Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Подпомага и здравето на сърцето
Лошата зъбна хигиена пропуска 700 вида бактерии в кръвния поток
Какво трябва да знаем, преди да пристъпим към процедурата?
Украсете дръвчето възможно най-късно
реклама

tumor v mozaka

Модератори: админ, консултанти

tumor v mozaka

Мнениеот Pavleta_vd » 07 Ное 2009 15:50

ЗДР!! Имам проблем ..от около година насам имам главоболие и шум в лявото ухо.Зимата ходих на невролог които ми предписа хапчета за настинка на главата..главоболието утихна но шумът в ухото не..Преди повече от месец глвоболието ми се усили и аз реших пак да посетя лекаря си които ме изпрати на скенер които показа че имам гладко образувание 53 мм на 36 мм и плътност 180 XE и без инфилтриране в суседни тъкани..това не6то се намира непосредствено до Clivus i pred apex pyramidis.Предстои ми МЯР на 20 ти този месец..в военно медицинска болница..Неврохирургат ми каза че това е тумор и тои не препоръчва опрерация а лечение в Турция...Обаче човекът които ми направи скенера каза че спорет него няма ништо лошо заштото точно там имало мн нерви мусколи и нз оште какво и може да е всичко др..но неврохирургът е сигорен че е тумор и било рискована опрерация заради разположението му..въпреки че няма оште снимка от МЯР...Искам да попитам тук в БГ няма ли такива клиники за лечение на тумори и може ли да е нешто друго а не тумор ..На 20 години съм не съм ли оште мн малка за такива нештаа???????????
Pavleta_vd

Re: tumor v mozaka

Мнениеот Pavleta_vd » 07 Ное 2009 16:06

ai o6te ne6to da popitam na diagnozata ot skenera mi pi6e taka:veroqtna diagnoza SOO kakvo ozna4ava tova nikoi ni6to ne mi e kazal?????????? :?: :?: :?: :?:
Pavleta_vd

Re: tumor v mozaka

Мнениеот д-р Габровски » 10 Ное 2009 16:48

Пишете след ЯМР - там се получава много подробна информация.
Опитните неврохирургични екипи в големите болници много често оперират тумори с описаната от вас локализация.
Трябва да се преценят рисковете слред ЯМР и консултация.
доц. Н. Габровски, дм
Секция по Неврохирургия
Болница "Пирогов"
д-р Габровски

Назад към Рак и ракови заболявания