ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

Мопя за съвет. Синът ми пуши марихуана. Как да му помогна?

Модератори: админ, консултанти

fantagiro

Re: Мопя за съвет. Синът ми пуши марихуана. Как да му помогна?

Мнение от fantagiro » 11 яну 2016 22:20

Аз доколкото знам, проблемите са два - ако се сложи хероин вътре... и ако се страхува, че нарушава закона, може да си докара психично разстройство.
То в такъв случай, при условие, че аз съм една от малкото, непробвали марихуана, въпреки че винаги е била забранена, да се легализира, за да може и да се контролира.
Пушенето в умерено количество е полезно. :P

LesterSpring

Мнение от LesterSpring » 01 мар 2016 05:25

Аз съм на 16 след месец и 19 дена правя 17 години, за първи път пробвах на 15 бях с един приятел и ме пита пушил ли си до сега марихуана знаеш ли колко ще се смеем. Аз казах, че не съм и така предложи да си вземем събрахме 10 лева и си купихме, крихме се да пушим. Сега пуша от поне 6-7 месеца всеки ден (понякога се случва и да има в периоди които не пуша) но се случва да пуша по 3-4 цигари на ден. През последните 2 седмици съм пушил 2 пъти и усещам как мога да се контролирам, усещам промяна чувствам се по разумен така да го нарека. Но се случва често дилърът ми да ми звънне и да каже, ела тука да пушиме ще вкараш 2.50 лева и да му кажа, че не искам продължава, абе как не искаш аре идвай и всякакви такива неща. Вече ми е някак си безразлично дали ще пуша или не имам си сериозна връзка и се старая да съм максимално адекватен, майка ми знае до една степен, че пуша казвал съм ѝ но не знаеше, че пуша всеки. Нормално е ако се събере в приятели да пушат но не всеки ден, намерете начин да разберете колко, често пуши, с кого пуши. По голям е от мене но мисля, че логиката е еднаква ( Stoners logic ) започнете да обръщата внимание в какъв вид се прибира, може да ползва Визин което оправи очите да не са червени, имайте и това в предвид. Тревата не е лошо нещо но в умерени количества в ограничен период, който ще рече поне 1 цигара на седмица. Но притеснителното е че може да пуши и Билка, което е синтетична трева. Има различни места от които можеш да я намериш, едната те приспива, другата просто те изкарва извън главата, депресира те, изкарва те извън тялото си, панираш се. Затова обърнете внимание ако пуши билка... Отървете го по възможно най-бързия начин докато не е станало късно. Не знам при билката как седят нещата но ако намирате разлика в теглото му просто намерете начин да разберете какво пуши!

esia

Мнение от esia » 01 мар 2016 22:18

Благодаря за споделеното от Вас! Толкова сте ни скъпи мили деца! Разберете грижата и любовта ни, желанието да сте здрави физически и психически! Щом споделяте за себе си, значи поне малко разбирате колко много страдат сърцата ни като родители за вас!Моят син не желае да промени навиците си. Много се тревожим за него, но засега неможем да му повлияем.

Отговори

Върни се в “Алкохол и алкохолизъм. Дрога. Зависимости”