ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

АЛТЕРНАТИВНА МЕДИЦИНА ПРИ РАКОВИ ЗАБОЛЯВАНИЯ

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

sneji

АЛТЕРНАТИВНА МЕДИЦИНА ПРИ РАКОВИ ЗАБОЛЯВАНИЯ

Мнение от sneji » 15 сеп 2006 13:40

Моля спешно за информация за алтернативни методи при ракови заболявания-медикаменти,хранителни добавки, билкови рецепти / по-специално за рак на билете дробове с метастази /

sneji

Мнение от sneji » 16 сеп 2006 22:28

Някой ползвал ли е ВАРУМИН и какви са отзивите за това македонско лекарство за лечение на рака,чийто дистрибутор е д-р Михайлов от Благоевград ?Каква диета се спазва паралелно с приема на лекарството

Таня

Мнение от Таня » 20 сеп 2006 09:13

Това нещо хомеопатско ли е или е медикамент?

galyari

Мнение от galyari » 29 сеп 2006 00:28

Доколкото можах да намеря на google.bg, това е лекарство от прополис. Прополисът е много полезен по принцип, но не знам какъв ефект би имал при случай на рак.

Ако приемете моето скромно мнение и опит в езотеричните науки, ракът е психично, а не физическо заболяване. Болният трябва да потърси и даде прошка вътре в себе си, и да се отърси от всички притеснения и негодувания от миналото. Има много случаи на хора, които "по чудо" са се излекували... Но чудото е вътре в нас!

Успех!

Бармалей

Мнение от Бармалей » 29 сеп 2006 09:12

Да, прополисът е универсално средство и доста върши работа. Е, при рак не знам, ама то и кой ли знае...
В къщи се използва най често за гърло

Руди

Мнение от Руди » 05 окт 2006 18:00

Според мен природата ни е дала достатъчно лекарства, въпросът е дали можем да ги използваме

erika

рак

Мнение от erika » 02 фев 2007 17:43

Майка ми също е с метастази на белия дроб,купувала съм и Котешки нокът,който засилва имунната система,тя си е правила -алое,но /-растението/,което се смесва с 200гр. домашно черв.вино,но за точните пропорции трябва да я питам и пак ще пиша,ако това не сте го пробвали.Много помагат подобни билкови рецепти,просто всичко се забавя,а и трябва да се засили имунната система.

erika

рака

Мнение от erika » 03 фев 2007 23:23

Мога да ви кажа за Димитър Куцаров от Бургаското село Каменар.Той приготвя билки,които са за такива заболявания,много помагат и засилват имунната система.До селото се отива с автобус от гр.Поморие,рано сутрин събота и неделя.Повече от 20г. той помага на хората болни от рак,Ако проявявате интерес мога да ви напиша и телефона.Успех. :!:

тани

Мнение от тани » 25 май 2007 13:41

Здравей,Ерика. Моля те кажи координати на Димитър Куцкаров. А той дава ли някаква диагноза или трябва предварително да се направят изследвания?

darinan

Re: рака

Мнение от darinan » 30 май 2007 12:56

erika написа:Мога да ви кажа за Димитър Куцаров от Бургаското село Каменар.Той приготвя билки,които са за такива заболявания,много помагат и засилват имунната система.До селото се отива с автобус от гр.Поморие,рано сутрин събота и неделя.Повече от 20г. той помага на хората болни от рак,Ако проявявате интерес мога да ви напиша и телефона.Успех. :!:
Erika, би ли написала телефона

ани минкова

лекарства за рак

Мнение от ани минкова » 20 юни 2007 11:06

Моето дете е на 10 години от 4 години е болна, с тумор в мозъка, който не могат да отстранят неврохирурзите , защото е до жизнено важни центрове . Когато бяхме на лъчетерапия разбрах , че много онкоболни пият саменто и дъщеря ми пие една капсула от 600мг, сутрин половин час преди хранене, хрущял от акула 600мг на ден , тя е 30 кг, за възрастен са по големи дозите . Храни се по "зоната" на д-р Сиърс. Намерете книгата на площад Славейков "Ние и зоната", преведена от българска лекарка с 300 български рецепти. Друго от народната медицина е рецептата на Петър Димков за черен бъз,рецепта на Мария Требен (за възрастни0 300гр.невен(цветчета),100гр. коприва и 100гр.бял равнец се запарват 5минути в 1,5литра вода, след половин час се прецежда и тази отвара се пие по малко половин час преди ядене или 2 часа след ядене , но трябва да се изпие за 24часа, ефект има ако се пие поне 6 месеца , почива се 1-2месеца и пак се пие..Детето ми пие саменто от 4години изобщо не съм го прекъсвала, зашото то пречи на тумора да се кръвоснабдява и да образува рецидиви а също така изчиства организма и от всички токсини.Сега е жизнена ,всяка вечер се разхождаме по един час и половина, изобщо трябва само положителни емоции, разходки и много чист въздух.

caridad

Мнение от caridad » 28 юли 2007 18:22

erika написа:Мога да ви кажа за Димитър Куцаров от Бургаското село Каменар.Той приготвя билки,които са за такива заболявания,много помагат и засилват имунната система.До селото се отива с автобус от гр.Поморие,рано сутрин събота и неделя.Повече от 20г. той помага на хората болни от рак,Ако проявявате интерес мога да ви напиша и телефона.Успех. :!:

оже ли телефона да ми дадеш, плсссс. А само събота и неделя ли се ходи, не приема ли през седмицата? Билките могат ли по пощата да се поръчат? Той лекар или билкар е?

cvetka

Мнение от cvetka » 03 окт 2007 12:57

cvetka

Мнение от cvetka » 03 окт 2007 12:58

caridad написа:

оже ли телефона да ми дадеш, плсссс. А само събота и неделя ли се ходи, не приема ли през седмицата? Билките могат ли по пощата да се поръчат? Той лекар или билкар е?

zdraveite bihte li mi dali telefona na kucarov

Потребителски аватар
Unrealized

Мнение от Unrealized » 05 окт 2007 23:32

http://www.lekar.bg/lek-28/info-240
Заповядай.
http://science.actualno.com/news_28148.html
Това е за белите дробове.

Рак на белите дробове. Бронхобелодробен рак ... Лечението на бронхобелодробния рак е оперативно.
Но зависи от стадия.
Времето. Изтече...
Времето. Лети...
Времето. Лекува...
Времето е ? Относително!
Времето е нищо и все пак съществува.

Unrealized Reality

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”