ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Природната дарба на светулката влиза в широка употреба (видео)
Инфекцията засяга най-често деца между 5 и 15 годишна възраст
Пийте чай от джинджифил

рак на устата

Модератори: админ, консултанти

ElenaR

Re: рак на устата

Мнение от ElenaR » 23 ное 2014 23:46

Здравейте, наскоро ми откриха HPV 33 и се притеснявам да не се развива и в устната ми кухина. Забелязвам изменения- грапави образувания в началото на езика към сливиците. Спред Вас дерматолог ли да посетя или УНГ?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 26 ное 2014 21:33

По принцип УНГ, но по принцип езика нормално там си има такива образувания.

dracon1111

Мнение от dracon1111 » 16 фев 2017 00:12

На 50г съм появи ми се топче на долната част на устата отвътре ,освен това имам разглав глас.

дениссоколова

Мнение от дениссоколова » 31 авг 2017 00:33

Здравейте д-р Цончев.Аз от 5 месеца имам в устата(на бузите от вътрешната страна и под езика леко) бели плаки,но сега вече почти не се забелязват.Имам чувството , че поминават.Обаче отскоро пък ми излизат едни като пъпчици като съвсем малко мехурче.Излиза и след броени часове се маха и например след седмица пак така.Бях при личния ми лекар(вече два пъти) той твърди , че всичко е на стресова основа.Направи ми пълна кръвна картина и кардиограма и ми каза , че всичко наред!Притеснявам се дали не е нещо злокачествено.При какъв лекар да ходя ?Благодаря ви!

д-р Ал. Игнатова

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 06 сеп 2017 22:24

УНГ

дениссоколова

Мнение от дениссоколова » 09 сеп 2017 01:44

Благодаря!Според вас има ли място за притеснение?

д-р Ал. Игнатова

Мнение от д-р Ал. Игнатова » 10 сеп 2017 20:29

Относно злокачествено заболяване - по-скоро не.

дениссоколова

Мнение от дениссоколова » 11 сеп 2017 23:44

Да притеснявах се за злокачествоно заболяване.Благодаря за отговора д-р Ал. Игнатова!

dibbg

Мнение от dibbg » 05 ное 2017 08:25

Здравейте, не се обръща внимание на основен и въобще не сложен начин за лечение на рака. Всъщност рака е болест на грешно хранене на човека. Преди 2-3 месеца, с приятели решихме да обърнем повече внимание на здравето си и да измерим показатели - алкалност и кръвна захар в нашите организми. В последствие се поинтересувах, поради ниска моя алкалност на организма ми, от смисъла на този показател. След като успешно за около 2 месеца, с правилно хранене алкалността ми от 4,8 вече е над 6, искам да изкажа моите заключения. Въобще преди това не знаех, че онкоболните имат ниска алкалност, знаех че рокът се “хранел” с клетки в организма, които са киселинни. За рака и алкалността прочетох, че при стоиности под 6,2 има предпоставки за развитието на рак, а при стойност 7 и над нея, ракът спира развитието си. При онкоболните стойността на алкалността е под 4,8. Тази информация е достъпна за всеки във интернет, но за огромно съжаление никои не и обръща достатъчно сериозно внимание Съответния логичен извод е следете алкалността на организма си. Ако са ви открили рак, то трябва веднага да проверите алкалността на организва си и да започнете да се храните основно с алкални храни, като за 2-3 месеца, можете да достигнете стойност 7 и над нея и така да изчистите рака от себе си. Всъщност ниската алкалност, означава съответно – висока киселинност на организма и резултата е – рак. Рака не се “храни” с т.н. кисели клетки, тези кисели клетки ние ги създаваме с неправилно хранене и това е и самия рак. Ако не дай си боже вие или ваш роднина или друг близък човек или познат има открит рак, или всъщност си е създал проблеми, поради неправилно хранене, то можете за 2 – 3 месеца да се излекувате напълно.

Отговори

Върни се в “Рак и ракови заболявания”