ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Суперхраните на Aquasource

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

manila
Контакти:

Re: Суперхраните на Aquasource

Мнение от manila » 08 окт 2015 18:33

Аз лично не съм пила от тези хранителни добавки, но една приятелка много ми ги хвали, по-специално някакви синьо-зелени водорасли. Сподели ми, че тонусът е се е повишил значително. И тя като мен работи в офис и доста време прекарва на едно място.

Поинтересувах се повече за тези "суперхрани" и тук намерих доста информация - http://kolastra.v.bg/ . Все още не съм се решила да си купувам, понеже ми се струват скъпички.

Bettina

Мнение от Bettina » 07 май 2016 12:21

Пих ги доста дълго, като един хомеопат ме убеждаваше как щял да ме излекува с тях и с някакви хомеопатични хапченца, подобни на боаронските. Не стига, че му дадох близо 300 лева за прегледа и за тези въпросни хапчета, които са нищо друго, освен захар според мен (той твърдеше, че били от Холандия, много специални и не ми даде цяла опаковка от тях, а ми ги завиваше по няколко хапчета в хартийки...). Закупих си и от него тези на Аквасорс. Жена му е дистрибутор, ефект нямаше никакъв, само се отчаях допълнително и си дадох парите на поредния шарлатанин. Хора, внимавайте при кого ходите, че само може да изгорите с много пари и да се ядосвате...

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 09 май 2016 23:30

Е то като цяло ефектът им е малко преувеличен... от фирмите. Ама то вече занимава ли се някой с Аквасорс, има други скъпи неща на пазара...

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”