ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Бременност с хроничен апандесит

Модератори: админ, консултанти

Goranova21

Бременност с хроничен апандесит

Мнение от Goranova21 » 02 ное 2016 18:09

Здравейте , мислите ли че е уместно да се правят опити за забременяване при хроничен апандесит ,който е зад дебелото черво и е леко уголемен ? Кръвните изследвания не показват възпаление ,но болка лека си има от време на време, като се е случвало и непомосимо остра болка в тази зона(за която хиругра ми каза при толкова силна болка да отива в спешното и да направят операцията тогава ,а не сега)

д-р Цончев

Re: Бременност с хроничен апандесит

Мнение от д-р Цончев » 03 ное 2016 21:16

Аз лично не виждам проблем.

veselin ivanov

Мнение от veselin ivanov » 04 ное 2016 21:20

изберете сляпото черво ,пред бебето. :roll:

Goranova21

Мнение от Goranova21 » 05 ное 2016 09:02

veselin ivanov написа:изберете сляпото черво ,пред бебето. :roll:
Не Ви разбрах какво имате предвид.

Точните думи на хирурга ми са ,че операцията е по сложна тъй като апандесита е зад дебелото черво и да не го питам сега,като забременея или ще подобрет нещата или ще се влошат.. Аз тази нощ от болки пак пих дуспаталин ,но все още продължават и в момента . Не знам как може лекар да ми каже ,че по време на бременност ако се влошат болките, тогава да ме оперират в спешното.Аз леко като ми е надут корема и ме боли а той с лека ръка маха и казва стискай нищо че боли :| ....и така и да забременея? До колкото знам бебето притиска вътрешните органи :roll:

Goranova21

Мнение от Goranova21 » 05 ное 2016 09:17

Ясно е че приключвам в България ... толкова много пари и нерви (да оставим че и след ядрено магнитния резонанс се разболях ,защото беше кучи студ и машината не работи на по-топло) и накрая оставам с болките и този уголемен апандесит . Лошото е че тепърва всичко от начало ще започвам в Англия ... там ако все пак видят, че е апандесит и оперират - Колко е нужно на корема чисто физически да се възстанови за бременност ?

veselin ivanov

Мнение от veselin ivanov » 05 ное 2016 10:57

Хей,момиче, правилно си почнала да тълкуваш думите,тоест ти не си здрава в момента за да избереш да имаш бебе,.....операцията не е сложна за един виртуоз-хирург който си разбира от работата,..........гадаенето е ,да не повлича и нещо друго,......това че имат в англия модерна апаратура,ите си имат свои болежки в медицината,..........много хора се връщат ,от там да си правят операциите тук,защото там не могат!........в англия е много лоша влага ,пазете се от нея ,че носи много много болести,....след като се въстановите ,1 година от операцията,пак ще дойдат щасливи моменти за бебета! :roll:

Отговори

Върни се в “Искам бебе!”