ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

Нолицин и една бира

Модератори: админ, консултанти

Creative89

Нолицин и една бира

Мнение от Creative89 » 27 фев 2017 02:39

Здравейте! Въпросът ми е следния: изписаха ми Нолицин 400 по 2 пъти на ден.Проблем ли е ако пия вечерно време по една бира! Благодаря предварително!

Creative89

Re: Нолицин и една бира

Мнение от Creative89 » 27 фев 2017 23:37

Извинявам се понеже явно темата не е за тук , но се притеснявам тъй като изписаният ми Нолицин е за Бурсит на десният лакът! Ръката ми явно има инфекжия понеже лякатя и околко него е подуто и топло и червено и боли( вече по-малко ,но боли), а и от 2 дена имам почти постоянна температура 37.2.Почвам да си мисля че този антибиотик не е за това както и за самата инфекция че не е възпален Бурсит.Доста съм се разтревожил!Ще ви бъда благодарен за някакъв сувет..имам назначен преглед чак на 2-ри..а доктора ми каза ако вдигна 38/9 температура да отида до Пирогов ( там ми беше първия преглед).
Забравих да вметна че преди да се подуе внезапно( стана за 1 час) една седмица преди това от един стол си бях протрил леко лакътя (около сантиметър), но заразстна с коричка.
Дали не е някакво серизна инфекция а не Бурсит?? Извинявам се предварително ако не съм бил ясен!

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 07 мар 2017 17:20

Към дн ешна дата как е проблема?

pypy82

Моля за съвет

Мнение от pypy82 » 29 май 2017 11:52

Здравейте д-р. Цончев искам съвет относно изследвания. Предстои ми даване на кръв за постъпване на работа и за целта кръвта трябва да е на ред или почти поне. От една седмица не съм пил грам алкохол и така ще бъде още две седмици. Преди 2 години имах данни за стеатоза с малко завишение на Алата С 20 единици. От тогава коренно съм си променил живота като пиех само събота по 200- 3000 гр концентрат плюс 10 кг. надолу от теглото. Сега не знам как са, но се чувствам добре. Въпроса ми е може ли при пълно въздържание и друга диета за 20 дена всичко да е на ред?

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 31 май 2017 20:12

Би трябвало. Въпросът е ако стеатозата е налице може да има леко завишени ензими, но не вярвам някой да вземе да придиря за това.

pypy82

Мнение от pypy82 » 02 юни 2017 07:08

Мерси, ще видим другата седмица 8)

Отговори

Върни се в “Алкохол и алкохолизъм. Дрога. Зависимости”