ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

Обща замаяност и световъртеж

Модератори: админ, консултанти

stefib

Re: Обща замаяност и световъртеж

Мнение от stefib » 05 апр 2017 22:36

София - д-р Начев д-р Ангов и лежах в Софийска болница където останах много доволна от отоневролога там и сега се мъчим да намерим подходящите лекарства тъй като това замайване освен че не се повлиява а се засилва сега ще почвам лечение с вертимед 3 пъти по 16 мг. Но бихте ли ми обяснили само какво ще рече комбиниран отоневрологичен синдром и подлежи ли някога на излекуване или ще си пия хапчета до живот. Всички от тези изброените са специалисти но за таксите които плащам не ми се обяснява нищо интелигентен човек съм просто искам да разбера дали мога да го лекувам това нещо. Благодаря ви предварително.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 09 апр 2017 19:59

Аз не ссъм специалист по въпроса и не мога да ви обясня подробно какво точно са имали предвид колегите с това понятие.

strelocnika

Мнение от strelocnika » 02 май 2017 20:47

Здравейте,
от доста време следя темите, за световъртеж и замайване. Аз съм с постоянно замайване повече от 2г. и до момента не съм намерил изход от ситуацията.Започна с шум в едното ухо, месец по-късно се появи и замайването :(Правил съм образни изследвания:
Скенер, ЯМР, доплер, ЕЕГ....2015г.лежах в болница, на съдоразширяващи и ноотропил-никакъв ефект.
Пил съм медикаментите, които изброявате - никаква полза.

Sisito84
Ходи ли в Св. Наум?

stefib
Аз също съм ходил при Начев и Ангов, но нямам успех.
До къде стигна с терапията, с вертимед?

Дано намерим разрешение на проблема!
Поздрави!

stefib

Мнение от stefib » 23 май 2017 13:34

Вертимеда почти не помага и нещата почнаха пак наново сега съм и под голямо напрежение и всичко се обостря и само ходя по лекари за пореден път и нищо сега чакам мнение и от невролог, но просто не знам надявам се да се оправят нещата. Ще продължавам да пиша тук и ще споделям опит. Никога не съм си помислила че на 24 години ще имам такъв опит с болниците ужасно е .... късмет и успех на всички

strelocnika

Мнение от strelocnika » 02 юни 2017 15:18

Да наистина имаме нужда от много късмет, за да се справим с това. От опита ми до момента, а той е почти 3г. си вадя заключение, че само с традиционната медицина няма да се излекуваме!

buki_86

Мнение от buki_86 » 11 юли 2017 17:36

Zdraveite.
S interes prochetoh tazi tema poneje ot 4 5 meseca imam sushtite simptomi i chesno da vi kaja malko me e strah za jivota mi. kogato prochetoh temata malko se ospokoih che ne sam samo az no straha vse oshte stoi nqkade dulboko v men. Tova koeto nai mnogo me trevoji che s tezi simptomi se poqvi i problem v ochite , i imam chuvstvoto che zabravqm neshta ot bita koito nikoga do sega ne sam zabravql . Molq ako i na drug mu se e sluchvalo da spodeli za moe uspokoenie . praiha mi pulna kruvna kartina tri puti i vseki put odgovora beshe perfekten si vsichko ti e v normi . Sega se borq da mi napravqt skener na glavata , kazvam borq poneje jiveq v chujbina a tuk neshtata stavat malko po bavno.... ot vsichko nai mnogo se pritesnqvam da nqmam tumor i tazi misel me obiva i ne moga da sum pulnocenen chovek. Molq ako nqkoi moje da mi pomogne taka ne moje da se jiveee....
Blagodarq predvaritelno

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 12 юли 2017 19:57

Моля, пишете на кирилица!!

Anonimen12

Мнение от Anonimen12 » 07 авг 2017 09:58

Здравейте аз съм на 18 години имам подобни проблеми значи всичко започна една вечер се събудих и имах осещането че сърцето ми ще спре и мерих си кръвното беше нормално страхувах се че нещо ще ми стане всеки момент добре това отмина но малко след това получих много гадно замайване на главата и ходих на лекар кръвните ми бяха добри ходих на невролог изписа ми betaserk и неолексан но замаяноста продължава вече почти втори месец нямам други симптоми а да и шум свистене имах по едно време но мина незнам вече дали е на психическа основа или липса на нещо трудно се концентрирам...

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”