Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Елементът предпазва от развитие на диабет
Медици от целия свят публикуват свои "спящи" снимки
Могат да се избегнат редица инвазивни процедури
Заплащат по 180 лв. от таксата на специализантите
реклама

Меланом под ноктите на краката

Модератори: консултанти, админ

Потребителски аватар
cvetina_a

Меланом под ноктите на краката

Мнениеот cvetina_a » 11 ное 2009 18:53

Имам ужасен проблем и много ме е страх. В паника съм. Образуваха ми се малки петна под ноктите на палците на единия крак е по-голямо от на другия, но беше и то мо - малко. Те са с мораво - син цвят. Прочетох в интернет, че това е меланом, което било следствие рак на кожата. Бил нелечим и най - страшния. Моля ви дайте ми повече информация, ще умра ли? Това ли е най - страшното нещо? Ужасена съм! :cry: :cry: :cry:

д-р Цончев

Re: Меланом под ноктите на краката

Мнениеот д-р Цончев » 14 ное 2009 02:24

Опишете петната. Често такива петна са съвсем безобидни и са в резултат на леки травми.

Потребителски аватар
cvetina_a

Мнениеот cvetina_a » 16 ное 2009 22:51

Ами на единия крак е по-големичко петното като наистина все едно че съм се ударила, но не съм. На другия крак е още линия пак лилаво синя, пак от същата страна където е и на другия крак. Но тази линия се уголемява, става по - дебела, не по-дълга. Бях на кожен лекар, каза че не може да е меланом, защото е и на двата крака, направи натривка за гъбички и това е, чак на 23 ще е готов резултата. Според нея може да е от неудобни обувки, да ама аз нямам такива! Не съм се удряла, а за такива гъбички никъде не съм чувала да има.?? Незнам какво е?!

д-р Цончев

Мнениеот д-р Цончев » 18 ное 2009 01:33

Така както го описвате и на мен не ми прилича на меланом, така че в случая дерматолога следва да има думата.

KIKA84

Мнениеот KIKA84 » 15 окт 2011 17:20

Здравейте!Мъжът ми е със подобен проблем,но още не са ясни реэултатите.Бихте ли споделили какаво стана във вашия случай?

Върни се в “Рак и ракови заболявания”