите

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 20 авг 2015 12:02

Аз моята си я гледах няколко години... беше като домашен любимец...

Nasko K.

Мнение от Nasko K. » 22 май 2017 13:53

Имам кефирна гъба, понеже ми се натрупа много една част изсуших и консервирах в сухо мляко във фризера. За да я задействате ще е необходимо 3 - 4 пъти през 2 - 3 дена да и сменяте млякото. След това вече би трябвало да знаете какво се прави. Гъбата е исушена и замръзена преди 2 месеца, от това което четох в това състояние може да се запази жива до 2 години. Единствено не знам за времето през което ще пътува дали топлината няма да навреди. Пратете адрес на лично и ще се постарая да Ви я изпратя.
Поздрави.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 22 май 2017 21:30

Искам гъба.
Пратете я с Еконт до
София, ИСУЛ - УМБАЛ"Царица Йоанна", ул. Бяло море 8
Клиника по Неврология, канцелария, за д-р Цончев
Изпратете я да пристигне в четвъртък или петък 25,26.05.2017 че да съм там да си я взема

Блавгодаря предварително!

Nasko K.

Мнение от Nasko K. » 24 май 2017 09:32

Добре, днес ако работи еконт или утре ще я изпратя, по адреса Ви се ориентирам, че работите в неврология, а имам нужда от информация за комисия по паркинсон, ще имате ли нещо против да се свържа с вас ако имате някаква информация относно процедурата, къде се ходи какви документи са необходими, колко време отнема и др.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 27 май 2017 08:15

Получих я, Благодаря!.
При нас има комисия по паркинсон. Колежката, която се занимава с това обаче е в отпуска.
Обадете ми се на 5-6.юни

Nasko K.

Мнение от Nasko K. » 27 май 2017 18:51

Благодаря ще Ви се обадя. Надявам се, че е с кефира всичко е наред. Пратих с изсушената и прясна но не съм сигурен прясната дали е оцеляла.

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”