ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Отрова от син скорпион

Модератори: админ, консултанти

didi66

Re: Отрова от син скорпион

Мнение от didi66 » 08 яну 2013 00:30

Предлагам съдействие за отрова от син скорпион,за целта е нужна епикриза,на базата на нея екип от лекари я преглежда ,обсъжда и изписва дозата която трябва да се взима,лекарството е строго индивидуално за всеки един пациент тъй като е хомеопатично и има определени правила за прием,живея в Хавана,лекарството е придружено задължително с 2 документа с подпис и печат от Лабиофам,тук в Хавана няма болница в която се лекуват ракови заболявания,единствена е лаборатория Лабиофам в която се произвежда и тества лекарството,моля който се интересува да ми пише на скайп pari4ka66

mk_crazy

Мнение от mk_crazy » 11 яну 2013 13:30

от Lamejor » Нед Ное 11, 2012 5:43 pm
Здравейте, намерихме Vidatox в Албания, след почти 1 месец търсене, проверки, телефони, и- мейли... за да се уверим,че няма лъжа, няма измама.
Малко инфо, за да съм полезна на бъдещи заинтересовани.
Във въпросната клиника в Тирана се правят само изследвания. Лекарството се купува от аптека в другия край на града. Ако лицето не може да пътува, както беше в нашият случай, се изисква преведена експертиза + оригинал и всички кръвни изследвания за последния месец. Освен това е задължително и пълномощно от болният.Тъй като говоря испански лично съм се обаждала в клиниката в Хавана, а и за наш късмет успяхме да се свържем с познат кубинец, който ни даде и други телефони, освен обявените в сайта им. В Куба безплатното вече е само лечението. Т.е. ако пациента реши да пътува до там и остане в клиниката им. Иначе учтиво ви обясняват къде се намира аптеката, от където може да си купите лекарството. За съжаление успяхме да го използваме по- малко от 2 седмици......Купихме 2 опаковки. Единичната цена е 150€. Със всички документи от клиниката, че наистина е купено от там. И тъй като лекарството вече не ни е нужно го продаваме. Едната опаковка е цяла, а другата е половина. Като половинката е безплатна. Все още лекарството се пази СПОРЕД УКАЗАНИЯТА! Което, както обясниха от клиниката е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО! Само един съвет: Проверявайте добре от кого купувате, защото си има специални изисквания за транспортиране и съхранение!
И накрая моето мнение след куп изчетена информация е, че няма смисъл да си давате парите, ако пациента е в последен стадий! Тъжно, но факт!
Ако някой има въпроси, готова съм да помагам.
E-mail: ksj@abv.bg
Все още пазя цялата комуникация и с клиниката в Куба, и с клиниката в Тирана, които се оказаха много любезни и отзивчиви, особено кубинците!
Здрасти,
можеш ли да дадеш точен адрес на клиниката и/или на аптеката в Тирана?
Мерси предварително!

phobos.12

Мнение от phobos.12 » 14 яну 2013 15:56

phobos.12 » Пон Юли 16, 2012 7:31 pm
Добър ден , сдобил съм се с няколко шишенца Лабиофам (отрова от син скорпион) желаещи и интересуващи се да пишат на phobos.1990@mail.bg

По отношение на горната ми обява, искам да заявя че от доста време вече не е актуална. Благодаря

pyhenceto

Мнение от pyhenceto » 24 яну 2013 22:48

За жалост много късно разбрахме за тази отрова. Имаме една доза изпратена от Куба. Ако някой проявява интерес да я закупи нека ми остави съобщение.пощата ми е ivaiotova@abv.bg

kalina1980

Мнение от kalina1980 » 05 фев 2013 20:34

Здравейте, пожелавам на всички успешна битка с това коварно заболяване. За съжаление, ние не успяхме да се преборим. Остана ни една опаковка Витадокс, ако някой има нужда, нека ми пише на личен - kuki_nuki@abv.bg

mercedito

Мнение от mercedito » 08 фев 2013 12:31

po stechnenie na obstoiatelstavata imam niakolko shishenca otrova ot sin scorpion kupuvani ot Havana CUBA,pishete mi na
meil goliamata_ekskurzia@abv.bg ili na tel 0877891959

GPirgova

Мнение от GPirgova » 17 апр 2013 18:45

Здравейте! Наскоро попаднах на информация за това "вълшебно" лекарство против рак и реших да потърся научните статии, подкрепящи това твърдение. Такива не открих. Напротив, Vidatox се оказа, че е просто поредната "печатница за пари", разчитаща на отчаянието на хората. Този продукт трябва да бъде разобличен като обикновеният етанол, който е, без каквито и да било лекарствени свойства. Моля ви, ако все пак сте решили да си дадете парите на тези измамници, преди това прочетете превода на тази статия, който си позволих да направя --> https://docs.google.com/document/d/1yx1 ... Ap9pc/edit . Този фалшив продукт не е евтин, вместо него може да се използват реални медикаменти. Не искам да убивам надеждите на хората, но в този случай даването на фалшива надежда с Vidatox е опасно, в случай, че бъде предпочетен пред реално лечение!

Pekov

Мнение от Pekov » 16 ное 2013 00:45

Здравейте, продавам феноменалния препарат "Син Скорпион" внос директно от Куба с етикет на шишенцето и листовка на испански език.
И понеже не е от прекупвач, а мой близък ми ги достави от там, цената е 150лв. шишенцето.
Наистина има поразителен ефект върху болния, но... ние го започнахме твърде късно и ни останаха две шишенца. Дано някой има късмета.
Приема се на серии 1мес. се приема, 1мес. се спира и после второ шишенце.
При интерес: 0890 340428 Пеков

роби5

Мнение от роби5 » 27 яну 2015 11:09

Не бях влизала отдавна във форума за лекарството против всякакъв вид рак от Син скорпион – Видатокс. Забелязах, че повечето от пишещите тук предлагат да продадат наличното в тях чудодейно лекарство от Син скорпион – ВИДАТОКС или по друг начин както още се нарича. Това се налагало, тъй като и с Видатокс тяхните скъпи близки вече са починали и им се явява непотребно, поне да си възвърнат парите!
И си зададох въпроса - ако това чудодейно лекарство от Син скорпион – Видатокс е толкова лечебно, защо не е регистрирано в нито една държава , членка на Европейския съюз, в САЩ, Канада, Австралия и т.н.? Толкова големи слепци ли са лекарите в тези държави и контролните органи, та не забелязват това чудодейно лекарство и не искат да излекуват своите скъпи за тях близки, болни от някакъв вид рак? Вероятно не е така!
Аз разбирам приказката за удавника, който се хваща за сламката, но след като не се съобщава от нито една авторитетна онкологична клиника за поне един излекуван от рак с Видатокс, няма нито една сериозна научна статия за такива резултати, а само рекламни статии от дистрибуторите на Видатокс с декларативни текстове за чудодейност, не разбирам наивността на болни и техни близки, които прекъсват основното лечение с химиотерапия и лъчетерапия, което е единственото доказаното лечение за излекуване или удължаване живота на техните близки, за да се хвърлят в авантюрата за “лечение” с Видатокс?
Забележете, че и фирмата в България, която се опитва да го дистрибутира, го рекламира не като лечебно средство, а като “подобряващо начина на живот” на онкоболния! Това не е случайно, защото производителите и дистрибуторите нямат научни доказателства, че Видатокс лекува поне един вид рак, а камо ли всички видове рак, каквито са претенциите за препарата!
И аз препоръчвам да се прочете статията в линка https://docs.google.com/document/d/1yx1 ... Ap9pc/edit тъй като показва ясно съзнателната заблуда с Видатокс, в която се въвеждат онкоболните и техните близки.

ТИТО

Мнение от ТИТО » 28 юли 2016 10:56

ЗДРАВЕЙТЕ ПРЕДИ МЕСЕЦ СЕ ПРИБРАХ ОТ КУБА, КУПИХ ЗА МОЙ ПОЗНАТ 4 БРОЙКИ ВИДАТОКС И ИМАМ ОЩЕ 5 НА ЦЕНА 120 ЛЕВА АКО НЯКОЙ МУ ТРЯБВАТ МОЖЕ ДА МИ ЗВЪННЕ НА 0988 837783 ГАРАНТИРАМ ЧЕ ВИДАТОКСА Е 100 % ОРИГИНАЛЕН ЗАКУПЕН ОТ КУБА .

ТИТО

Мнение от ТИТО » 28 юли 2016 11:00

ЗДРАВЕЙТЕ ПРЕДИ МЕСЕЦ СЕ ПРИБРАХ ОТ КУБА, КУПИХ ЗА МОЙ ПОЗНАТ 4 БРОЙКИ ВИДАТОКС И ИМАМ ОЩЕ 5 НА ЦЕНА 120 ЛЕВА АКО НЯКОЙ МУ ТРЯБВАТ МОЖЕ ДА МИ ЗВЪННЕ НА 0988 837783 ГАРАНТИРАМ ЧЕ ВИДАТОКСА Е 100 % ОРИГИНАЛЕН ЗАКУПЕН ОТ КУБА .

ТИТО

Мнение от ТИТО » 28 юли 2016 11:03

ТИТО

Мнение от ТИТО » 10 сеп 2016 16:29

dolbi

Мнение от dolbi » 11 май 2017 13:24

здравеите имам 4 флакона видатокс внос от куба цена 120 лв при интерес gsm 0877 17 06 88

Отговори

Върни се в “Рак и ракови заболявания”