ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Не всички последствия се усещат на момента!
За мъжете, които искат да станат бащи на здрави деца
Бета глюканът е сред най-мощните имуностимулатори

Имам питане

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

veselavp

Имам питане

Мнение от veselavp » 26 ное 2012 00:43

Има ли някой който да ми препоръча специалист, който да ми съдейства за преодоляване на проблема ми- Синдром на Раздразненото Черво чрез методите на алтернативната медицина -заедно с традиционната може би.. Мисля спазвам някакъв хранителен режим(избягвам да консумирам някои храни) но може би ми е необходима схема на хранене която да спазвам. Тъй като според мен проблемът е,може би и в неправилното съчетаване на храните. А също така се интересувам от специалист- психо-терапевт който също да ми помогне при гореспоменатия проблем. Също така ще бъда благодарна ако ми препоръчате Пробиотици, бифидо бактерии. Ползвала съм продуктите на АКВА -СОРС от миналата година, но без успех, още повече там продуктите са скъпи.Относно лечението досега- правени са ми всички изследвания. Оплакванията ми не са от вчера. Отхвърлят се патологични отклонения...Без диария и запек, само с нужда от бърза дефекация...От време на време пия Пробитор, Мутилиум и Цинарикс вече без ефект.

moga

Re: Имам питане

Мнение от moga » 26 ное 2012 09:28

Ако желаите можем да роговорим Mod edit: Лични скайпове и лични съобщения само по лични въпроси. Това е форум и конкретна тема, ако имате някакво предложение, г-н Маринов, моля споделете публично!

moga

Мнение от moga » 26 ное 2012 12:42

Алтернатива-Проверка на ензима Алфа1Антитрепсин и Растежния хормон

Gal4eto

Мнение от Gal4eto » 21 яну 2013 23:57

Опитайте известно време с безглутенова диета. Аз имам същия проблем и това много успокои нещата. Също се допитайте до диетолог за индивидуален режим на хранене при заболяване на дебелото черво. Успех!

radinak73

Мнение от radinak73 » 22 яну 2013 15:42

Трябва да изключите храните съдържащи брашно и да ограниците употребата на сол и захар. Относно приемането на пробиотик, мога да ви препоръчам Натрол Ацидофилус, капсули. Взема се по една таблетка три пъти дневно, което подпомага храносмилането и производството на храносмилателни ензими.

ankamar56

Мнение от ankamar56 » 22 яну 2013 22:57

мога да ви препоръчам пробиотик, съдържащ 6 щама полезни бактерии :
Лактобацилус ацидофилус – възпрепятства нежеланите микроби и им пречи да се размножават.
Бифидобактериум лонгум – изтласква вредните бактерии и намалява стомашночревните проблеми.
Бифидобактериум лактис – спомага за намаляване на киселинността (pH) и забавя растежа на нежелателни микроорганизми.
Лактобацилус рамнозус – предпазва стомашночревния тракт и пречи на вредните микроорганизми да се задържат в него и да причинят проблеми.
Лактобацилус булгарикус – поддържа чистотата и баланса на тънките черва.
Лактобацилус плантарум – запазва ключови хранителни вещества, витамини и антиоксиданти, за да противодействат на нежеланите съставки на храната, която приемаме.

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”