Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Най-вероятната причина е успокояващият й ефект
Грипните вируси спомагат растежа на налични бактерии в носа...
И какво да очакваме в бъдеще?
реклама

Меланом под ноктите на краката

Модератори: админ, консултанти

Меланом под ноктите на краката

Мнениеот cvetina_a » 11 Ное 2009 18:53

Имам ужасен проблем и много ме е страх. В паника съм. Образуваха ми се малки петна под ноктите на палците на единия крак е по-голямо от на другия, но беше и то мо - малко. Те са с мораво - син цвят. Прочетох в интернет, че това е меланом, което било следствие рак на кожата. Бил нелечим и най - страшния. Моля ви дайте ми повече информация, ще умра ли? Това ли е най - страшното нещо? Ужасена съм! :cry: :cry: :cry:
Аватар
cvetina_a

Re: Меланом под ноктите на краката

Мнениеот д-р Цончев » 14 Ное 2009 02:24

Опишете петната. Често такива петна са съвсем безобидни и са в резултат на леки травми.
д-р Цончев

Мнениеот cvetina_a » 16 Ное 2009 22:51

Ами на единия крак е по-големичко петното като наистина все едно че съм се ударила, но не съм. На другия крак е още линия пак лилаво синя, пак от същата страна където е и на другия крак. Но тази линия се уголемява, става по - дебела, не по-дълга. Бях на кожен лекар, каза че не може да е меланом, защото е и на двата крака, направи натривка за гъбички и това е, чак на 23 ще е готов резултата. Според нея може да е от неудобни обувки, да ама аз нямам такива! Не съм се удряла, а за такива гъбички никъде не съм чувала да има.?? Незнам какво е?!
Аватар
cvetina_a

Мнениеот д-р Цончев » 18 Ное 2009 01:33

Така както го описвате и на мен не ми прилича на меланом, така че в случая дерматолога следва да има думата.
д-р Цончев

Мнениеот KIKA84 » 15 Окт 2011 17:20

Здравейте!Мъжът ми е със подобен проблем,но още не са ясни реэултатите.Бихте ли споделили какаво стана във вашия случай?
KIKA84

Назад към Рак и ракови заболявания