ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Диагностика на аурата

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

severen1

Диагностика на аурата

Мнение от severen1 » 05 ное 2011 12:23

Д-р Цончев има много светла и изчистена аура.Това е правилната аура за един лечител.Докторе,имам доверие във вас.

д-р Цончев

Re: Диагностика на аурата

Мнение от д-р Цончев » 05 ное 2011 14:35

Дано да е така, както казвате. Опитвам се да оправдавам доверието на потребителите на този форум.

Потребителски аватар
spider123

Мнение от spider123 » 10 юни 2012 03:18

Как му видя аурата по потребителското име само. Къв е този метод.

user32

Мнение от user32 » 14 юли 2012 14:40

Всичките тези неща и астрологии, нумерологии натални карти според мен са абсолютни глупости, сатурни и т.н.

Няма как човек да бъде излекуван без наличието на прием на медикаменти, тоест ако имаш висока температура няма как тя да падне без да пиеш упсарин, ефералгам или дори аспирин, не може ей така с щракване на пръст човек от болен да стане здрав.

Затова и аз лично съм скептик и не вярвам на врачки, баячки и подобни псевдолечители които врачуват, чрез енергийни методи, свещи и подобни глупости от алтернативната медицина.

За капак на пазара се навъдиха и билкови хапчета които не вършат абсолютно никаква работа и само могат да влошат здравето на човек, може да звуча грубо, но единственият начин на правилно лечение е, чрез отвърдените и популярни медикаменти и стари и нови и антибиотици и други, инжекции, ако е нужно изследвания кръвни, операции, операциите не са толкова страшни и почти няма случай някой да са му правили операция и да е умрял, напротив възстаноява се човек за 3-5 дни, а в много от случаите след приемане в болница, само ти наливат една банка антибиотик от силните дето струват по 50-80лв и така като се излее във вената не се поврежда стомаха, антибиотика отива директно в кръвта и човек оздравява много по-бързо от стандартното лечение с перорално приемане на хапчета.

Знам, че за всеки това е неприятно да седи в болница 3-5 или 10 дни, но е най-добре, защото по този начин човек оздравява максимално бързо и е под лекарско наблюдение 24 часа, а да не говорим, че най-големите светила от медицината именно в големите болници имат всекидневни посещения, а в болниците имат и много уреди и апарати за тестуване, могат примерно да ви тестуват за алергии, едно изследване за алергия е 50-60лв само за едната алергия, а в болницата могат да ви тестуват за всичките безплатно по НЗОК.

Затова примерно има случаи на възрастни бедни хора пенсионери които се натискат да влизат в болниците, защото не дават пари за лекарства, а в болниците им ги изливат като банки във вените и те не заплащат нищо. да не говорим, че е и по здравословно лечение в болницата, от колкото в къщи и отраженията след това са по-добри.

Явора

Мнение от Явора » 14 юли 2012 16:10

user32, струва ми се че в прекалено розови украски виждаш академичната медицина.

Това което си написал е пожелателно, ама да е действителност.......според мен не е. А в България съвсем.
Няма как човек да бъде излекуван без наличието на прием на медикаменти, тоест ако имаш висока температура няма как тя да падне без да пиеш упсарин, ефералгам или дори аспирин, не може ей така с щракване на пръст човек от болен да стане здрав.
Може, може да падне температура без прием на медикаменти......и това няма нищо общо с врачки и баячки а по естествен природен начин разбира се зависи и от причината. И обратно може човек да не бъде излекуван ако ще и всичките медикаменти да е изгълтал. От болест до болест има голяма разлика........една болест може да бъде излекувана от академичната медицина, но друга НЕ може въпреки всякакви изследвания, медикаменти, операции.

Операция е разтегливо понятие, ....има рутинни, но има и високо рискови такива. Всичко е много относително. Плюсовете и минусите се слагат на кантар и се решава....

Незнам какво имаш против билковите хапчета и как разбра че не вършат работа. А и разнообразието на билкови хапчета е толкова голямо, съответно и на производителите им. Не може да се каже че всичките не вършат работа. То всъщност и от утвърдените лекарства има такива които не вършат работа....та нали до операции много често се стига именно защото лекарствата НЕ вършат работа, даже създават и по големи проблеми в някои случаи.

А как много хора са разкарвани с месеци и години БЕЗ диагноза по медицински центрове и болници в търсенето на такава ......а междувременно с грешна диагноза.

Знам, че за всеки това е неприятно да седи в болница 3-5 или 10 дни, но е най-добре, защото по този начин човек оздравява максимално бързо и е под лекарско наблюдение 24 часа.......................................................... а в болниците имат и много уреди и апарати за тестуване, могат примерно да ви тестуват за алергии, едно изследване за алергия е 50-60лв само за едната алергия, а в болницата могат да ви тестуват за всичките безплатно по НЗОК.

А това наистина е едно голямо пожелание!

Ако академичната медицина беше толкова всемогъща, изобщо нямаше да се говори за нейна алтернатива.

Не трябва всичко да се зачерква от така наречената алтернативна медицина, разбира се има и много измама. Нито пък да се разделят на академична и алтернативна, те всъщност са едно цяло.

user32

Мнение от user32 » 16 юли 2012 10:48

От всичко най-голямо доверие имам на американските хранителни добавки, които са по 100бр. в опаковка и се дозират според състоянието, а и те не се водят лекарствено средство, а по-скоро като добавка към храната на разнообразното хранене. Не става въпрос само за Barleyns, производителите са много Nature's Way, и още десетки видове, има няколко вносителя в интернет които доставят на място през куриерските служби, аз принципно така се снабдявам с това което ми трябва, а и цените им са доста под официалните места.

http://bodybuilding-bulgaria.com/catalog/omega-3-6-9/

user32

Мнение от user32 » 16 юли 2012 10:52

Повечето от таблетките в опаковките на американските хранителни добавки са в желатинови капсули от по 100 и 200 бр. а дозировката е по 1 на ден или 3 х 1. Аз лично засега съм пробвал няколко и всичките вдигат имунитета има такива за качване, съответно за сваляне на килограми, за високо кръвно, за спане, за еуфория и т.н.

healingwithin
Контакти:

Мнение от healingwithin » 17 окт 2013 11:51

Човек е хубаво да има отворен ум и за двете медицини-алтернативната и традиционната. Щом едната не върши работа да се използва и другата.

sara781

Мнение от sara781 » 22 ное 2013 20:55

Аурата на човек е неприкосновена. Защо искаш да проникваш в нея или пък защо заблуждаваш, че проникваш в аури. Знаеш ли до какви последици води това?

Пак реклама на хр.добавки, аман!

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”