ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.
Не ползвайте най-високия градус
Плевралният излив може да е причина за задух

za cigarite

Как да се откажем от вредния навик - начини, методи, лекарства.

Модератори: админ, консултанти

krusteva 71

Re: za cigarite

Мнение от krusteva 71 » 08 юли 2009 09:27

здравеите!Не мисля,че проблема с главоболието е свьрзан цигарите.Но не е изключено да е от отказване на кафето.Сутрин едно кафе тонизира и ободрява.Особено при хора с ниско крьвно налягане,ефекта е безспорен.Разбира се без да се прекалявас дозата и нес кафето.Лош е навика като си пием кафето да налапаме и цигарата.И аз ще ги откажа,даже днес!Ей,така от раз!Стига сьм си пьлнила дробовете с отрова.И без това имам проблеми с нервната система,може пьк те да са причината го някьде.като посетя лекар за проблемите си,пьрво ме питат :Пушиш ли?За да питат значи има защо.ЦИГАРИТЕ НЕ РЕШАВАТ ПРОБЛЕМИТЕ НИ<ТЕ СА ПРОБЛЕМ!!!Някой може да ме подкрепи в това начинание,аз ще пиша как се чувствам и дали се справям.

dessid

Мнение от dessid » 08 юли 2009 09:55

Za kruvnoto si prava- moeto e vinagi 90/60, dali puk da ne pia po edno kafenze sutrin predi rabota za otskok. Ako e samo edno edva li 6te mi navredi na stmaha. A za pu6eneto ne se trevoja 4e s kafeto 6te mi se dopu6i. Ve4e sum bez nikakvi problemi "smoke free" osobeno sutrin.
Utre po4vam s kafenze i 6te pi6a dali ima promiana.
Jelaia ti uspeh v otkazvaneto na zigarite i na vsi4ki drugi koito da v prozes na otkazvane ili samo si me4tajat za tova ;-)

nikodim4o

Мнение от nikodim4o » 03 дек 2009 21:32

Az sum na 22 godini pu6eh ot 8 godini edin den prosto se sabudih i re6ih 4e nqma da pu6a pove4e i ve4e 4 meseca sum 4ist .za vredata sled spiraneto sled pu6eneto e mnogo zavisi spored organizma na 4oveka a puk tova vse pak sa beli kuhari pred tova koeto ti pri4inqva tiutiuno pu6eneto .Az bqh 105 kg i sled kato gi sprqh svalih na 95 taka4e tova za kilogramite si e individualno.Ednistveniq problem e 4e vse o6te nemoga da se otarva ot hra4kite ,no sled kato sprqh cigarite za pruv put se 4uvstvam tolkova dobre makar4e mi bqha mnogo sladki :) .

zlato

Мнение от zlato » 01 мар 2010 19:21

Нещо повече за електронните цигари? Цени, миришат ли? Изобщо такива работи... :|

elena1

Мнение от elena1 » 09 сеп 2010 22:44

"Нещо повече за електронните цигари? Цени, миришат ли? Изобщо такива работи..."
Давам тласък на темата със същия въпрос. Някой пробвал ли е?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 14 сеп 2010 04:45

Моля, пишете на кирилица!!!

Plovdiv

Мнение от Plovdiv » 14 сеп 2010 14:28

От всичките ми безбройни опити да спра цигари успях накрая когато вече започна да ми се гади от тях и на всяка 2-ра цигара ми се повдигаше и тичах до тоалетната да повръщам. Пушех една след друга разбира се...
Вече 2,5 - 3 години стават откакто не пуша и се чувствам прекрасно :) Спрях ги от рас.. Вечерта последната цигара и сутринта станах нов човек... може да съм получил помощ и от външни сили но никой не знае.

Та реших да пиша понеже ми стана смешно как може да пишете неща като "Никой не казва какви са проблемите от спирането на цигарите" .. Нормално е след като спрете да пушите огранизма да заработи както трябва и както не е работил до сега.. Нормално е да се усвоява повече от храната и да се качват килограми но кой е виновен за безхаберието на човека ? спирането на цигарите ли ? ....
Как може да кажете "20 килограма който по никакъв начин не мога да сваля" ? Има хора свалят по 100 килограма от теглото си...

Приемете спирането на цигарите като ново начало.. все едно никога не сте бил пушач. От тук дали ще се грижите за себе си или не си е ваш избор. Няма как след такава промяна да искате да си продължите все едно не е съществувала промяна. И в света на хората които никога не са запалвали има дебели , има и атлетични хора. Едните се грижат за тялото си , другите не.

От спирането на цигарите има само плюсове.. възползвайте се от тях 8)

viakimova

Мнение от viakimova » 16 сеп 2010 16:01

Plovdiv, най-много ме зарадва твоето мнение :) Какво означава "По-добре беше като пушех?" Аз не пуша вече 11 месеца, качих килограми, свалих повечето от тях, не всички, но пък изглеждам добре :lol: Танцувам 2 пъти в седмицата в една школа, ходя пеш като мога много, ограничавам се от сладкото и хляба за съжаление :oops: ноооо.....като нова съм без цигарите. На всички ще кажа, че си заслужават опитите, пък макар и повече....

ecstasy90

Мнение от ecstasy90 » 17 сеп 2010 22:27

Многократните ми опити да ги спра се оказаха безуспешни. Пуша от 13 годишен, а сега съм почти на 21. Проблеми с килограмите след като ги спра нямам, но не се усещам пълноценен човек, ако не пуша. Спирал съм ги и за по година, но през цялото време те са ми в акъла и аз не знам как съм издържал да не си купя поредната кутия.. Така че дори да ги спрете, вие психически няма да сте същите хора, каквито сте били преди изобщо да ги почнете. Нека малките келеши, които започват да пушат, за да се направят на "гъзари" пред пиклите да четат повече.

elz_92

Мнение от elz_92 » 17 мар 2011 18:24

Аз не успях да откажа цигарите.Пуша от 15год.и съм опитвала много пъти да ги откажа но не успях докато не намерих техеният безвреден заместител-електронната цигара.Спестявам пари и щада здравето си.Научих за нея от http://ecigarette.bg/ и дори я поръчах от там.Доволна съм.Надявам се и на вас да ви помогне

nepushaveche

Мнение от nepushaveche » 05 фев 2012 23:59

Искам да Ви разкажа историята как от утвърден пушач се превърнах в щастлив непушач, без никакви усилия, без мъки, без съжаление, а напротив – с усмивка и радост от момента, в който загасих последната цигара.

http://nepushaveche.info/

Направих този сайт специално, за да помогна на колкото се може повече хора да спрат да пушат и също така в знак на благодарност към Алън Кар !

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 06 фев 2012 00:04

Похвално начинание!

Forum admin

Мнение от Forum admin » 06 фев 2012 00:06

И аз тамън се зачетох в сайта на човека - БРАВО, дано повече хора го прочетат и си дадът смисъл! :)
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

nepushaveche

Мнение от nepushaveche » 06 фев 2012 00:15

Благодаря ! Ще се радвам да достигне до колкото се може повече хора ! Поздрави

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 06 фев 2012 17:13

Западняците много натискат по този въпрос. В момента у нас и в Гъция най-много се пуши, предполагам и в Турция, но на запад и на север....

Отговори

Върни се в “Спирам цигарите”