ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

ГЛАВОБОЛИЕ В ДЯСНО/ САМО/

Модератори: админ, консултанти

д-р Цончев

Re: ГЛАВОБОЛИЕ В ДЯСНО/ САМО/

Мнение от д-р Цончев » 10 юли 2010 15:20

Моля, пишете на кирилица!!!

Good Man

Мнение от Good Man » 27 юли 2010 19:09

Забелязах заглавието ида попитам в тази връзка: От седмица имам силна болка в дясната челюст, която се измества нагоре към слепоочието и дясната част на главата. Продължава около 15-20 минути.

MARINELA M

Мнение от MARINELA M » 28 юли 2010 09:10

lor005 така както го обясняваш мисля че може да е от шийните ти прешлени незнам какво да те посъветвам след като не можеш да отидеш на лекар но без изследвания и точна диагноза няма как да има лечение

Good Man

Мнение от Good Man » 02 авг 2010 11:27

Абе никой не ми отговори ма, да кажа 4е ми размина, не че ви интересува де.....

MARINELA M

Мнение от MARINELA M » 03 авг 2010 18:48

Здравейте отново имам кифосколиоза 3.4 степен от малка и естествено и изгладена шийна лордоза и леко ошипяване на шията но при направен скенер нямам дискова херния както и да е и при направен доплер имам стеснение на артерията вдясно в шията където и е кифосколиозата и също и спазъм на артерията сега не пия нищо но искам да ви попитам дали има връзка с гръбнака и артерията или е от нещо друго и какво се прави за да се спре спазъма защото лекарката не ми обясни нищо а и отделно имам там в ухото болка но незнам дали идва от врата или от спуканото тъпанче а не ми се почва пак невролог унг и т-н

Иво Добринов

Мнение от Иво Добринов » 29 май 2016 14:37

deos написа:celiq organizam e edno cqlo i ima zna4enie i re6enie sa6to seriq saionji masaji za gr.Plovdiv-0888870200 Ivan

По ирония на съдбата майка ми се подведе да отиде на тези масажи, които се оказаха някаква инквизиция за нея, не и помогна, дори след масажите по 5 дена я болеше навсякъде, където беше натискал и усуквал, криеше си и синините от натиска на пръстите му, но аз накрая я попитах дали просто не е мазохист, да ходи без ефект и да си дава парите на този Иван Христозов- Пловдив.Оттогава си ходи на санаториуми, премина в критична и и спря мигрената тотално.

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”