ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

Суперхраните на Aquasource

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

g.genchev

Суперхраните на Aquasource

Мнение от g.genchev » 21 юни 2011 02:33

Здравейте,
Реших да започна тема за хранителните добавки на Aquasource. Лично аз ги използвам вече повече от 3 години и съм много доволен. С течение на времето понатрупах опит с различните им продукти и затова ще се радвам да бъда полезен с каквото мога, ако някой има въпроси.
Споделете и вие личния си опит.

д-р Цончев

Re: Суперхраните на Aquasource

Мнение от д-р Цончев » 22 юни 2011 13:52

С кои конкретно?

g.genchev

Мнение от g.genchev » 22 юни 2011 15:49

Конкретно с Колактив, Колактив3, AFA, Супер Антиоксидант, Зелена Енергия, Супер Енергийна Храна, Плодова Енергия и Есенциалните Мастни Киселини. Съвсем откровено казвам, че антибиотиците съм ги забравил покрай тези продукти, макар и в началото да бях скептично настроен. За деца пък, ефектът е още по-добър. Имам познати, които пият Ливър Кленз за прочистване на черния дроб и други, които си правят профилактика с програмата "Лесно начало".

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 26 юни 2011 13:28

Какво е Колактив, Колактив3?

g.genchev

Мнение от g.genchev » 26 юни 2011 19:14

ColActive на AquaSource осигурява важни за подхранването и имунната система вещества, включително мастни киселини и всички пет класа имуноглобулини. Този продукт може да се консумира както от млади, така и от възрастни, спортисти и състезатели. Всички съставки в коластрата са синергични – влиянието им като комбинация е по-голямо, отколкото като отделни съставки.
ColActive3 е за всички, които желаят да подпомогнат допълнително здравето на храносмилателния тракт, освен всички други ползи от коластрата. В този продукт са съчетани ползите от КолАктив в комбинация с две допълнителни съставки:

• Ацидофилус – полезна бактерия, населяваща тънките черва. Включена е, за да поддържа доброто здраве на долната част на храносмилателната система. Основната функция на тази система е да подготви храната така, че организмът да може да я използва за енергия, растеж и структурна поддръжка.

• Лактоферин – въпреки, че коластрата има естествено съдържание на лактоферин, този биоактивен пептид също е допълнително включен като съставка, за подпомагане на имунната система.

Коластрата се събира и преработва прясна, а не замразена. Пастьоризира се при 72°С в продължение на 15 секунди, след което се суши чрез индиректна топлина при ниска температура.

Основни предимства:
• Всички предимства на КолАктив, та дори и повече
• Основната съставка в КолАктив3 е американска коластра
• Допълнителна помощ за храносмилателния тракт, оказана от Ацидофилус
• Лактоферин, който се свързва с желязото и улеснява неговия прием. Подпомага естествените защитни функции на организма
• Отлична хранителна подкрепа за активни хора и спортисти

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 27 юни 2011 13:07

А бихте ли упоменали и цените, че ме интересува?

g.genchev

Мнение от g.genchev » 27 юни 2011 18:45

Цената на ColActive е 87.00лв (120 капсули), а на ColActive3 (120 капсули) 89.30лв. Разбира се, това са официални цени, а при интерес от Ваша страна има възможност за отстъпка в размер на 30%.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 28 юни 2011 15:29

Благодаря за това!

user32

Мнение от user32 » 21 ное 2011 04:17

Тези ги знам, преди години съм пил един от тяхните продукти и не останах доволен. Като цяло американските хранителни добавки са с доста по-добро качество специално тия които приемам.

За Aquasorce като цяло нямам мнение, вдигат имунната система на организма, обаче същото го прави и евтиния цитрисепт в разтвор от който 8 години незнам какво е това грипа :).

rosi234

Мнение от rosi234 » 14 яну 2012 18:56

Разбира се,че има много американски компании които предлагат висококачествени добавки, аз не отричам това.
Продуктите на английската фирма "Аквасорс" също са качествени.
През февруари 2003 г."Аквасорс" е наградена като най-добрата компания на годината във Великобритания на борсата OFEX

(това е независима европейска борса, специализирана в продажбата на акции на малки и средни предприятия).

Дейвид Геймън - бивш председател на Световната организация по детоксикация на човешкия организъм и бивш собственик на G&G Vitamins - една от най-престижните фабрики за хранителни добавки в Обединеното Кралство -казва за суперантиоксиданта на фирма"Аквасорс" -"Виждал съм много антиоксидантни формули -но тази на "Аквасорс" е най-добрата".

Д-р Мерилин Гленвил -водещ английски специалист в областта на нутриционистиката за жени в своята книга "Остеопорозата -тихата епидемия" на стр.113 пише:"Има много добри магазини и уебсайтове за здравословни храни,които предлагат и качествени добавки,но трябва да знаете за какво да питате.Едни от най-добрите марки са
"BioCare", "Solgar","Aquasource","Viridian" и "The natural Health Practice"

Аз лично съм много доволен от продуктите на Аквасорс. Пия ги вече 13 години.С тяхна помощ реших два основни мои здравословни проблема - Хроничен обструктивен бронхит и Хроничен стеатозен хепатит. Черният ми дроб беше 6 см увеличен и беше целият в кисти.Правиха ми биопсия,която само потвърди предварителната диагноза -хроничен стеатозен хепатит ІІІ-ІV степен. Въпреки карзила,който пих не много редовно и стриктната диета за която вече съм писал в темата "Високи стойности на ASAT и ALAT" за почти четири години успях да намаля увеличението на черния дроб с 3 см. Храносмилателните ми проблеми вследствие на диетата и тежестта в черния дроб значително намаляха,но остана умората -непрекъсната умора,колкото и дълго да съм спал.След включването на продукта зелена енергия най-вече и суперантиоксидант още на втората седмица почувствах как силите ми се завръщат, а на 4-я месец черният ми дроб беше в норми.От чернодробните трансаминази единствено ALAT беше останал леко завишен.След още два месеца цялата кръвна картина беше перфектна.
Радвам се,че успях да помогна на доста хора с чернодробни проблеми,в един от случаите се касаеше за ASAT 220 и ALAT 600.
Ползата от приемането на суперхраните на "Аквасорс" далеч не се изчерпва единствено и само с укрепването на имунната система.Без да съм лекар,но след обстойна консултация с лекар съм помогнал на хора с най-различни здравословни проблеми-заболявания на сърдечно-съдовата,храносмилателната, дихателната система,на хора с депресии и страхови неврози и др.Един от най-впечатляващите ефекти който съм наблюдавал беше ефектът от приема на коластрата при жени над 35 год.възраст. Вследствие на факторите на растежа и най-вече на фактора на растежа на епителната тъкан -кожата на лицето само след едномесечна употреба в по-големи дози или при направа на маска с коластра става толкова гладка,че разликата е направо впечатляваща.

Ако някой желае да му покажа материали по въпроса може да се свърже с мен на и-мейл rr_rtrusev@abv.bg

user32

Мнение от user32 » 17 яну 2012 06:34

Пил съм им зелените водорасли и нямаше никакъв ефект. Много скъпи и невършещи никаква работа.

На пазара в момента има американски хранителни добавки които вършат перфектна работа и са няколко пъти по-евтини. Търсете по сайтовете за хранителни добавки.

fena3000
Контакти:

Мнение от fena3000 » 29 юни 2015 15:45

До момента от продуктите на АкваСорс съм ползвал Коластра Колактив 3 и съм доволен. Смятам да опитам и Зелена Енергия, за да си повиша малко тонуса, тъй като работя на смени. Някой може ли да ми каже мнение, ако има опит със Зелена Енергия на АкваСорс?

rosi234

Мнение от rosi234 » 29 юни 2015 23:53

Ползвал съм зелена енергия многократно и също съм доволен от енергията която ми дава.
Ще получите ефекта който желаете.

fena3000
Контакти:

Мнение от fena3000 » 30 юни 2015 09:12

Супер, благодаря много. Някой дали има информация до каква степен са полезни тези продукти?

rosi234

Мнение от rosi234 » 05 юли 2015 09:44

Има изключително много информация в Интернет за ползата от тези продукти.
http://estestveni.com/
http://celeber.net/aboutus/433-desette- ... tli-na-afa
Приятно четене!

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”