ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Епикризи и резултати след пет скенер???

Модератори: админ, консултанти

kris63

Епикризи и резултати след пет скенер???

Мнение от kris63 » 30 ное 2016 15:50

Здравейте,ако можете да ми помогнете имам няколко въпроса :) След операция на тумор на дебелото черво и проведен 6 курса химиотерапия и преминат пет скенер ...днес ми съобщават,че химиотерапията е била неправилна,тоест грешни лекарства и аз не знам. Просто положението в онкологията е наистина плачевно, никой не ти обръща внимание,докторите четат епикризите през ред.Наистина съм в безисходица, не знам към кого да се обърна за адекватно мнение.Напрамер, по време на химиотерапията имах странични ефекти от лекарства, започна да ми изтръпва десния крак,след това и ръката,казвах многокртно на лекарите,но те не ми обърнаха внимание и никъде в епикризите това не е упоменато,добре че проведох и физиотерапия,иначе кой знае днес можеше и да съм саката....Та днес,след преминат пет скенер,отидох в онкологията,за да ми кажат какво следва от тук нататък,дали ще има още химиотерапия или не...и докторката не забива със следното "Цялата химиотерапия не е била проведена правилно и не е повлияла....айде още 6 курса химия с други вливания"....
Може ли,някой да ми помогне при разчитането на епикризата,какво да правя от тук нататък???

veselin ivanov

Re: Епикризи и резултати след пет скенер???

Мнение от veselin ivanov » 01 дек 2016 20:40

Има и високохуманни хора,....раздават и по една туба безгрешно лекарство,...четете там.. http://www.budnaera.com/201602f/1602000900.html :roll:

д-р Цончев

Re: Епикризи и резултати след пет скенер???

Мнение от д-р Цончев » 05 дек 2016 19:54

Цитирайте епикризата, ще я погледна, но не съм специалист повъпроса.

Отговори

Върни се в “Рак и ракови заболявания”