ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Комбинация за бързо топене на мазнини по тялото
Освен мозъка билката поддържа и хормоналния баланс
Зачеването на момиче наистина е майсторлък

За отвращение към алкохола

Модератори: админ, консултанти

kazablanka

За отвращение към алкохола

Мнение от kazablanka » 19 авг 2013 08:11

Моля помогнете със съвет - баща ми всеки ден пие по много, но не смята това за проблем. Изпокарва се с всички, нагрубява близките си. Живее с майка ми, но само я тормози. Заспива на масата, събужда се и продължава да пие. Вчера бяхме на море, отидохме заедно. Седнахме да обядваме, в ресторанта пи ракия и после литър вино. След това пак искаше да ходи на плаж и да се къпе. Тръгнахме си веднага, достраша ни да не се удави. Ние сме му виновни, че сме си тръгнали... По пътя пи мента и още какво ли не. В колата се наспа и вечерта продължил... Не признава да има проблем, според него не пие много. За лекар дума не може да се каже. Този месец се пенсионира, а като не работи ще се напива постоянно. Как да му помогнем. Ако майка ми го напусне, а тя вече не издържа ще пропадне съвсем, ще стане клошар... Чувала съм, че има лекарство, което се слага в храна или напитка и предизвиква отвращение към алкохола, ако някой знае какво е моля, кажете ми. Било лекарство за бъбреци и като се смеси с млечна напитка, дава на алкохола гаден вкус, но може и да е друго. Чувала съм за пепел от цигара в алкохола, някой опитвал ли е, дали действа? Много моля за помощ

pastet1989

Re: За отвращение към алкохола

Мнение от pastet1989 » 26 окт 2013 10:09

Да не е тая билка:
http://www.dar-center.com/article/?article=1103

veseloto

Re: За отвращение към алкохола

Мнение от veseloto » 23 яну 2014 17:47

В НИКАКЪВ случай не трябва да му се дават медикаменти за отвращаване на алкохола докато пие, защото това ще доведе до фатален край!!! Не се подлъгвайте от други хора, които ви казват, че така се спира. Единствения начин е да осъзнае той самия проблема си, да постъпи в болница за детокс и евентуално след това да му се дадат такива медикаменти но и тогава не е сигурно, че трябва да ги приема, само по преценка на лекаря тъй като може да получи пробив /да пие отново/ и казах какъв е резултата! Единствения начин е постъпване в болница и то дългата програма от 40 дни и след това да се проследи. В никакъв случай не трябва да го спира от раз в домашни условия тъй като може да изпадне в "делир", за което не ви съветвам! Най-добрия вариант е така да го кажа да си пийва леко докато постъпи в болница.

Ако имате въпроси съм готов да отговарям и да се надявам ако мога да съм полезен.

Отговори

Върни се в “Алкохол и алкохолизъм. Дрога. Зависимости”