ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Скокът на грипния вирус ще респектира всеки атлет
При тях подборът на храната е особено важен
Ще отпадне ли нуждата от инжекционно лечение
Доказано: съставка в него действа

Обща замаяност и световъртеж

Модератори: админ, консултанти

kameliq kaleva

Re: Обща замаяност и световъртеж

Мнение от kameliq kaleva » 06 сеп 2016 16:46

Вие където сте писали в форума как сте никой нищо не е писал с години

Sisito84

Мнение от Sisito84 » 07 дек 2016 22:07

Здравейте!От доста дълго време следя теми свързани със замайвяне и световъртеж.Аз съм така от 9 години.Пила съм мн.лекярсва но нямам подобрение.Последно ми казаха че 90%проблема ми е в шийните прешлени.Правен ми е ЯМР преди година.Гледали са го невролози,неврохирург и не са ми казали че оплакванията са ми от шията.Последно посетих вертебролог и ми назначи шийна екстинзия.Ако някой е провеждал този вид лечение моля да пише.Днес ми е 5та процедура но нямам подобриние.Ако това ми помогне обещавам да пиша подробно и дано помогна на други ,че това е голям кошмар.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 11 дек 2016 02:11

Къде го правите това и при кого?

Sisito84

Мнение от Sisito84 » 12 яну 2017 11:50

д-р Цончев написа:Къде го правите това и при кого?
Правих го в клиниката на др Гечев в Павел Баня ,но нямам подобрение .Незнам вече как ще се справям с този проблем.Просто вече се отчайвам.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 16 яну 2017 21:43

Според мен спрете с тези екстензии, посетете отоневролог и направете доплер на шийни съдове.

Sisito84

Мнение от Sisito84 » 18 яну 2017 12:11

Правила съм доплер и там няма нищо.На отоневролог съм ходила преди 7 тодини.Беше ми изписал Деанксит и Бетасерк но нямаше ефект.Дали аз реших че след 2 седмици лечение няма ефект и ги спрях
Почнах пак Бетасерка но започна всичко да ми се върти.Явно ми пада кръвното. Ще отида на отоневролог отново но си нямам идея каде.Ще си потърся резултатите от скенера с контраст и ще пиша.Имаше отклонения но доктор каза че изследването не направено хубаво и е написано просто така да имам диагноза.
Sisito84 написа:
д-р Цончев написа:Къде го правите това и при кого?
Правих го в клиниката на др Гечев в Павел Баня ,но нямам подобрение .Незнам вече как ще се справям с този проблем.Просто вече се отчайвам.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 18 яну 2017 19:25

Отоневролог - Проф. Огнян Колев или д-р Асенов, който работи при него, на 4-ти километър,болница Св. Наум.

Sisito84

Мнение от Sisito84 » 19 яну 2017 09:36

д-р Цончев написа:Отоневролог - Проф. Огнян Колев или д-р Асенов, който работи при него, на 4-ти километър,болница Св. Наум.
Благодаря за препоръката!Само да се оправи времето и отивам.

galeto85

Мнение от galeto85 » 18 фев 2017 11:26

Здравейте! За първи път тази нощ ми се случи да се събудя с ужасен световъртеж! Отварям очите и всичко ми се върти,затварям ги пак същото. За ставане от леглото и дума не може да става. Лампата в коридора свети заради Бебо,и погледнах в светлото и премина. На какво може да се държи ?

д-р Георгиева

Мнение от д-р Георгиева » 18 фев 2017 21:38

Здравейте!

Причините може да са много, включително преумора и недоспиване. След като се е случило само веднъж, без други оплаквания, не се притеснявайте. Ако продължава, може да се обърнете към специалист невролог и да се назначат допълнителни изследвания.

radikv

Мнение от radikv » 08 мар 2017 15:17

Здравейте!
Бях с този проблем 6 години. Тук съм описал повечето неща:
https://drive.google.com/file/d/0B8tAft ... NOYXc/view

Zomfre

Мнение от Zomfre » 09 мар 2017 21:01

Q

Zomfre

Мнение от Zomfre » 09 мар 2017 21:15

Може ли някой дами помогне ще съм благодарен! От 8месеца страдам от главоболие, световъртеж ,студени топли вълни болки в връта. Правих ЯМР нямам проблем, кръвни изледвания, за анемия хемоглобин захар всичко е наред, очен ходих нямам проблем с очите , ходих при невролог изписа ми антидепресанти но няма промяна даже ходих и при кардиолог правиха ми изледвания и няма проблем и там ,кръвното мие наред , купих си специална
възглавница за спане но няма промяна помогнете ми ще съм благодарен!

stefib

Мнение от stefib » 31 мар 2017 10:11

И аз се присъединявам към групата. Имам замаяност от около 6 години 3 отоневролога и куп изследвания и нищо. Нямам проблеми с очите единствено лек астегматизъм с кръвното със щитовидната единствено шипове но доплера е супер като за 23 годишно момиче ЯМР нищо нито синузит. Лежах в болница където ми беше поставена диагноза комплексен отоневрологичен синдром. Никакви лекарства не ми помагат постоянно главоболие като вървя сякаш потъвам не мога да стоя права мирно постоянно пристъпвам от крак на крак и като гледам в един предмет сякаш ми примърдва фокуса. Не е депресия тъй като ми се появи в абсолутно спокоен период. Пила съм бетасерт арлеверт ноотропил тебокан вестибо нищо не помага моля ви ПОМОГНЕ те ми д-р Цончев в безисходица съм а съм на 23 къде е тя още моята.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 05 апр 2017 20:39

Къде са ви гледали до момента?

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”