ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
16 ноември – ден без тютюнев дим
Kак да избегнем неприятните мускулни схващания?
Милиардерът инвестира в разработването на лекарство

Рак на гърдата

Модератори: админ, консултанти

vvasilevski

Re: Рак на гърдата

Мнение от vvasilevski » 30 мар 2016 20:53

- ИСТИНАТА Е ДОБРЕ ИЗВЕСТНА: НИКОЙ не може да ви излекува с трите методи на доминиращата медицина – химиотерапия, радиация и операция – невъзможно!
ДАЖЕ ТЕОРЕТИЧЕСКИ!!! ЗАЩОТО: Те не са предназначени да ви излекуват!
Те не са създадени с такава цел! Тяхното предназначение е – не да служат за излекуване, а:
а) да служат на интересите на фармацевтичната индустрия (това е най-доходният бизнес в света, а втори по доходност е бизнесът с оръжия).
б) да служат на Малтусианската програма за унищожаване на 90% от човечеството, която програма действа на първо място чрез Системата на Здравеопазването – ФАКТ! - http://www.virt.us/PRP_bg
По причина на действието на тази програма (официална статистика на САЩ):
- през 1970 г. – всеки десети човек на планетата е имал рак
- през 2008 г. – всеки трети човек на планетата е имал рак
- за 2020 г. – прогнозата е: ВСЕКИ ВТОРИ човек на планетата да има рак.
Тук, обаче, трябва да се има предвид следното нещо: Тези 50 % които няма да имат рак, не означава че ще бъдат здрави! Съвсем не! Те ще бъдат увредени от множество най-различни болести, идващи от токсините които са пръснати навсякъде в отровения свят в който живеем – в храните, в почвата, във водите, в окръжаващата среда.
Ефективно Лекарство против рак вече ИМА!
- това означава че: Хората не умират от рак повече!
Хората умират вече:
- от липса на ИНФОРМАЦИЯ
- и от УБИЙСТВЕННИ РАЗРУШИТЕЛНИ СЪВЕТИ
Затова - идете на моя Персонален сайт
http://www.wwclub.us/v.vasilevski
в системата на «Cancer Cure Clinic Online» и попълнете контактната
форма «Contact Us» - и вие ще получите предостатъчно информация безплатно. А след това, след като вече ЗНАЕТЕ каква е реалността, вие ще можете свободно да обмислите САМИ и да направите свободно своите собствени изводи.
(Можете да получите и същия такъв сайт безплатно! Или с голямо намаление – по моя дискаунт код.)

vvasilevski

Мнение от vvasilevski » 30 мар 2016 20:56

ЗАЩО доминиращата медицина губи войната срещу рака - всеки път?
Понеже техните методи са РЕДУКЦИОНИСТИЧНИ!
Но ракът не е редукционистичен феномен!
Ракът е холистичен феномен.
А всеки път когато някой се опитва да прилага редукционистични методи върху холистичен феномен – този негов опит е предварително обречен на провал!
Докато Методиката на Шевченко е холистична!

Нека да го кажа по-просто:
Ракът не е болест на отделна част от тялото! Ракът е болест на тялото в неговата цялост – и на генетично ниво.
И това е обща точка за всеки вид рак (злокачествен рак)
По тази причина не е възможно да се изчисти цялото тяло – като се режат части от него. Раковите образувания там са хиляди – и повечето от тях са невидими!

Дивна1

Мнение от Дивна1 » 29 сеп 2016 21:19

Здравейте,аз също имам въпрос по темата.През 2005г, бях оперирана от рак на гърдата.Преди операцията ми бяха направени 4 курса на химиотерапията,след това беше направена мастектомия с премахване на един лимфен възел и след това последваха още няколко курса химиотерапия.Беше открито и петно на едно от ребрата,но казаха че всичко е контролирано и не се развива.След това преминах на Кселода,не мога да кажа колко време,защото беше преди години.След това започнах с Аромазил няколко години и всичко беше наред.През 2010г. започна да ме боли гърбът и личният лекар ми изписа противовъзпалите които трябваше да пия известно време и така до 2013г,когато се появиха отново болките в гърба.При направена томография се оказа,че имам микрофрактура на гръбначният стълб и ми бяха направени 10 курса радиотерапия,след това всичко се оправи и се чувствах много добре.Тази година след като ме заболя отново ми бяха направени 3 курса радиотерапия и отново трябваше да пия Кселода.След това започнаха редовни томографски прегледи на всеки 3 месеца.Преди няколко месеца ми казаха,че на една от снимките се виждат 4,5 петна на черния дроб които са много малки и трябва да се третират.Трябваше да се смени Кселода с Navelbine,приемах го няколко месеца,но на последната томография излезна,че петънцата леко са нараснали и има няколко нови малки петънца.До момента не ми е правена биопсия на черния дроб.От 4 октомври започвам с вливки,все още не знам какви ще бъдат.В момента ми казаха,че няма възможност да се оперира,защото петънцата са няколко.Не разбирам,как 11 години след операцията,може да се появи някакъв проблем на черния дроб,не знам дали тези петънца може да бъдат от дългият прием на лекарства,защото 11 години приемам някакви медикаменти..Физически се чувствам перфектно,не се изморявам,не ме боли нищо(за момента)имам енергия.През тези 11 години винаги съм се чувствала много добре,никога не ме е боляло нищо(освен проблемите с гърба).Но сега съм уплашена много.Моля ви,дайте ми съвет или пишете,ако има други случаи,като моя.Кураж на всички и се надявам всичко да мине успешно.

serenataflowers@outlook.com

Мнение от serenataflowers@outlook.com » 25 окт 2016 14:49

Здравейте, днес ми казаха, след поредица изследвания, че имам рак на лявата гърда и лимфен възел по мишницата. Всъщност всичко започна от него, намерих го само 10 дена, след като ме известиха,че нямам раково заболяване след направена мамография. Първо ми взеха биопсия от възелчето, което се оказа лимф, а не мастно образувание, и после пак ми гледаха гърдата на ехограф. След седмица ми казаха,ч е лимфният възел е рак, и пак нови изследвания на гърдата, нови биопсии, нова мамография - окончателно имам рак. Бях и ЯМР за метастази в костите - те са ми идеално състояние, ЯМР с контраст - нямам нищо там.
Предлагат ми следните варианти - химиотерапия за начало, или операция с вадене на всичко раково/имам предвид образуванията/ и пак химиотерапия и радиотерапия, или изцяло изрязване на гърдата и радиотерапия на цялото място. Имам време да им дам отговор след 8-ми ноември, когато ще ми направят и още един скенер на двете гърди.
Аз, първо се вкочаних от притеснение, а след това теглих една майна на всичко и реших да не правя нищо. На 53 години съм. Последните 5 години имах много отрицателни емоции и негативна енергия, нервни сривове, качих около 30 килограма след като ми спря цикъла. Въобще, с една дума, работила съм срещу себе си. Смятам да направя едно общо прочистване в организма ми и да предприема драстично отслабване и гладуване. Не искам да се подлагам на химиотерапия, нито на радиотерапия, от което организма ми ще се срине, колкото и стабилна имунна система да има човек. Кръвните ми показатели са много добре, урина - също в норма. Нито искам да се тъпча с лекарства. Няма хубава химиотерапия, нито пречистени лекарства, всичко се наслагва в черния дроб и ...резултатът го знае всички какъв. Всъщност взех това решение, защото ако имам още 2-3-5 години живот, то нека да не е с висене по болницата, непрекъснато гадаене на резултати, и какво ли още не. Може и да не съм права, а може и да съм. Все пак това си е моя живот, и моето тяло..не искам да бъда част от програмата на болничното заведение и после някаква статистика. Ако можеше да бъде лекувано раковото заболяване, погледнете колко милионери си отидоха от този свят след мощно подлагене и заплащане на лечението му. Добър и лош рак - няма. Поздрави на всички и бъдете много здрави! А още повече позитивно настроени!
В заключение само да пиша, че съм в Уелс, Великобритания и единственото хубаво е,ч е медицината е на много високо ниво и много бързо минаха всички прегледи и констатации.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 26 окт 2016 22:37

Според мен е добре да го лекувате...

Мнение от serenataflowers@outlook.com » 27 окт 2016 12:00

Разбира се, че ще се лекувам. На всеки е скъп и мил живота. човек трябва да е изтрещял тотално за да се откаже доброволно от живота.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 31 окт 2016 20:53

Аз останах с впечатлението че отказвате лечението, което ви предлагат...

Мнение от serenataflowers@outlook.com » 01 ное 2016 21:35

Да, отказах го и започнах да работя върху себе си и проблема, който ме е довел до тук.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 03 ное 2016 21:21

Е да де, но не съм сигурен дали това ще е достатъчно.

цветенцето

Мнение от цветенцето » 11 яну 2017 13:05

Здравейте! преди три години ми махнаха оперативно ФИБРОАДЕНОМ. имам двустранна фиброкистоза от годиини. преди седмица бях на ехограф. Ето и резултатът:
Плътност на паренхима-3 до 75 %
двустранна фибро кистична преустройка на паренхима
повърхностно разположени кистични формации в ляво латерално с размери до 17мм
аксили - лимфни нодули с размери до 17мм и хиперехогенен център.
Според Вас има ли нещо притеснително? Благодаря

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 16 яну 2017 22:16

Аз лично не виждам нещо притеснително в това заключение

Send

Мнение от Send » 15 авг 2017 15:19

Здравейте, д-ре! Здравейте всчки! Оперирана съм пред април, частично 1 степен без засегнати лимфни възли. HER2 е отрицателен. Предстои ми лечение със Золадекс и Волвадекс. Искам да попитам до колко чести са тези странични ефекти, по добре ли е да пия нолвадекс вместо тамоксифен? Какъв хранителен режим да спазвам? А, добавки като алое или нещо друго? Аз съм оперирана в Пловдив. В София какво препоръчват? Или от ваш опит?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 17 авг 2017 15:20

Няма как да се предвидят страничните ефекти преди да започне приема - може да има може и да няма...

shazie_husein

Мнение от shazie_husein » 08 ное 2017 22:38

Здравейте д-р Цончев! Преди почти 3 при операция на киста на дясна гърда гефрирът установи дуктален карцином, поради което претърпях квадрантектомия на горен външен квадрант и лимфна дисекция на 13 броя възли. Трайният препарат и имунохистохимията показаха - лобуларен карцином ин ситу, прогестерон и естроген чувствителност положителни, HER2- 1+/негативен/,Ki 67 - под 50 %. Беше ми предписана хормонална терапия с тамоксифен. Преди 5 дни ми беше направена втора операция на същата гърда,долен вътрешен квадрант, като гефрирът пак показа карцином. Хирургът каза, че образуванието е около 7-8мм. Междувремено преглед при гинеколог показа наличие на 5см киста на десен яйчник, според гинеколога е проста киста, но ме накара все пак да пусна туморни маркери. Сега съм в трескаво очакване на резултати и в запознаване с онова, което евентуално ми предстои. Бихте ли ми казали, оправдано ли е ако карциномът пак е лобуларен ин ситу/както ми се иска да е/ да се стигне до радикална мастектомия, та даже и двустранна. Много бих се радвала на бърз отговор от ваша страна!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 10 ное 2017 21:04

Ако е инситу не би трябвало да се маха цяла гърда или и двете, поне според мен, без да съм специалист по въпроса.

Отговори

Върни се в “Рак и ракови заболявания”