ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Тя изглежда различно при всеки
Учени откриха кой вид корелира с повишен риск от карцинома
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс

кървене след аборт-докога ?

Модератори: админ, консултанти

anelgim

кървене след аборт-докога ?

Мнение от anelgim » 26 юни 2009 19:39

От аборта до сега са минали точно 17 дена.Беше направен в 8 гестационна седмица по мед.показания. Кървенето мина през всички нюанси- червено, бежаво, кафяво, черно и светло кафяво. Като количество също се променяше - силно, слабо , много силно , слабо, оскъдно. Сега е светло кафяво и много слабо , но не сира . имах тъпи бодежи в началото и се бях подула, но и това отшумя.
Въпросът ми е ще спре ли окончателно и кога ? Гинеколога ми нищо не ми каза по въпроса , въпреки че споделих че ме притеснява. Още не са ме преглеждали . Да не би да имам някакво възпаление ?!

д-р Цончев

Re: кървене след аборт-докога ?

Мнение от д-р Цончев » 27 юни 2009 21:47

Възпаление - не. Но е добре да се направи контролна ехография.

jeni30

Re: кървене след аборт-докога ?

Мнение от jeni30 » 11 юни 2013 22:41

Здравейте,извинявам се ако има подобна тема.
На 29.05.2013 направих аборт в 7 г.с още първият ден кървенето сря,бях на антибиотик и Метергин. Нямах никакво кървене или зацапване 3 дни,след това се запомна ту червено те кафяво течение.Вчера бях на контролен преглед,лекарят каза ,че матката е напълно изчистена и че не вижда кръв останала вътре.Погледна превръзката и каза че тъй като е 13 ден от аборта е възможно и да е манструална кръв.Днес ми тече ту леко червено ту много тъмно кафяво,не е силно по скоро зацапване но кафявото течение беше с малки съсиреце.Много съм притеснена,ще се радвам някоя от вас ако е била в подобна ситуация да сподели.
Благодаря Ви

Отговори

Върни се в “Искам бебе!”