Форум

 
Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Вината вероятно е в самите устройства
Влияят на чувството за ситост и апетит
Той влияе както на здравето, така и на външния вид
Над 100 000 души у нас страдат от ревматични заболявания
реклама

Pak na debeloto 4ervo

Модератори: админ, консултанти

Pak na debeloto 4ervo

Мнениеот ninkakalinka » 31 Авг 2008 13:20

Kogato se premaxne 4ervoto i ima razseiki na 4 ot 7-te limfa kakvo ozna4ava?
ninkakalinka
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Авг 2008 14:41

Re: Pak na debeloto 4ervo

Мнениеот Д-р.Хинкова » 01 Сеп 2008 16:19

Може ли да цитирате пълните резултати от епикризата и хистологичното изследване.По възможност на кирилица.
Д-р.Хинкова
 
Мнения: 3765
Регистриран на: 16 Яну 2008 12:09

Re: Pak na debeloto 4ervo

Мнениеот ninkakalinka » 11 Сеп 2008 00:41

Др. Хинкова Моля да ме извините за несъобразения шрифт.Понеже епикризата е на сестри4ката ми и трябваше по телефона да ми я продиктува затова не съм много сигурна за то4носта,но мисля 4е ви интересува тази 4аст.
Пише-pT3N2Mx-ако не съм успяла да ви дам вси4ките данни моля да изисквате от мен и другите.За този месец е имала 4 дни химиотерапия на системи това също не ми е ясно,казва 4е се 4увства отпаднала и има световъртеж.Пие някакви Американски подсилващи организма лекарства това добре ли е?
Благодаря ви!
ninkakalinka
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Авг 2008 14:41

Re: Pak na debeloto 4ervo

Мнениеот Д-р.Хинкова » 13 Сеп 2008 12:16

Това,което разбирам,е че има метастази-разсейки във съседни лимфни възли.От химиотерапията е нормално да се чувства отпаднала или да има гадене,повръщане.Какви точно лекарства пие за подсилване?
Д-р.Хинкова
 
Мнения: 3765
Регистриран на: 16 Яну 2008 12:09


Назад към Рак и ракови заболявания



Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта