ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

АЛТЕРНАТИВНА МЕДИЦИНА ПРИ РАКОВИ ЗАБОЛЯВАНИЯ

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

petu6ka

Re: АЛТЕРНАТИВНА МЕДИЦИНА ПРИ РАКОВИ ЗАБОЛЯВАНИЯ

Мнение от petu6ka » 11 окт 2007 13:28

sneji написа:Моля спешно за информация за алтернативни методи при ракови заболявания-медикаменти,хранителни добавки, билкови рецепти / по-специално за рак на билете дробове с метастази /
Зет ми е с диагноза рак на белите дробове от юли мисец, сестра ми бе отчаяна и паникьосана. От форума на раково болните на дир-а прочетох за д-р Чавдар Михайлов и "Варумин". Свързахме се с него, изпратихме му кръвните изследвания и резултатите от скенера и той назначи диета, билки и "Варумин"-6 опаковки за първия месец. Новите кръвни резултати показаха картина на здрав човек, батко започна да напълнява(беше ужасно слаб), чувства се отлично и не е спирал да работи.Втория и третия месец дозата беше намалена на половина.
Моят съвет е да се свържете по телефона с д-р Ч. Михайлов, който е пулмолог-онколог и да му се доверите.
Баща ми почина от същия рак и традиционната медицина не можа да му помогне.
Вярвайте и мислете позитивно! :idea:

cvetka

Мнение от cvetka » 13 окт 2007 02:22

zdraveite iskam da vi popitam nqkoi ot vas pil li e bilkite na Dimityr Kucarov?

cvetka

Мнение от cvetka » 13 окт 2007 02:28

zdraveite iskam da vi popitam nqkoi ot vas pil li e bilkite na Dimityr Kucarov?

marina_stoikova

Мнение от marina_stoikova » 25 мар 2008 09:56

05968/3460- това е тел. на Димитър Куцаров от с.Каменар

TTTTTT

Мнение от TTTTTT » 22 авг 2008 18:56

zdr niakoi znae li kade moga da nameria xro6tial ot akula.kak se kazva medikamenta sadarja6t tozi ekstrakt

мечтателка

Мнение от мечтателка » 09 дек 2008 12:24

Здравейте, преди четири дни поставиха на баща ми диагноза рак на белият дроб с метастази в костите/ ребрата и гръбначният стълб/.
Много изчетох , за тази болест моля хората с опит в борбата с тази коварна болест да ме посъветват,кой алтернативен метод да избера метода на Шевченко ,Варумин-6 на д-р Чавдар Михайлов или билките на Димитър Кицаров от с.Камен.
Опитвам се да намеря и координати в Австрия за Атнималингоцид ,но както на всички тук е ясно едва ли този опит ще се овенчае с успех.
Ще съм благодарна на всички,които изразят мнение.

abn

за антималингоцида

Мнение от abn » 27 дек 2008 22:43

Аз му имам координатите и ще ги дам на всички желаещи, но поради натовареност той явно не приема повече поръки.
e-mail-a ми е abn@mail.bg, който иска да пише ще му ги изпратя.
И изобщо, най-ясно да се изразя на някой хора целта им на този етап е да узаконят лекарство, а не да спасяват човешки животи! То е също, като лекар(добър специалист) без съзнание и съвест, като тия нашите дето вечно са недоволни от заплатите си, а не от невъзможността за по-качествен труд.
Аз лично не мисля, че е морално да се жертва макар и един човешки живот сега(никой няма право да предрешава това с действие,бездействие или отказ), независимо че след време може да се спасят много повече.Това би въдворило отново хитлеровата лудост сред хората. Защото човешкия живот не се мери нито с кантар, не се измерва с нищо, той не се съизмерва по брой,нито по продължителност, нито със злато или скъпоценности и никой няма право да се опитва да прави това!
И друго най лесно е да помогнеш на изпаднал в беда, само поискай, начини ще се намерят много, а ако липсва желание, тогава се намират причини и извинения, като натовареност, време, пари...
Светът отдавна е доказал, че е ненадминат във възможностите си във всичко, само че хората обикновено ги използват за да натворят лошотии,вместо полезни за човечеството неща.
Успех на всички

nian

Мнение от nian » 05 яну 2009 19:19

Здравей,

Бих искала да се чуем, за да те консултирам!
Ето моите контакти:
GSM: 0893/677 308
e-mail: nina_bg2001@yahoo.com

Поздрави,
Нина Николова

chitanka

Мнение от chitanka » 16 яну 2009 15:14

Някой има ли опит със САМЕНТО? Дали облекчава онкологичните заболявания?

zoiadim

Мнение от zoiadim » 27 яну 2009 17:26

Мога да Ви дам повече информация относно хранителни добавки за ракови заболявания, ако ми пишете на адрес zoiadim@abv.bg

toni33

Мнение от toni33 » 06 мар 2009 12:52

преди всичко трябва да се прочисти организмаПАНАЦЕЯТА:
ПРЕЧИСТВАНЕ на ОРГАНИЗМА !!!
БЯЛАТА МАФИЯ предпочита собствената си ТЕЖКА и СЛОЖНА система от фармация и хирургия, за да реализира в сметките си още по-ТЕЖКА и СЛОЖНА система от ПЕЧАЛБИ... Вместо да лекува истински...
Милионите случаи на "чудодейни" изцеления с гладуване, диета, пречистване на организма, масажи, акопунктура, хомеопатия, билки и т.н. са вън от статистиките...
Защо въпреки изрязаните (оперираните) сектори, поразени от рак, той отново се появява?
Всяка болест на който и да било орган или система е болест на целия организъм. ДНК и РНК не са единствените носители на наследствения код. Всяка клетка на организма се управлява от душа на умряло животно. Колкото по-важен орган изгражда клетката, в толкова по-висш в еволюцията организъм е живяла душата. Водата притежава памет (в хомеопатията едно лекарство са разрежда десетина пъти всеки път 1:1000, докато накрая в разтвора не остава нито една молекула от лекарството. Но този разтвор без нито една молекула от лекарството лекува много по-ефикасно от самото лекарство). Кръвта и всички разтвори в организма по същия начин запаметяват грешния (раков) код за изграждане на клетки и този грешен код първо се прочита от душите. Така след изрязването на тумора грешният код остава в паметта на разтворите, душите го предават на всички клетки и получаваме т.нар. разсейки. Ето защо оперативното отстраняване на рака е само едно временно решение.
По същата причина яденето на месо причинява рак. Висшите животни имат много по-сложни гени от растенията. Макар и обработени кулинарно, гените в месото се прочитат от душите в клетките на консуматора и тези души са затормозени и раздвоени - по кода на организма, в който живеят, или по кода на изяденото месо да произвеждат гени. И понякога избират грешния вариант, т.е. рак...

Forsaken

Мнение от Forsaken » 08 мар 2009 11:42

Намерихме Вармун от Македония. Искам да питам, дали някой може да ми каже каква е съпътстващата диета?

toni33

Мнение от toni33 » 18 мар 2009 12:05

"В началото на април на 2002 год. получихме смразяващо съобщение. Най-добрият приятел на баща ми Димитър Иванов от гр. Пловдив беше постъпил в болница с първоначална диагноза бронхопневмония, която след пълни изследвания беше заменена с „дребноклетъчен карцином на белия дроб”. Не можехме да повярваме, че тази страшна диагноза е вярна, защото чичо Митко изглежда физически здрав и силен мъж, неуморим любител на дългите планински преходи и ските, и никога не беше пушил.
Реакцията ни след първоначалния шок беше, че диагнозата е сгрешена и трябва спешно да се направят нови консултации и прегледи при водещи специалисти в гр. София. Беше уреден преглед при доц. Д. Петров от Клиниката по белодробни заболявания на Медицинска академия – София. Бяха направени нови изследвания, след които доц. Петров потвърди диагнозата. Той обясни, че този вид карцином не се оперира и единственото възможно лечение е химиотерапията.
Всеки може да си представи чувството за безизходица, породено от страшната окончателна диагноза и ограничените възможности на предлаганото стандартно лечение. Всички роднини и приятели започнаха трескаво да търсят алтернативни методи за лечение. Тогава разказах за чудотворното действие на гела от Алое Вера, който спаси живота на приятелката ми Юлиана от гр. София. Преди три години на Юлиана беше поставена диагноза „карцином на гърдата в трета фаза”. Първоначално лекарите отказаха операция. След като тя в продължение на около месец приемаше по триста милилитра Aloe Vera Gel на ден, карциномът беше локализиран. Последвалите изследвания показаха, че развитието на болестта е преустановено и беше извършена операция.
Заздравяването на раната и следоперативното възстановяване протече невероятно бързо, тъй като Юлиана продължаваше да пие същото дневно количество Aloe Vera Gel. Тя продължи да приема гела и по време на лъчетерапията, което и` помогна да понесе по-леко страничните ефекти от лечението. Вече три години, контролните прегледи показват, че коварната болест е победена. Юлиана е здрава, но не се разделя с елексира, който и помогна да победи болестта.
Предложих на чичо Митко веднага да започне да приема по двеста милилитра Aloe Vera Gel на ден. През май започна лечението чрез химиотерапия в ИСУЛ. Лекуващият лекар беше предупреден, че болният пие Алое Вера. Той се съгласи гелът да се приема по преценка на пациента. Последваха вливания в продължение на 10 седмици и ежедневно приемане на посоченото количество гел от Алое Вера. И този път лечебният сок не позволи да се появят обичайните странични ефекти на химиотерапията. Нямаше повръщания и косопад. Това ни даде увереност, че гелът от Алое Вера действа. Скенерът, направен след приключването на химиотерапията, отново показа наличието на карцином. Последва почивка от един месец и отново беше проведено кратко лечение с химиотерапия, като през цялото време болният продължи да приема гел от Алое Вера и Lycium Plus по три таблетки на ден. След приключването на химиотерапията направиха скенер. Ракът беше изчезнал. Радостта ни беше неописуема, но и същевременно се промъкна и съмнение относно показанията на скенера. Чичо Митко продължи да пие алое. След около месец направиха нов скенер. От карцинома нямаше и следа. Болестта отново беше победена с помощта на продуктите на ФЛП." Мария Спасова (Асистент Супервайзор) София

toni_bonboni

Мнение от toni_bonboni » 28 апр 2009 14:14

Мога да изпратя информация за лечението на рак с MMS. Имам и останали две опаковки. Който се интересува, да ми пише на email: antonia_d@yahoo.com

панайот

Мнение от панайот » 25 мар 2010 20:52

съвместимо ли е лечението на саменто с диагноза солитарен миалом-миалом плазмо цитом на главната гръдна кост на стернома?Спешно ,моля кажете ми . И ако може по-подробна информация.

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”