ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на витамин B3 може да доведе до безсъние
Мнението е на експерти по въпросите на грипа
Откри френски научен екип

Отрова от син скорпион

Модератори: админ, консултанти

an24r

Отрова от син скорпион

Мнение от an24r » 16 май 2010 17:11

здравейте
нова съм в форума и имам един въпрос
нчкой може ли да ми каже нещо повече за лечението провеждано с отрова от син скорпион
лекувам моя близка т това лекарство но бих искала да споделя мнение и с други които го излолзват

lorda2

Re: Отрова от син скорпион

Мнение от lorda2 » 18 май 2010 19:16

здравеи и аз съм нов в форума и се регистрирах точно заради твочта тема
лекувам моч близка с това лекарство вече половин година и резултатите са много добри от метастаз 11-13 см сега вече е намалял до 8-4 см вчера ми пристигнаха новите ампули от куба и продължаваме лечението надявам се със същия успех
споредмен това е най ефикасното лекарство за борба с рак защото до сега сме опитали може би всички описани по форумите лекарства и само от това има сполучлив ефект ако нещо те интересува пиши ми на lorda2@abv.bg ще се радвам ако мога да ти помогна

Tsvetkova

Мнение от Tsvetkova » 27 май 2010 10:06

Здравейте,

Продавам отрова от син скорпион, внесена дирекно от Куба.
За контакт: 0888/ 419596 - Цветкова

deizis111

Мнение от deizis111 » 14 юни 2010 18:01

За жалост много късно разбрахме за тази отрова. Имаме една доза изпратена от Куба. Ако някой проявява интерес да я закупи нека ми остави съобщение.

DedyGosp

Мнение от DedyGosp » 16 юли 2010 14:38

Здравейте, регистрирах се току що и попаднах на тази тема. Тъй като не съм наясно с много от нещата около раковите заболявания, а спешно се нуждая от някой отговори, ще ви бъда много благодарна, ако успеете да ми отговорите. Благодаря ви предварително... Това лекарство за което говорите може ли да се използва при тумор в мозъка? До каква степен "прави чудеса" - а ако на болния не са му дали никакви надежди - би ли имало някакъв ефект? Предлага ли се безплатно или с намаление от държавата? Каква е цената му? За сега се сещам само за това, но ако вие се сетите за въпрос, който съм пропуснала, а трябва да знам отговора му - моля напишете ми и него ...
Още веднъж благодаря и се надявам, че не съм била досадна ...

an24r

Мнение от an24r » 18 юли 2010 22:04

здравей DedyGosp
писах ти ни нещо не се появи съобщението ми
това лекарство го дават точно за рак в мозъка макар че аз лекувам с него съвсем друго онкологично заболяване и то с успех. надявам се и за в бъдеще да е така. лекарството не се предлага в българия има го само в куба и е напълно безплатно
всички който са с това заболяване се смятат за безнадеждни защото до сега няма произведено лекарство което да лекува рак
ако имаш още някакви въпроси пиши ми на an24r@abv.bg

baby70

Мнение от baby70 » 20 юли 2010 10:48

Ние почнахме с това лекарство преди 15 дни. Затова не мога да кажа да ли действа. Ан вие от колко време го взимате. Имаш ли представа изобщо колко дълго трябва да се взима, за да има ефект.

an24r

Мнение от an24r » 22 юли 2010 18:23

от около 4 месеца провеждаме лечението
при последните прегледи казаха че няма подобрение но и развитието на метастазите е спряло а за нас това си е направо голяма новина и все пак доста голяма надежда за оздравяване

baby70

Мнение от baby70 » 23 юли 2010 10:12

Имаш ли представа колко дълго трябва да се провежда лечението?

an24r

Мнение от an24r » 23 юли 2010 22:48

не никой дори и от клиниката неказват колко дълго ще продължи лечението
но ако продължава да има благоприятен ефект ще го продължаваме докато е нужно

Vilina

Мнение от Vilina » 29 юли 2010 20:35

Zdraveite na vsi4ki! Tezi ne6ta, koito 4eta tyk pod tazi tema sa mnogo obnadejditelni, kakto ste napisali zastoporqvaneto na razvitieto na metastazite si e golqm napreduk. Az su6to imam blizuk bolen ot rak, maika mi. Vsu6tnost be6e operirana ot rak na gurdata predi tri godini, mina prez nalojitelnite himio- i lu4eterapiq. No sega predi broeni dni otnovo be6e operirana, tozi put ginekologi4nite oblasti. Interesyva me vsqkakva informaciq po vuprosa, tui kato i za men tove e mn nepoznata oblast. Dali tazi otrova ot skorpion bi bila efektivna pri tozi vid rak? Su6to taka kakvo me bihte posuvetvali, kak bihme mogli da povdignem organizma i vuzstanovim za6titnite my sili? Kak da apo4nem da se borim s bolestta efektivno?
Mnogo blagodarq i yspeh i zdrave na vsi4ki.
Vilina

an24r

Мнение от an24r » 01 сеп 2010 16:25

след първата операция на майка ми ми казаха за по бързо възтановяване да и взема някакви ампули имуноглоболин или нещо такова ако изкаш ще ппроверя как точно се казват и ще ти пиша изписаха ми рецепта от александровска и ме пратиха в определена аптека зад питогов майка ми наистина се възтанови много бързо след тази операция. за ефективната борба с болеста никой неможе да каже със сигорност всички сме на това дередже и търсим помощ в алтернативната медицина защото до сега не е познат случаи на излекуван онко болен от химиотерапиа а болниците и цялото ни здравеопазване ни предлагат само това.

valderama

Мнение от valderama » 23 сеп 2010 19:41

Здравейте научих за това лекарство,но човекът който ми разказа за него ми каза че е ходил до куба да си го вземе сам след като е превел предварително епикризата на испански. Имали по лесен начин да се снабдя с това лекарство? Моля кажете ми как си го доставяте благодаря ви.

vasilev19

Мнение от vasilev19 » 09 окт 2010 23:24

здравейте.интересуваме дали това лекарство помага при тумор на панкреаса и метастази в черния дроб.мове ли да лекува самостоятелно или само с химиотерапия.ако някой има опит нека сподели.

baby70

Мнение от baby70 » 11 окт 2010 10:09

До колкото знам може да се дава повреме на ХТ, може и самостоятелно. Ние в момента не сме на ХТ, въпреки това го пием. При нас тумора е друг, но мисля че няма голямо значение. А да ли помага......много е трудно да се отговори на този въпрос.

Отговори

Върни се в “Рак и ракови заболявания”