ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Как искрицата в секса се превръща във вечен огън?
Анаболните стероиди са свързани с мъжкия тестостерон
Преувеличават ли мъжете в страданията си
Защо даряването носи повече щастие от получаването?

Трябва ли да се притеснявам?

Модератори: админ, консултанти

Hubavata Elena

Трябва ли да се притеснявам?

Мнение от Hubavata Elena » 04 яну 2014 14:06

Здравейте и честита Нова година на всички :)
От 2006г. приемам противозачатъчни таблетки, с цел предпазване от нежелана бременност. Започнах с Линдинет 20, но през 2009г. есента нещо изчезнаха от пазара и се наложи да ми бъдат заменени с други. Тогава започнах и новите таблетки-Логест. През цялото време на прием на противозачатъчните не съм правила почивки, тъй като гинекологът ми каза, че мога да ги спра когато искаме да си имаме бебенце. И че това спиране и започване на хапчетата през няколко месеца само "ошашквало" организма. Така и направих. Искаме да имаме вече бебе с моят мъж и за това спряхме да се пазим. На 20.12.2013г. изпих последното си хапче. На 24.12. прокървих, нормалното кървене, коете не е менструация, а се появява в 7 дневната пауза между 2 опаковки. Но това, което ме притесни е, че на 01.01.2014г. отново прокървих, помислих че това ще е редовната менструация вече, но това кървене беше само за деня. После нищо :((
Не знам какво да си мисля, малко се притесних. Колко време ще му бъде необходимо на организма ми да си възвърне нормалните функции? Разочаровах се, понеже се пренавих малко от това, че след спиране на противозачатъчни се забременява най-лесно :(
На 29години съм.

д-р Цончев

Re: Трябва ли да се притеснявам?

Мнение от д-р Цончев » 07 яну 2014 11:54

Не се притеснявайте, изчакайте и нещата ще се урегулират.

Потребителски аватар
sandra

Re: Трябва ли да се притеснявам?

Мнение от sandra » 21 яну 2014 19:07

Това леко кървене е възможно да е било овулацията ти.Не би трябвало да имаш проблеми ако си ги спряла както трябва и си си ги приемала по схема.Успех с бебеправенето:)

Отговори

Върни се в “Искам бебе!”