ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Защо даряването носи повече щастие от получаването?
Има връзката между пародонтита и Алцхаймер
Лидерите сред плодовете, зеленчуците и ядките
Пийте чай от джинджифил

Отрова от син скорпион

Модератори: админ, консултанти

didi66

Re: Отрова от син скорпион

Мнение от didi66 » 20 окт 2010 20:56

Токсината от „син скорпион” вече десет години е в процес на изследвания и
изпитания в лабораториите на фармацевтично химическо предприятие „Лабиофам”-Хавана.
До момента не е регистрирана като медикамент и не се продава.
Резултатите от прилагането му при онкоболни са добри в много случаи.
Основният резултат е че „се подобрява качеството на живот на раково болния”.
Има противовъзпалителен и аналгетичен ефект, както и противотуморно
действие в някои ранни случаи на заболяването.
Със започване на приемането на лекарството НЕ се спира нито една от лечебните процедури,
назначени от лекуващия лекар - продължава се с химиотерапия, или лъчетерапия или друго
медикаментозно лечение, Всички методи на традиционната медицина са съвместими с
приемането на токсината от „синия скоприон”.
Начин за получаване на токсината:
Болният или негов близък се представят в приемната на изпитателната лаборатория на
„Лабиофам”. Предприятието се намира на 30 км. от центъра на града.
Носи се епикириза на болния, преведена на испански или английски език.
Екип от специалисти работят всеки ден, от понеделник до петък от 9-14 часа,
анализират епикризата и определят дозата и начина на приемане.
При наличност на свободни количества доза за третиране на болния може да се получи
в момента в лабораторията. При необходимост се изчаква 2-3 дни за получаване на дозата.
Ваксината се прилага при продължаване на назначеното традиционно лечение.Това е за ваксината, но не си мислете че се взима толкова лесно тъй като докторите там доста са се изтерикатили във взимането на пари и рушвети и освен това струва куп нерви за да влезеш там и разбира се доста изгубени часове, но се взима все пак, казвам всичко това защото живея в хавана много пъти съм взимала лекарството и много нерви съм изхабила въпреки че лично се познавам с докторите там,ако някой има въпроси нека да ми пише на скайпа ще му отговоря с удоволствие pari4ka66

lequer

Мнение от lequer » 25 окт 2010 19:05

Здравейте! На баща ми са открили тумор на мозъка и след 2 седмици ще го оперират! Препоръчаха ни отрова от син скорпион бих искал да разбера колко струва , откъде можем да го поръчаме и да ли ще има ефект въпреки късното ни разбиране за това лекарство! Моля ви пишете незабавно върпосът е на живот или смърт! Пишете ми на скайп: rey_mysterio171911

baby70

Мнение от baby70 » 26 окт 2010 10:36

Писах ти на лични.

росич

Мнение от росич » 27 окт 2010 18:25

Здравейте, и аз съм от новите и ме интерсува дали би могло да помогне при рак на пикочния мехур, който е премахнат всъщност, но има метастази, или поне да кажете кои видове рак се повлияват и как да го намеря и колко е ориентировъчната му цена? Благодаря ВИ ! Здраве и късмет на всички!

juja73

Мнение от juja73 » 04 ное 2010 17:39

Здравейте , аз съм нова в този форум.Случайно влязох в този сайт,и прочетох за това лекарство.Искам да попитам от къде мога да го поръчам и колко струва.Моята майка е оперирана реди 6 години от рак на гърдата,сега при контролен преглед и откриха отново рак на другата гърда и в черният дроб.В петък и оперираха гърдата ,сега ще чакаме да заздравее операцията за да може да се назначи по нататъчна терапия.Искам да разбера малко повече за това лекарство , от къде може да се закупи .Ако някой може да ми посочи или напиши нещо по темата ще съм му много благодарна.Майка ми е на 56 години ,много е млада за да я загубим.А вярвам че на всички който се интересуваме по темата не ни е лесно .

didi66

Мнение от didi66 » 18 ное 2010 10:56

Моля не пишете глупости за ваксината от Куба,живея в Хавана нека ако някой се интересува да ме пита за да обясня как стоят нещата,не може да изнасяте от Куба повече от 3 дози,освен това лабиофам вече е на ново място и ваксината до месец ще бъде с международна цена и то не малка,до сега се даваше безплатно тъй като не беше лицензирана,но кубинците промениха нещата.Може да ми пишете на скайп pari4ka66

diyan

Мнение от diyan » 27 дек 2010 22:58

zdraveite prodavam otrova ot sin skorpion direktno vneseno ot kuba labiofam s vsi4ki sertifikati 3 dozi s srok na godnost 07.2011g za kontakt 0885050505 ivanov

iliqn4e

Мнение от iliqn4e » 15 яну 2011 15:12

Здравейте!Моя позната-актриса-ще пътува до Куба в началото на февруари.На мен лично е доставяла лекарството от син скорпион 3 пъти.Ако някой има нужда и иска да се вкючи да пише на е-майл trambu4ka@abv.bg.Желая на всички победа в трудната борба!

iliqn4e

Мнение от iliqn4e » 12 мар 2011 20:06

Отново се организира група за доставка на лекарството от Куба.Ако някой иска да се включи да ми пише на trambu4ka@abv.bg.

iger

Мнение от iger » 16 апр 2011 19:59

Продавам отрова от син скорпион - 300 евро. Тел. 0888 600 802

eroll

Мнение от eroll » 27 апр 2011 12:18

imam edna doza30ml. sin skorpion donesen ot kuba , na men ve4e nemi trqbva . mn kasno mi go donesoha.koito se interesuva - eroll@abv.bg......donesoha mi go za 500$.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 28 апр 2011 12:11

Моля, пишете на кирилица!

hrisstian

Мнение от hrisstian » 08 май 2011 02:40

продавам отрова от син скорпион от Куба
veryup@abv.bg

hrisstian

Мнение от hrisstian » 02 юни 2011 09:35

Здравейте, по стечение на обстоятелствата притежавам няколко шишенца от кубинското лекарство на Лабиофам.
Имам подписан и подпечатан сертификат от тях, както и превод на български на упътването. Гаранцията е до 2012г.
Кубинците съвсем скоро смениха името заради нелоялната конкуренция от страна на съседните страни, включително и САЩ, с лабораторното име CRJ-C30. Моля проверете в Интернет.

Прилагам и упътването:

CRJ-C30 (Терапевтично средство на базата на Rhopalorus juneeus приготвено по пътя на хомеопатичната фармацевтика чрез разтвор в концентрация няколко процента).
Токсин от естествен произход с доказано болкоуспокояващо, противовъзпалително, имунорегулиращо и антитуморно действие при пациенти с ракови патологии. На базата на клинически изследвания направени със пациенти болни от рак по отношение на действието на разредените токсини върху болката, инфекцията, така и по отношение подобряването на качеството на живот на пациента, както и на базата на цитостатичния ефект бърху биологични модели и на агресивното поведение върху туморни клетъчни
култури инвитро в лабораторни изследвания, изготвихме този медикамент като хомеопатичен. Все пак трябва да се има предвид, че в хомеопатичния процес на изготвяне са използвани съставки, които по своя положителен ефект имат силата на лекарствено средство.

Фармацевтичната му форма е активна съставка, разтворена в 20% разтвор на хидроалкохоли.

Предложена доза: 5 капки.

Приложение: орално под езика.

Честота на прилагане: всеки 12 часа със евентуална промяна в дозировката на интервали от 30 дни.

В случай,че пациента не понася администрирането на медикамента директно в устата си поради алкохолното съдържание или поради анормалии в стомашно
чревния тракт, препоръчваме да се разтворят 10 капки в четвърт чаша дестилирана вода, като се разбъркават в продължение на 1 минута с пластмасова лъжичка.
Получения разтвор се приема на два пъти в интервал 12 часа (разбърквайте преди употреба), като се има предвид че разтвора трябва да се подменя всеки 24 часа.

Приемането на медикамента да става 15-30 минути преди или след хранене, пушене, пиене на кафе, чай или миене на зъбите.

Алтернативен начин на прилагане на медикамента е чрез гастроентеритна сонда.

Прилагането на този медикамент не лимитира по никакъв начин и не дава никакви противопоказания приложен съвместно с класическите методи за лечение предписани от вашия онколог.

Начин за съхранение: Да се съхранява при стайна температура до 30 градуса. Да се предпазва от директна светлина, екстремни температури и близост до високоговорители на стереоуредби или телевизори.

kolinio

Мнение от kolinio » 03 юни 2011 18:30

Да много хубаво,само дето трябва да си в болница 20 дена докато ползваш отровата защото е супер токсична!!!А и кубинците се отказаха от нея!!!!

Отговори

Върни се в “Рак и ракови заболявания”