ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Схващането, че застрашават само жените е много грешно
Промените в изхожданията при бебето могат да насочат към серио...

Биорезонанс със Sensitiv Imago

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

NikiFin

Биорезонанс със Sensitiv Imago

Мнение от NikiFin » 19 яну 2015 01:13

Здравейте,
онзи ден за пръв път в живота си се сблъсках с тази фантастична машина Sensitiv Imago. Поставя диагноза на базата на биорезонанс. Аз по принцип си се чувствам болна, затова и отидох на преглед. Но машинката ми изкара ужасно много и сериозни диагнози, които колкото и да не искам да вярвам, че ги имам, нямам и причина да не вярвам. По-скоро имам симптоми, които действително сочат към тях. Но от друга страна тези диагнози са поставени след като съм задала предварително списък със симптоми така че може може и да е леко нагласено. Но което ми е по-интересно е, че ми бяха поставени 2 на пръв поглед взаимно отричащи се диагнози - ХИПОтироидизъм и ХИПЕРтироидизъм. Възможно ли е да страдам и от двете едновременно според вас? Със сигурност имам проблеми с хормоните на шитовидната жлеза, това лекар ми го е казал на база кръвна картина, но според него не е голям проблем, а просто може би много лека форма на ХИПОтироидизъм. Но пък и двете.... знам ли.....
Споделете отзиви и опит ако сте се подлагали на биорезонанс със Сенситив Имаго. Аз съм шашната от броя и сериозността на диагнозите си, просто ми е невероятно да съм толкова тежко болна. Ще ми се машинката да е преувеличила или да се е объркала. След диагностиката ме лекува с биорезонанс.
Другото което ме интересува възможно ли е от тока да получа грипни симптоми?

Lidi

Re: Биорезонанс със Sensitiv Imago

Мнение от Lidi » 19 яну 2015 08:38

Аз не се доверявам на такива био - мио машинки.
Изследвай си хормоните на щитовидната жлеза, посети ендокринолог и ще имаш много по-ясна картина за състоянието си.
По последния въпрос - едва ли.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 20 яну 2015 09:34

Доста такива машинки навлизат в БГ в последно време. По отношение на диагностиката аз лично съм малко скептичен. По отношение на лечението - тепърва ще видим...

MILENA_77

Мнение от MILENA_77 » 20 яну 2015 14:12

Аз съм страшно доволна излезнаха ми невероятни неща и едно от тях е, че имам непоносимост към глицерин който се садържа във верото и сапуните а аз преди миех всички плодове и зеленчуци и така попада в стомаха и как така тази машина го хвана аз вярвам.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 23 яну 2015 14:59

Възможно е, аз си падам малко прагматик и докато не го пипна в ръцете си и видя резултатите не давам заключение.

Явора

Мнение от Явора » 05 мар 2015 22:16

От човешкия ум, обширни познания, проницателност, професионална интуиция, по добър диагностичен метод няма!
За мен тези машинки не вършат никаква работа на практика......

За хора които имат някакъв проблем, но не е нещо силно болезнено и напиращо, могат да отидат да си задоволят любопитството. Но на човек със силни болки на който му е нужна диагноза и лечение колкото се може по бързо нищо не могат да направят тези машинки като самостоятелна диагностика и терапия.

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”