ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

диабет тип 1 лекува ли се

Модератори: админ, консултанти

vuchkov

Re: диабет тип 1 лекува ли се

Мнение от vuchkov » 03 апр 2010 03:38

Новини: Вече е преминал етапа с клинични тестове за странични ефекти успешно. Не се наблюдават други странични ефекти освен вече известните - зачервяване на мястото на инжектиране. Предстои следващия етап с клинични тестове за определяне на дозировката.

Нека Господ бъде с тях !

vuchkov

Мнение от vuchkov » 03 апр 2010 03:54

Хей хора, какви са тези пагубни мисли, "винаги има изход от всяка ситуация".

А относно ЛЕКАРСТВОТО, за което ви държа в течение, е единствено и само за ДИАБЕТ ТИП 1.

Това е малко количество от бактерията, носител на заразата (има я в имунизацията) Туберкулоза.
Та това малко количество зараза атакува и убива точно тази част от реактивните (най-бързите) Т-клетки (вид антитела), които пък преди това са атакували Beta-клетките на панкреаса, произвеждащи Инсулин.

И най-странното е, че след инжектирането на BCG-бактериите и убиването на "лошата партида" антитела в организма, започна бавното, но сигурно регенериране на вече мъртвите Бета-клетки (произвеждащи инсулин). По този начин ДИАБЕТ ТИП 1 дори и на 40 години ще бъде премахнат.

И как не можете да повярвате в нещо, което е само въпрос на време. Прочетете, и четете повече по въпроса. До 1952 г. ДИАБЕТ ТИП 1 е бил нелечим и винаги е имал бърз и фатален завършек... не е ли така???

Лошото е, че това (лекарство) не е в сила за ДИАБЕТ ТИП 2 или друг, а само за ТИП 1., защото при другите типове нещата стоят по друг начин. А знаете ли, че ваксината против Туберкулоза (BCG) я има навсякъде и е една от най-евтините ваксини. Това означава, че цената на лекарството ще бъде достъпна за всички по целия Свят.

Poznanie.co.nr

vuchkov

Мнение от vuchkov » 03 апр 2010 03:58

Ето прилагам и един линк за наистина специалисти, от които съм доволен, и ни научиха как да се справяме с "пустия" ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ на Диабета - http://www.cel-zdrave.com

cveteto70

Мнение от cveteto70 » 03 апр 2010 07:48

искате да кажете че ще оздравеем и ще изхвърлим инжекцийте.ако това наистина стане ще е повече от чудесно.

vasilev

Мнение от vasilev » 04 апр 2010 01:15

А знаете ли, че ваксината против Туберкулоза (BCG) я има навсякъде и е една от най-евтините ваксини. Това означава, че цената на лекарството ще бъде достъпна за всички по целия Свят.
Тцъ. Това, че БЦЖ ваксината е масово разпространена и евтина, НЕ означава, че и тази срещу диабет ще бъде такава. Цената на БЦЖ ваксината (и на което и да е друго човешко изделие) се определя от търсене и предлагане. БЦЖ се предлага от много производители, търсенето (вече) е по-умерено, тъй като туберкулозата е сравнително овладяно заболяване и масови епидемии няма. Докато ваксина срещу диабет ще има огромно търсене, поне в началните няколко до няколко десетки години; освен това - предлагането ще бъде не много голямо. От една страна - докато се организира ново производство, минава не малко време; от друга - най-вероятно основните щамове и технологии ще бъдат патентно защитени, и няма да има много производители. Освен това - в началото цената ще бъде висока, докато се изплатят немалките разходи по откриването, изчистването, тестването и т.н. на ваксината. Всичко това ще обуславя сравнително високата начална цена на ваксината, и относително по-трудната и достъпност. Никой не трябва да се заблуждава, че цената ще е ниска заради лесно производство или от хуманни подбуди...

Но гениальный всплеск похож на бред,
В рожденьи смерть проглядывает косо.
А мы все ставим каверзный ответ
И не находим нужного вопроса.

cveteto70

Мнение от cveteto70 » 04 апр 2010 11:29

все пак аз вярвам че рано или късно ще се намери лек както за диабета така и за рака.но дотогава трябва да се справяме някакси.

Потребителски аватар
rossi9

Мнение от rossi9 » 06 апр 2010 05:53

Има екаство за диабета - нооо струва ПАРИ, които ние не можем да си позволим, затова ще си живеем нЕк;си, па в другия живот - да се надяваме, че ще сме здрави :roll:

cveteto70

Мнение от cveteto70 » 06 апр 2010 08:56

научи се първо да пишеш правилно и тогава пиши в форума.на човек му трябва преводач за да разбере какво си писала.ходила ли си въобще на училище.мисля че не.

hazinka

Мнение от hazinka » 29 юли 2010 22:46

къде е тази докторка,за столицата става на въпрос?ако може дайте координати.а пък това за лекарството,аз не съм чувала,може ли пак да обясните.аз имам 0т 3 год диабет тип 1 и последния път като лежах в ендокринологията ме питаха дали съм съгласна да учазтвам в някакви проучвания не можах да разбера точно,но понеже тр да се идва всеки месец а пък съм от доста далече и се разминаха работите.за това нещо ли става дума...?

ивайло

Мнение от ивайло » 11 фев 2011 00:13

приемането на хром подобрява отделянето на инсулин това не е ли някакво решение

cveteto70

Мнение от cveteto70 » 11 фев 2011 19:26

може и да е решение но не трябва да се спира инсулинът.може да се взима като добавка нищо повече.

Katenceto_25

Мнение от Katenceto_25 » 02 юли 2017 09:02

https://www.facebook.com/%D0%97%D0%B0%D ... 338159320/ Заповядайте в моята група за диабетици

vasilev

Мнение от vasilev » 04 юли 2017 01:34

Аха... А който не ползва идиотбук? Да умира? Или да ползва форум диабет? :)

Но гениальный всплеск похож на бред,
В рожденьи смерть проглядывает косо.
А мы все ставим каверзный ответ
И не находим нужного вопроса.

Отговори

Върни се в “Диабет”