ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
България е от малкото страни, където билката вирее свободно
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...

повтарящи се аборти

Модератори: админ, консултанти

Forum admin

Re: повтарящи се аборти

Мнение от Forum admin » 04 сеп 2015 12:39

Какви антибиотици пиете?
Колко дълго е лечението, което Ви предписаха?
Предписаха ли Ви и пробиотици?
Какви хранителни добавки пихте и колко дълго?
Радвам се, че е намерен причинителя, сега вече нещата се нареждат :)
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

dqkon666

Мнение от dqkon666 » 04 сеп 2015 20:30

За уреаплазмата пием авелох 400 за 14 дни и двамата след това контрола 30 дни след последния прием на авелох. Добавка за имунитета пием антрактис крии оил 3 месеца .За жената противогъбично, и л- тироксин за високото ниво на хормона също при положителен тест за бременност трябва да си бие фрахипарин 0.6 за поне 3 месеца. Пребрахме се тук отиваме при гинеколога с диагноза защото той 3 години само казваше пробвайте отново проблем няма млади сте майката природа така е решила а той сега неможе да назначи контролен за уреаплазма и ни праща в клиника за безплодие . Ходихме и там обеснихме всичко сега се надяваме да ни направят тоя тест пср да се види кво става , тяхната процедура е сега ще започват да и следят овулацията кога и е за какво им е овулация като имаме инфекция незнам. Пълна скраб е тук от тая гледна точка надяваме се да се оправят нещата важното е че има следа

Forum admin

Мнение от Forum admin » 05 сеп 2015 10:50

PCR е най-сигурният метод за диагностицирането и', но трябва да минат поне 30 дни от последната таблетка от антибиотика.
Ако искаш да узнаеш бъдещето - изследвай миналото!

dqkon666

Мнение от dqkon666 » 28 окт 2015 20:15

Здравейте искам да попитам запознати ли сте със теста за уреаплазма точно как трябва да се извърши дойде времето и отидохме на контролен тест във клиника за репродуктивна медецина.Доктора взе секрет от нея а на мен отказва да ми направи тест казва че е важно само за нея ,нейния тест е отрицателен .След много разправии успях да ги измоля да ми назначат и на мене тест защото искам да съм сигурен че резултата е негативен спориха с мен че това е инфекция тип yeast infection всеки човек я имал и след прием на антибиотици мъжкия фактор се излекувал на 95 процента ,а от България ми казаха изрично теста да е PCR семенна течност . Тук ми направиха тест със урина днес ,сега четох във форумите 4е ако е урина трябва да е сутришна но моята не беше.Каза ми че изледването е culture test urine ще бъде готово до 7 дена .Дайте коментари по темата благодаря защото незнам какво да мисля дали този тест ще е сигурен ,

dqkon666

Мнение от dqkon666 » 28 окт 2015 20:50

Също след третия спонтанен аборт гинеколога на съпругата ми каза че не вижда причина и не я намира за това и ни препраща в клиника за репродукция ,затова отидохме до България за изледвания да тарсим причината и когато отидохме в тази клиника с резултати от клиника от България доктора започна да се държи как да кажа раздразнен че отиваме с диагноза при него,изобщо не наблегна на темата уреаплазма а започна да говори как иска да и направи test sonohysterography със течност която оцветева и оглежда органите и тръбите дали са проходими ние му казахме и му показахме резултати от същия тест в Канада който е всичко в норма от 2012 след втория аборт и забременява без проблем той каза искам да се уверя лично ,направи този тест и дойде със снимки от ултрасаунда показва ги и каза следното (с радост искам да ви съобщя че намерих проблема имаш Т-образна матка, в България не ти ли казаха че имаш този проблем просто ни застреля ,каза на жена ми обади се на майка си и я питай докато е била бременна дали е взимала диетилстилбестрол (des)това са го взимали в Европа и ни гледа усмихнато .Но майка и не си спомня да е имала някакви проблеми с бременноста и да е взимала такива медикаменти взимала е нещо за бъбречни болки , също четохме че това лекарство е спряно да се ползва след 1971 а жена ми се е родила през 86.Много ни объркаха вече, започна да говори да обсъждаме заместител смисъл друг човек да и износи плода .Незнаем пак ли да се връщаме в България да направим нови изледвания .Изобщо не му вярвам на тоя тук само искат да и следят цикала ходи на 3 7 11 ден от цикала да и следят овулацията и да точат здравната каса мое мнение ,защо и следят цикала тя забременява и незнам до колко е възможно да е прав за тая Т образна матка ,дайте съвет моля

Отговори

Върни се в “Искам бебе!”