ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

Марихуана

Модератори: админ, консултанти

zomboy

Марихуана

Мнение от zomboy » 15 яну 2016 14:17

На някой случвало ли му се е при напушване да му изтръпва тялото и да вижда в бавен кадър.. Чувството е яко, но преди не ми ставаше така пък ся наскоро при всяко напушвне така ми става, а иначе марихуаната винаги е различна

Forum admin

Re: Марихуана

Мнение от Forum admin » 15 яну 2016 18:37

Това, което съм чел последно време е, че от известно време има сигнали за обработка на тревата с психотропни химикали с цел разнообразие в ефекта, който по принцип потребителите очакват да има. Това, че мерихуаната се използва в медицината с медицински цели е така, но повярвайте, няма нищо общо с тази, която е на пазара.
Съветвам Ви да спрете употребата на трева.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

zomboy

Мнение от zomboy » 15 яну 2016 20:13

jerrymaguire
Не съм хроничен пушач , просто на година 2-3 пъти пуша за да напрая един рестарт на мозъка, да позабравям лошите прекарани дни. Иначе наистина има промяна в марихуаната, преди като пушех се, чувствах бодър и весел, а сега ми се доспива и това което писах ...

pheromones

Мнение от pheromones » 15 май 2016 12:38

Забавения кадър си е симптом. Страшно? Да, колкото и различно мнение да искаш да чуеш, повече от страшно може да се окаже. Толеранса при всеки човек е различен, затова не бива да боравим със стигмата на заклеймяването. Виждал съм не една отключена психоза при злоупотреба с марихуана. Забавения кадър е част от шизоидията, парче от една абстрактна реалност, която е характерна за употребяващите. Номера е психиката ти да се справи, а не мозъкът ти да реши, че в тази реалност се чувства по-защитен. Тогава сценарият е кофти. Представи си доживотната гаранция, която шизофренията може да ти осигури или, нека сме по-малко скептични - едно биполярно афективно разстройство, в което ти пожелавам успешно справяне с манийните епизоди. Не ми вярвай напълно, аз съм обикноивен психолог, затова питай психиатъра си, ако изникнат съмнения.

Отговори

Върни се в “Алкохол и алкохолизъм. Дрога. Зависимости”