ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

ГЛАВОБОЛИЕ В ДЯСНО/ САМО/

Модератори: админ, консултанти

cc..cc

ГЛАВОБОЛИЕ В ДЯСНО/ САМО/

Мнение от cc..cc » 13 юли 2008 18:36

С вродена луксация съм на дясна тазобедрена става / ЛЕКУВАНА ОПЕРАТИВНО/. В последствие с изкривяване на гръбначен стълб.Скован ми е вратът в дясно и ме боли главата /слабо/ само в дясно в една област.Има ли връзка??
Притеснява ме главоболието нищо че е слабо . НА 35 ГОДИНИ СЪМ. Моля за отговор!!! БЛАГОДАРЯ!!!!!!!! :?: :?: :?:

д-р Цончев

Re: ГЛАВОБОЛИЕ В ДЯСНО/ САМО/

Мнение от д-р Цончев » 13 юли 2008 18:44

Може и да има връзка. Нарушеното натовармване на гръбнака в случая може да доведе до претоварване и спазъм в определени мускулни групи, оттам болка, която може да ирадиира към главата.

cc..cc

Мнение от cc..cc » 13 юли 2008 20:06

БЛАГОДАРЯ ЗА БЪРЗИЯТ ОТГОВОР! ВСИЧКО НАЙ ДОБРО!!! :) :) :) :) :) :)

jiilian

Мнение от jiilian » 09 мар 2009 14:10

А, възможно ли е поради такова неправилно натоварване на гръбначнят стълб,да има болка в гърдата-ПРИ ЖЕНА?????????

deos

Мнение от deos » 17 ное 2009 00:21

celiq organizam e edno cqlo i ima zna4enie i re6enie sa6to seriq saionji masaji za gr.Plovdiv-0888870200 Ivan

Diana_ZH

Мнение от Diana_ZH » 18 ное 2009 12:40

Здравейте,
Приблизително от година и половина имам главоболие в теменната област, основно в лявата част, като болката се провокира от движение /при завъртане в ляво и дясно/. Болката е остра и пронизваща, като дори и след сън е с еднаква интензивност. Поддържам ниско кръвно налягане 90/60. Правих изследвания при очен лекар, УНГ, невролог, доплер, рентгенова снимка на главата, но не се откри причина.
Моля да ме посъветвате, към какъв специалист да се обърна или какво изследване да направя!

Благодаря предварително

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 21 ное 2009 12:41

София, ИСУЛ, Клиника по неврология, кабинет за лечение на главоболие.

MARINELA M

Мнение от MARINELA M » 12 дек 2009 18:54

ИМАМ СВЕТОВЪРТЕЖ И ГЛАВОБОЛИЕ МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ КОЙТО ИМА ОПИТ В ТОВА ДА МИ ПОМОГНЕ

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 13 дек 2009 20:18

По-горе съм посочил подходящ кабинет за такъв проблем.

MARINELA M

Мнение от MARINELA M » 15 дек 2009 12:10

Благодаря за отговора моят проблем е сериозен да обясня накратко аз съм от варна имам главоболие от 3 години което не се влияе от аналгетици и е пристъпно всеки ден по различно време не е свързано с умора физическа работа или друго постоянно съм по лекари лекувахме синузит мигрена възпаление на нервите на шията защото имам и кифосколиоза но нямаше ефект преди 1 година се появи безсъние трудно преглъщане задух по време на сън сърцебиене проблеми с храносмилателната система и така при гастроентереолог ходих нямам проблеми при ендокринолог излезе леко увеличена щитовидна жлеза но хормоните са наред при унг всичко е наред накрая стигнах до психиатър 2 пъти влизах в психиатрична клиника с диагноза тежка депресия с антидепресант ципралекс след 3 месеца лечение и без ефект сега ми дават сероксот но от 3 дена и не мога да кажа още нищо поне трябва да мине 1 месец да видим дали ще действа и така стигнахме до световъртежа получих го преди 10дена постоянно е вчера ходих на доплер и излезе че имам снижен кръвооток вдясно и ми изписаха вестибо и ще си правя изследване на отоневролог в четвъртък съжалявам че стана толкова дълго но имам нужда от съвет единственото което искам да помоля е за съвет според вас откъде идва целия този проблем вече ме е страх че няма да се оправя а съм много млада 27г и всъщност да уточня не съм прекарвала никакъв стрес и не се чувствам нервна благодаря предварително че отделяте време и на нас които сме изгубили надежда

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 15 дек 2009 23:55

При условие, че са направени толкова стъпки в диагностиката и толкова прегледи от различни специалисти няма как аз, въз основа на тези данни да дам някакъв по-смислен съвет от този на специалистите извършвали прегледи и изследвания. Препоръката ми е да продължите лечението, което ви е назначено.

MARINELA M

Мнение от MARINELA M » 04 яну 2010 00:03

благодаря продължавам с предписаните лекарства но явно ще си остана с мечтата някой ден да забравя за тези болести или ще се моля до открият точната причина за това главоболие и за другите болежки които ги писах в другите теми но най вече главоболието и ще свърши всичко това и аз ще мога да живея нормален живот

kumalinata

Мнение от kumalinata » 07 фев 2010 22:28

здр,аз имам особен проблем някаде от около две години изпитвам силна болка в дясната част на главата в областа на слепоочието и наи вече окото по няколко пути в седмицата за около 30-40 мин.Болката се засилва постепенно и някаде след около 20-та минута започва да ми салзи дясното око през това време ми се запушва и дясната ноздра и понякога ми пресухва половината гурло и така 10-15 мин. и спира болката след няколко дена пак започва.По някога се появявя и след след 1-2 изпити аператива,но не винаги и когато сум напрегнат.Живея в чужбина и няма намерение да се пребирам в България някои може ли да ми даде диагноза и какво е лечението ???

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 08 фев 2010 22:00

На този сайт не поставяме диагнози, нито предписваме лечение, незаконно е...

lor005

Мнение от lor005 » 10 юли 2010 13:57

Zdraveite,az sum na 24 godini i imam problem.ot 3 meseca imam bolka vdqsnata 4ast na glavata zad dqsnoto uho i tila i kogato si dvija glavata e ostra i silno izrazena dori se prenasq v cqlata dqsna polovina na glavata.osobeno silno izrazena e sutrin,i kogato se subudq ne se 4uvstvam otpo4iinala.Prez denq ot6umqva makar, 4e postoqnno izpitvam leka shvanatost.prez tezi 3 meseca nqkoi sutrini e po slaba ,no nqkoi e i po silna.Nemoga da otida na lekar za6toto sum v amerika za 4 meseca a tuk e mn skupo le4enieto.Moje li da mi dadete alternativen variant na le4enie i dami kajete na kakvo moje da se dulji tova,za6toto e mn pritesnitelno...produljava dulgo vreme i boolkata e silna...dori nqkoi sutrini ne moga da si zavurtq glavata tolkova silna.Blagodarq!...

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”