ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Първата грипна вълна тази година подранява с 6 седмици
Схващането, че застрашават само жените е много грешно

Егология - помощ срещу множество проблеми

Хомеопатия, акупунктура, билколечение...

Модератори: админ, консултанти

valko85

Егология - помощ срещу множество проблеми

Мнение от valko85 » 13 дек 2009 22:33

Център Егология работи от 1988г. под различна форма, без промяна на дейността си в зависимост от обществената нагласа към материята. Регистрирани са над 5000 случая на успешна помощ при различни човешки проблеми (включително здравословни). Не малка част от тях са документирани във видео мнения. Част от тях и информация за науката Егологията можете да намерите тук

www.egologia.bg

valko85

Re: Егология - помощ срещу множество проблеми

Мнение от valko85 » 01 яну 2010 17:42

Документирани случаи на човешки проблеми, решени с успех в център ‘ЕГОЛОГИЯ’

Агресия
Аденом на хипофизата
Аневризъм
Акне
Алергии
Алопеция
Анемия
Анорексия
Аритмия
Артрит
Артроза
Астигматизъм
Безсъние
Безплодие
Болки в гърба
Болки в коленете
Болки в кръста
Болки в рамото
Болки в ставите
Брадавици
Бучки
Бъбречни камъни
Бъбречни кисти
Бъбречни проблеми
Високо кръвно
Витилиго
Възстановяване след фрактура
Възпалено тъпанче
Възстановен глас
Гастрит
Гинекологични проблеми
Главоболие
Глаукома
Гуша
Далекогледство
Депресия
Дермитомиозит
Дискова херния
Дископатия
Екзема
Емоционални проблеми
Жлъчни проблеми
Забавено развитие
Заекване
Изоставане в растежа
Изпотяване
Инсулинома
Инсулт
Инфаркт
Камъни в жлъчка
Кисти на костта
Кисти в яйчниците
Кокоши трън
Коксартроза
Колит
Косопад
Кръвна захар – баланс
Късогледство при деца
Късогледство
Левкемия – ремисиране
Лесна умора
Маниакална депресия
Мастопатия
Мелена
Мигрена
Миома
Множествена склероза
Нарушено оросяване
Невродермит
Неврози
Невропатии
Невървеж
Некроза
Нехочкинов синдром
Нормализиране тегло
Нощно напикаване
Обриви
Опоро-двигателни проблеми
Оросяване
Остеопороза
Отпадналост
Очни проблеми
Паркинсон
Панкреатит
Пародонтоза
Плексит
Подагра
Полипи
Помощ при нисък ръст
Припадъци
Проблеми в общуването
Проблеми с кръвно
Проблеми с ученето
Простатит
Псориазис
Пъпки
Радикулит
Разширени вени
Ретинопатия
Самота
Световъртеж
Семейни проблеми
Синузит
Следоперативно възстановяване
Стерилитет
Стомашни проблеми
Страхова невроза
Тахикардия
Тиреотоксикоза
Тромбофлебит
Ушни проблеми
Фациалис
Фиброаденом
Фисура
Хашимото
Хемороиди
Хормонален дисбаланс
Шипове
Язва

valko85

Мнение от valko85 » 01 яну 2010 17:46

Видеомнения можете да гледате като изберете съответния раздел от заглавната страница (отгоре пише Категории). Ако получавате черен екран, проблемът вероятно е във Вашия браузър.

valko85

Мнение от valko85 » 31 яну 2010 12:41

Видеомнения на хора, получили помощ от Егологията, можете да гледате като кликнете на
Мнения на хора,
получили помощ
в център Егология
отляво на главната страница. След това отляво можете да видите 4 групи Видеомнения. Резултатите не са малко, предполагам скоро ще бъдат качени още.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 31 яну 2010 12:49

Болницата, в която работя не лекува толкова заболявания.... :shock:
На сайта на болницата, в която работя стоят имената на всички, участващи в работата - шефове, лекари, сестри и др. персонал.
На сайта, който посочвате фигурират главно снимки на доволни баби.... кой върши цялата тая работа, за която претендирате?

Явора

Мнение от Явора » 15 мар 2010 09:07

След като сте толкова добри, защо се рекламирате?
Би трябвало да имате доста пациенти/клиенти, на които да не можете да им смогвате....

Човечеството отдавна е открило психологията, психиатрията и психотерапията.
Така че вашия "Синдром на емоционалния срив" абсолютно не е никакво откриване на топлата вода както го преставяте...........

Предполагам че ваши клиенти са хора с прекалено ниска култура и интелект, а пък и вида им е такъв. С което не целя да ги обидя.
Минаването им през вас вероятно е необходимо, за да осъзнаят/ако могат/ за в бъдеще от какво да се пазят и към какво да се стремят..........

Леле,......поразрових се тук там . :shock:
Това в този сайт пулс.бг, е само една малка част от дейността на Димитър Захариев за търсене на балами.....
Целия интернет е пълен с вашите паразитни сектански призиви....... :shock: .
Що не отиде Димитър Захариев да се прегледа някъде при опитен специалист най-добре психиатър. Май накрая ще излезе че Егологията е наука за
психотично-невротичното его на Димитър Захариев.

Ако езика ми е по-остър от колкото е позволено, ........модераторите да действат както намерят за добре...

t.todorov
Контакти:

Мнение от t.todorov » 15 мар 2010 11:46

Аз лично приветствам тона ви. За шарлатаните трябва да се намеси държавата. Дано скоро и това стане - по европейски.

valko85

Мнение от valko85 » 17 мар 2010 20:05

С някои хора не бива да се спори.
За онези, които оценяват направеното от Димитър Захариев, ще дам линк и към първия сайт за Егология
http://www.freecom-int.com/clients/esot ... index.html
http://www.freecom-int.com/clients/esot ... dex-bg.htm (български език)

Видеоматериалът за 'Децата на Егологията':
http://egologia.bg/tv.php?tv=115

Тук може да видите видеомнения на тема безплодие
http://egologia.bg/articles.php?article ... t=9&page=0
Първото, което е на тази страница е на жена от село Труд, Пловдивско. Тя споделя, че е нямала деца от 28 години. Като следствие от помощта на Егологията е забременяла. След изкъпване с розовия шампоан на корема и се е появила нещо тъмно. По време на заснемане на материала е на 46 години.

Няколко други неща да напиша. Първо, наистина има мнения на възрастни хора и аз не виждам лошо в това. Качествата на един човек далеч не се изчерпват с неговата възраст. Второ, има и мнения на много млади хора и хора на средна възраст. Качените на сайта материали към видеомнения са общо 397. Който желае нека брой колко млади хора има.

Обективно погледнато, Димитър Захариев е доказал каква мощ има Егологията. Един човек с нормални възприятия не може да не забележи искреността и честността на хората, дали своето мнение.

В заключение - не пречете на Егологията, опитайте да я разберете. Благодарности към модераторите, че оценяват постигнатото през годините от г-н Захариев и оставят на хората да направят избор.

valko85

Мнение от valko85 » 18 мар 2010 15:33

„ЕКРАНЪТ НА ЗДРАВЕТО” е скрит в косата

9000 цветни фотоснимки и прозрението на Димитър Захариев показаха наяве Синдрома на емоционалния срив

Всичко става "случайно". Един млад мъж, чакайки на някакво гише, се заглежда в парче стар вестник. МНЗ търси хора със силно биополе за експеримент. Годината е 1988-ма. Започват клинични изпитания. Накрая заключението: "Димитър Захариев влияе добре на чифтните органи - рефлекционни смущения на очите, скъсяване на следоперативния период при очни операции, стерилитет, мигрени, си-нуити, общо стимулиране на организма, различни форми на невроза, депресии." Така е намерено попрището, търсено цял живот. И изстраданото разбиране, че не е като другите, че в него бушуват и напират непознати сили. Така един човек намира своя истински път. А той, пътят, е нелек и трънлив.
Първоначално той се съсредоточава върху очните заболявания - при тях резултатът е видим. Оказва се, че въздействайки на очите, той влияе благотворно и на други органи. С други думи -човешкият организъм е система, съставена от много зависими един от друг елементи - лекува се всичко едновременно. Започват въпросите - кое е общото и кое е различното? Кой е факторът, който определя духовното и физиологичното ни състояние? С практиката идва и усещането, че когато има дисбаланс в емоционалното възприятие, започват проблеми със сериозни последствия. Странното е, че почти еднакъв дисбаланс води до съвършено различни заболявания. Защо сходно излъчване води при жена до кисти в яйчниците, а при мъж - до възпаление на простата?
Анатомията на всички хора е еднаква. Разликата идва от другаде - емоционалните стойности и възприятия. Въпроси... въпроси... Отговорът е "на върха на езика", но... Ден след ден през кабинета на Захариев минават стотици хора със стотици болки и всяка болка е единствена. Минават седем години, за да прогледне, за да забележи, че на врата на всеки втори човек има червено петно. Той ги е виждал и по-рано, но едва сега идва разбирането, че това не е дерматологичен проблем. Ще го нарече "белег на живота", "екран на здравето". Появата му е сигнал за енергиен, хормонален и емоционален дисбаланс в организма. Човекът с прозрението е сигурен с всичките си необикновени сетива, че в случая става въпрос за нарушено емоционално възприятие. Името на проблема изплува от само себе си -"СИНДРОМ НА ЕМОЦИОНАЛНИЯ СРИВ" (СЕС). Започва къртовска работа - заснемане и класификация на петната - 9000 са на брой снимките, въз основа на които Д. Захариев прави изводите си.

При Първо ниво те са малки, капковидни, почти незабележими. То е така нареченото "кавгаджийско ниво", преобладават емоционални проблеми.. Ако се чувствате безпричинно нервен, напрегнат, ако всички Ви дразнят, навярно на тила Ви вече има петно от Първо ниво.

На Второ ниво петната са малко по-наситени, леко разпръснати - като пръски червено мастило. То е така наречения "бизнесразрушител". Всичко върви наопаки - с каквото и да се захванеш, не успяваш. Хората в такива ситуации обикновено казват: "Направена ми е магия!".

Трето ниво е отговорно за пороците на човека. Тук са алкохолиците, комарджиите, наркоманите, пушачите... Порокът става център на вселената, изпълва живота, довежда до пълно деградиране на личността. Засегнатите от това ниво за нищо на света не се съгласяват да бъдат лекувани. Обикновено заради тях идват близките им. Резултатите са бавни и много трудни.

Четвърто ниво е най-опасното. Петното е огромно. Протича много сложен процес, клетките буквално са претъпкани с парахормонална маса. Има сериозни заболявания, цели органи са излезли от строя, а други са с променени функции. В такива случаи е задължително и лекарско наблюдение.

от новия сайт за Егология

Тук можете да видите тест за цветоусещане и снимки на характерния белег на СЕС
http://egologia.bg/tv.php?tv=109

Явора

Мнение от Явора » 19 мар 2010 12:08

Абе човече, ако цифрата в никнейма ти, ........ е годината ти на раждане....доста млад човек си, СПАСЯВАЙ СЕ.
От какво да се спасяваш ли - от Синдрома на хроничната заблуда , с който си се заразил................

Знаеш ли че науката за душата-психологията е почнала да се заражда стотици години назад във времето, кой е тоя Димитър Захариев че да си присвоява откритията на хората......
Знаеш ли, аз имам по голяма дарба от Димитър Захариев :P .......
Аз откривам Синдром на емоционалния срив/СЕС/ без да ми помагат разни петна по вратовете и тиловете на хората.
Аз откривам СЕС само с разговорен контакт :P ................

А в кабинета на този ПРЕСТЪПНИК разговора/най важния елемент/ е забранен, ..................това е ХИПЕРнаглост , доста изпекъл се с годините манипулатор и мошенник над невежи хора...........

valko85

Мнение от valko85 » 25 мар 2010 18:25

Здравейте,
Тък като някои материали се свалят от новия сайт, слагат се други, пак може да се качват предишните (но с друг адрес), можете просто да влизате тук
http://egologia.bg/tv.php
и да разглеждате 'TV архив' и 'Тематични предавания' под него.
Това казвам, защото видях, че адрес за теста за цветоусещане и снимки на карактерния белег на СЕС, който бях дал, вече не е активен.
Снимки на характерния белег с обяснение от Димитър Захариев сега можете да видите тук
http://egologia.bg/tv.php?tv=135

Явора

Мнение от Явора » 25 мар 2010 20:50

Това спокойствие и бягство от разговор, които демонстрираш тук ти valko85 НЕ СА сила. Напротив това което демонстрираш тук е СЛАБОСТ. Слабост е защото не си написал нито едно изречение собствено мнение, koпираш разни неща на идола си тук без да ги разбираш............Личи си че нямаш дори и минимална здравна култура, което не е проблем.
Проблем е че човек който няма здравна култура, публикува " " "здравна информация" " ", и иска да дава акъл на хората..............

Ама Как само си вярва във видеоматериалите Д. Захариев, че той е откривателя на емоционалния срив :roll: :lol: ......................
Гледах пет десет минути .......... - истинско шоу.............така не съм се смяла и на господари на ефира дори...............
Коя съм аз ли, да го съдя Димитър Захариев? Просто една интернет потребителка която има мания относно подвеждаща здравна информация................А това твоето valko85 си е ПОДВЕЖДАЩА ИНФОРМАЦИЯ
Ооооо, не :P , манията ми не се дължи на СЕС и нямам петно на врата. Виж каква дарба имам само :P мога да ти чета мислите, това си мислеше нали...........
Манията ми се дължи на някакви познания по въпроса....

valko85, Ако ти пусна една песен е напълно в нормата аз да имам едно мнение, а ти коренно различно мнение.
Но за емоционалния срив две мнения няма. Дали хроничен или инцидентен той е открит още преди изобщо твоя идол да са го планирали родителите му.........

А такава твърда и непоклатима формулировка като СЕС не съществува. Да си чувал за депресия, за чувства, за паническо разстройство ...................и за всички останали неврози които съществуват????
Емоцията и емоционалния срив са част от всичко това, а не са отделна наука....................
Емоцията и емоционалния срив са част от науките психология и психиатрия. ЕГОЛОГИЯ НЕ СЪЩЕСТВУВА
А защо тогава го държат Д. З. по разните там телевизии ли. Ведъж Сашо Диков го каза много точно.
цитат Сашо Диков: "Аз не вярвам на подобни неща, но такива хора и предавания има в телевизията ми защото печеля пари от тях и от телефонните обаждания"

Във видеото което си пуснал една жена твърди че посещава Д. З. от 5 години, друга от 6 години......и имали много голяма полза.
Е като имат полза защо се налага да го посещават 6 години?????????
Един опитен психотерапевт би повлиял емоционален срив само за 6 месеца и по малко......

Отворих поне десетина мнения на хора/пациенти от сайта на Д. З.
И всичките завършваха по един и същи начин :shock: :shock: :shock: "Егологията определено има бъдеще!" - или нещо от сорта.................Еееее постарайте се малко, доста недодялана постановка.....
Аз лично ако искам да излъжа някой, ще ги изпипам така нещата че никой да не се усъмни....

След като боравите с лъжи вие от така наречения център Егология, нито един човек не трябва да ви се хваща на въдицата.......
Би било почтенно да си формулирате дейността без лъжи. Сериозно се съмнявам в интелектуалните способности на някои хора, от този център.
За това повтарям:
Лъжата се състои в това че Димитър Захариев си присвоява открития и прозрения, които открития принадлежат на науките Психология, Психиатрия, Ендокринология.
Да, връзката хормони/емоция - емоция/хормони определено НЕ Е открита от Димитър Захариев!!!!!!

valko85

Мнение от valko85 » 13 апр 2010 17:11

"Пак повтарям, потретвам, похилядвам - задължителният контакт с лекарите е най-разумното нещо в отношенията ни. Аз не се притеснявам от това, че някой, който и да е медик, ще проверява резултатите, които се случват в център 'Егология'. Напротив - иска ми се това да е така, затова защото когато един лекар специалист каже, че нещата са се оправили, от това по-добро няма. На 98 случаи от видеомненията, които съм направил, хората носят документация медицинска, в която се вижда, че хората наистина са се оправили.
Да - понякога хората от стандартната медицина - лекарите - малко се учудват, защото дето се казва тъпанче не се възстановява, а в центъра се възстановява. Чудат се как 7 сантиметра кост се е възстановила - ми възстановила се е. Това се случва в център 'Егология'. Раждат се деца от стерилни двойки и колко още и колко още неща. Всъщност много е просто - в началната страница на страницата ни може да проверите колко са много случаите.
Всеки ден чудо. Да. Хубаво нещо е Егологията и е полезно."
Димитър Захариев,
'Въпроси в ефир' от 13.04.2010,
http://egologia.bg/tv.php?tv=142
интервал 43:04 - 44:21 / 44:22

Явора

Мнение от Явора » 15 апр 2010 13:47

ЦИТАТИ ОТ РАЗЛИЧНИ ФОРУМИ:

Тема ABE PALEN MOSHENNIK [re: wood-rose]
Автор mira (Нерегистриран)
Публикувано 08.09.03 21:22
MNOGO MOI POZNATI SI KYPYVAHA TEZI TESTOVE I HODEHA ...........NA NIKOI NISHTO NE POMOGNA, SAMO SI PREBYTVA SHAMPOANITE I KNIJKITE, KATO EDVA LI NE TE ZADALJAVA DA GI KYPISH, OSHTE V NACHALOTO ,KOGATO ZAPOCHNA DA GLEDA I YJ LEKYVA HODI I EDNA MN DOBRA MOIA PRIATELKA IMASHE PROBLEM S OCHITE, TA SPODELI MILICHKATA KAK EDVA LI NE SE TARKAL V NEIA DOKATO YJ I PRAVEL SEANSA , PITAL IA DALI YSESHTA TOPLINA I TEM PODOBNI GLYPOSTI...NO TIA NISHTO NE CHYSTVALA , YJ IA YBEJDAVAL ,CHE BILA PO- DOBRE S OCHITE I SHTIALA DA MAHNE OCHILATA..............TIA I DO DEN DNESHEN E S OCHILA
A I NA EKRANA SI LICHI ,CHE E GOLIAM PROSTAK , V NACHALOTO GO GLEDAH OT INTERES ,NO POSLE NE ...........TAKIVA PLOSKI I ELEMENTARNI HORA ,KOITO PECHELIAT OT HORSKOTO NESHTASTIE NE ZASLYJAVAT VNIMANIETO MI
превод от горния олигофренски език: На никой нищо не помогна, само си пробутва шампоаните и книжките, като едва ли не те задължава да ги купиш. Още в началото, когато започна да гледа и уж лекува ходи и една много добра моя приятелка, която имаше проблем с очите, та сподели миличката как едва ли не се търкал в нея докато уж и правел сеанса, питал я дали усеща топлина и тем подобни глупости....но тя нищо не чувствала, уж я убеждавал, че била по добре с очите и щяла да махне очилата...............тя и до ден днешен е с очила.
А и на екрана си личи, че е голям простак. В началото го гледах от интерес, но после НЕ..............Такива плоски и елементарни хора, които печелят от хорското нещастие не заслужават вниманието ми....

Източник: форуми dir.bg

От Аника (Гост)
Публикувано на 26.08.2005
Отговори на Аника | Добави коментар

Жертвите на такива лечители са толкова много, че естествено възниква въпросът защо се получава така, че никой за нищо не им е потърсил отговорност?! ТРЯБВА да има начин тези хора да си понесат последствията. Снощи гледах по един от каналите Д.З., който заплаши човек, подал жалба срещу него. Каза в прав текст, че с всички възможни мерки ще направи така, че този човек да си понесе последствията... Представяте ли си такава наглост!!!
Тоест срещу лицето Захариев и жалби се подават.......
източник: форум rozali.com

Тема Re: ВАЖНО относно ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ! ПРОЧЕТИ! [re: aлa]
Автор yo (Нерегистриран)
Публикувано 13.03.05 19:01

здравейте,
като бивша пациентка - или по-точно казано посетителка на кабинета на димитър захариев, внимателно прочетох всичко написано дотук. изкушавам се да разкажа и моята история, с надеждата тя да бъде поука за всички, които искат да се лекуват по "уникалния" му метод.
бях на 19 години - страдах от тежък хормонален дисбаланс. тогава за пръв път чух за захариев и за алтернативното лечение, което прилага. тайно от родителите си отидох в кабинета му, намиращ се тогава в кв. хаджи димитър и започнак курса.
в онзи момент от живота си (днес съм на 27 години), бях изнервена, неуверена и отчаяна заради болестта си. захариев обаче бодро ме увери, че всичко ще бъде наред и че ще изчисти както хормоналния дисбаланс, така и "петното ми" (което, аз нямах, колкото и разни приятели да се взираха във врата ми и да го търсеха .
единственото, което той постигна е, че ме манипулира по изключително фин начин - накара ме да повярвам, че е единственото ми спасение, че дори най-дребните ми проблеми с живота и околните се държат на въпросния сес и в крайна сметка ме накара да ходя три пъти седмично на прегледи. по онова време карах и студентски стаж в столична кабеларка - канал 3. той не пропускаше да ме убеждава да му уредя среща с шефонете, за да започне предаване.

след едногодишно махане с ръце около главата ми и нулев ефект върху здравословното ми състояние, лечението мина на второ ниво. този възрастен,посредствен и изключително хитър мъж няколко пъти се опита да се възползва сексуално от мен. тогава най-накрая ми дойде акъла в главата и повече не стъпих в т.нар. му кабинет, облепен с вестникарски изрезки и снимки на човешки тилове с "петна". не казах и на родителите ми за опита си с него - ако го бях направила, баща ми със сигурност щеше да отърве човечеството от медицинския му гений )
няколко месеца по-късно отидох в нормален лекарски кабинет, където ми поставиха нормална диагноза - кисти на яйчниците. 6 месеца по-късно бях напълно излекувана и до ден днешен нямам здравословни проблеми. проблемите, които касаят работата и отношенията ми с околните, си ги разрешавам сама и не търся причината им на задната част на врата ми.
но все още не мога да си простя, че съм се поддала на манипулациите на този нисш разум.
източник: форум dir.bg

Nifada_
Фен
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 3:04 pm Заглавие:
--------------------------------------------------------------------------------
Хайде аз да кажа какво ми се случи когато посетих Димитър Захариев.
1/ Държа се надменно и грубо ( пред мен изгони една жена от кабинета си все едно беше куче), а на мен ми наговори глупости от типа, че трябва да си намеря мъж с надървен х.. ( тогава още не бях омъжена).
2/ Държа ме вътре не повече от минута, за което ми взе 20 лв и ми обясни, че трябва да ходя всеки месец по един път. ( Как ли се лекува основен проблем като емоционален срив с едно посещение на месец, не знам)
На излизане от кабинета му мернах една стая, в която от голям казан наливаха в шишета един шампоан ( които задължително си купуваш, нещо като антистрес бяха, не си спомням точно).
Опашката беше огромна, но вървеше бързо, защото там хората влизат и излизат като на конвеир. Запитах се щом толкова всеотдайно помага на хората с добрата си душа, защо не взима по някаква символична сума като 5 лв например.
Гледала съм и предаванията му , отначало бяха по 2001). Понякога се държи толкова невъзпитано и така се опитва да наложи мнението си за егологията на всеки, че е в състояние да се скара с човек в ефир само и само да е неговото. И определено няма вид на човек, който се е преборил с емоционалния срив.
Това е мое мнение! Не го налагам на никой, който иска да отиде и да опита.
източник: www.teenproblem.net

Тема Re: Мошеника Димитър Захариев продължава да мами... [re: az]
Автор -==- (-==-)
Публикувано 06.08.05 03:11
Както се лигави със зомбираните зрителки по телефона в ефир.
Уж не бил екстрасенс пък отговаря на татива въпроси. И то как отговаря само? Според интонацията на питащата, според самия въпрос, на момента преценя какво точно да и каже и то толкова постно отговаря, че както и да разтълкуваш отговора той е познал. И се хили като пача после и си цъка с мишката.
Един друг комшия пък отиде веднъж и онзи го изкарал почти пред проказа вече. Казал му че има последно ниво на СЕС, че трябва незабавно да се започва голямото лечение /голямото лапане на пари/ А на човека нищо му нямаше и отиде там за да се увери наистина че въпросния Захариев е хахав и само точи пари от хората и ги лъже. Рано или късно и него ще осъдят. Ако някой не го утрепе като куче преди това. Ако тази Егология лекуваше досега да са я легализирали от здравното министерство. Ама тя е измамна и затова никой няма да я легализира а този смешко ще продължава да лъже и краде от хората.
източник: dir.bg форуми

Тема Re: В България всичко е помия [re: The Secret Lover]
Автор aнoнимнa (Нерегистриран)
Публикувано 25.07.05 14:37
Чудех се имам ли право да напиша тази история, но ми се струва, че все пак трябва да го направя, за да поохладя някои прекалено ентусиазирани хора. Една от "пациентките" на Д.З. е много близка моя позната.......... Г*** е диабетичка и преди доста години по време на бременността й Д.З. й правеше някакви сеанси и дори я беше накарал да си спре инсулина. В 7-мия месец я приеха по спешност в МА с опасност за нейния живот и на бебето. Слава Богу там я стабилизираха и до последния ден на раждането /чрез секцио/ тя лежа в МА. ................................
източник: форуми дир.бг

ТОВА СА ЦИТАТИ НА ЕДНА МНОГО МАЛКА ЧАСТ ОТ НЕДОВОЛНИТЕ

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 16 апр 2010 14:31

Винаги съм препоръчвал да се внимава с алтернативните методи на лечение и от от лица мез медицинско образование... Имал съм доста трагични случаи след такова лечение...

Отговори

Върни се в “Алтернативна медицина”