ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
В повечето случаи чупливите нокти са напълно решим проблем.
Успокоява стомашно-чревния тракт и улеснява откашлянето.

искам бебе

Модератори: админ, консултанти

ivaa19

искам бебе

Мнение от ivaa19 » 03 окт 2009 14:18

Преди 5г.направих аборт по желание.От тогава не съм се пазила но чак миналата година забременях и то неуспешно.Казаха ми в 10седмица,че плода няма сърдечна дейност.Направиха ми цирклаж.Вече толкова опити от тогава съм правила да забременея и не става.Меря си температурата,тестове за оволация и нищо.Ходих на генеколог и всичко ми е на ред.Ако и този месец не стане нищо ще ходя да си правя изследване на тръбите.Вече незнам дали имам проблем и къде ли е той.Благодарй ви.

д-р Цончев

Re: искам бебе

Мнение от д-р Цончев » 04 окт 2009 11:42

Имайте предвид, че при такъв проблем е редно да се обследват и двамата партньори. Особено ако при жената няма отявлена находка, която пречи на забременяването.

maya_78

Мнение от maya_78 » 23 яну 2010 12:59

ivaa19 тъй като и аз като теб имах проблеми със забременяването искам да ти кажа, че също нямаше видима причина за неуспехите (имам два мисед аборта т.е. липса на сърдечна дейност на бебето), но се оказа че причината все пак е в мен. Моята лекарка ме изпрати в Плевен в клиника по репродуктивно здраве и ми направиха доста изследвания генетични, имунологични и изследване на щитовидната жлеза. При мен проблема беше имунологичен. Но крайния резултат е, че третата ми бременност завърши успешно и вече е на една годинка :) От сърце ти го пожелавам и на теб!
Незнам от къде си, но мисля че и в София, а предполагам и другите големи градове могат да ти направят генетични и имунологични изследвания. Не е особено евтино, но за мен определено си струваше.

slavi 2010

Мнение от slavi 2010 » 12 юли 2010 13:53

ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ПРИ ТЕСТОСТЕРОН-2,51 КАКВО ДА СЕ ПИЕ.ИЗПИСАХА МИ ДУФАСТОН!

babs

Мнение от babs » 17 дек 2010 23:15

Zdraveite,
Prochetoh za problema Vi i bih Vi preporwchal pwrvo Vashiat partnior swshto da si napravi izsledvania.Pozvoliavam si swshto da Vi predloga da mi se obadite za da izkomentirame niakoi neshta za da precenia da li shte moga da Vi pomogna. Imal swm takiva sluchai ,kato Vas v Italia i Amerika i rezultata e zavwrshval pologitelno no vse pak vseki si e strogo individualen. Telefon za vrwzka 06133 2282 i GSM 0885937550 Mitio Vwlev.Lechenieto niama nishto obshto s ekstrasensto,manualna terapia ili bilki.
Pozdravi

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 19 дек 2010 01:02

Моля, пишете на кирилица!!

nikoleta28

Мнение от nikoleta28 » 13 май 2013 07:14

Здравейте! Бих искала да попитам след два дни закъснение (последен цикъл 11.04.2013 г., дължина 29 дни) и няколко положителни теста, получих зацапване (12.05.13) от почти червена кръв, премина в кафяво, определено не е течение, но все още го има при избърсване! Предписаха ми по телефона Дуфастон 2 по 1 и но шпа 3 по 1, но никой не ме е гледал на ехограф, казаха ми че е прекалено рано! Отделно в областта на яйчниците имам почти постоянни периодични болки, като пристъпи, което е още преди закъснението! Приличат на ПМС, но са малко по-различни и като че ли по-интензивни! Бих искала да попитам дали това е нормално по време на бременност, според вас дали е правилно лечението и има ли нещо друго, което бих могла да направя за да запазя бебето си! Благодаря Ви! Лек ден!

Отговори

Върни се в “Искам бебе!”