Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Три стъпки при ситуации "под пара"
При тях съществува риск от загуба на бебето
реклама

психиатър / психотерапевт във Варна- лечение на алкохолизъм

Модератори: админ, консултанти

психиатър / психотерапевт във Варна- лечение на алкохолизъм

Мнениеот rossita77 » 23 Сеп 2010 10:35

Моят баща е алкохолик. От 12-13 години по мои спомени. Превърна живота на майка ми и на брат ми в ад. Всичко си изкарва на нея - обвинява я че тя е виновна. Последното му лежане в болниц било вседствие на изпълненията му - изпаднал в делириум - халюционирал и паднал върху стари стъкла в мазата , целият нарязан в кръв, ужасна гледка в 3 през нощта, вдигнал целия вход на главата си, а полицията и медиците не смеели да слязат да го вземат, защото заплашвал, че е прострелян и има 3-ма човека при него, а той самият имал пистолет и щял да застреля всички.....След този ден, по думите на майка ми почти не пие - само по млако бира, разговарят и тя се опитва да го убеди, че трябва да се лекува. Сега търся добър терапевт психиатър или психоаналитик във Варна, докато баща ми има желанието да се лекува. До сега никога не се е съгласявал и ние нищо не сме предприемали. Не искаме да се лекува в болнична обстановка. Моля дайте съвет и координати ако някой знае във Варна.
rossita77

Re: психиатър / психотерапевт във Варна- лечение на алкохолизъм

Мнениеот 100 kamili » 23 Сеп 2010 15:24

Здравей! Нека баща ти да потърси д-р Камилова, от психиатрията или д-р Попов от Дед. център Света Варина Варна. Във Варна има и клуб на Анонимните алкохолици /АА/ на ул, Иван Рилски № 20 /ако не греша номера/. Там са много приятни хора и си споделат проблемите. Успех!
100 kamili

Re: психиатър / психотерапевт във Варна- лечение на алкохолизъм

Мнениеот Сепуко » 07 Окт 2010 10:17

Не знам по-добра помощ от тази спрял да пие алкохолик да помогне на друг алкохолик да спре.

Група "Трезвост"
Анонимни алкохолици - Варна
Сбирки: вторник и четвъртък от 18.30 ч., неделя от 17,00 ч
Тел: 0887776349; е-mail aa.varna.bg@gmail.com; Skype: aa.varna
Сепуко

Re: психиатър / психотерапевт във Варна- лечение на алкохоли

Мнениеот user32 » 21 Ное 2011 14:23

Препоръчвам д-р Иван Войнов завеждащ отделение психатрия в терапевтичната болница Света Анна във Варна, приема по направление но има и частен кабинет и всеки сам си избира. Ще ти изпише лекарства за детокс на алкохола, ако ги пиеш редовно ще спреш пиенето, ама трябва и ти да го искаш.
user32

Назад към Алкохол и алкохолизъм. Дрога. Зависимости