ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Откри френски научен екип
Ацетилсалициловата киселина може да предпази от усложнения при...
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара

Ежедневно главоболие

Модератори: админ, консултанти

Станимира

Ежедневно главоболие

Мнение от Станимира » 06 окт 2017 09:18

Здравейте, ще се опитам да бъда максимално кратка.Преди година и половина започна главоболие от лявата половина на главата понякога беше притискаща болка (все едно имам каска на главата), друг път доста по силна и режеща, беше ми назначено от ЛЛ Нимезил и Невробекс, които до един момент помогнаха и болката спря може би за около половин година, докато юни месец тази година не се появи отново.Посетих кардиолог, очен лекар, УНГ-навсякъде всичко е наред.Накрая посетих невролог доц.Олга Григорова-Александровска б-ца, прегледа мина наред и каза , че не вижда нищо притеснително, но все пак ме изпрати на ЕЕГ.Направих това изследване и там резултатите са в норма, след което доц.Григорова реше да назначи профилактика Сибелиум 2×5mg. 2месеца, Мигренон 2-3 капс. 3-4 месеца, Триптозин 2×1таб. 3-4месеца.Та въпросът ми е не са ли прекалено много тези лекарства за профилактика, при полужение, че тя дори не е сигурна, че това е мигрена, не ми е пускала други изследвания кръв, урина или каквото и да било...Благодаря много, ако ми отговорите.

д-р Цончев

Re: Ежедневно главоболие

Мнение от д-р Цончев » 09 окт 2017 20:40

Според мен е добра терапията. Не са ви необходими изследвания на кръв и урина при тия оплаквания.

Станимира

Мнение от Станимира » 13 окт 2017 12:13

Благодаря Ви много за отговора.Започнах да ги пия вече 4-ти ден, за сега няма ефект, пък ще види по натам.А можете ли да ми кажете всички накуп ли да приемам или първо Сибелиум два месеца, след като го изпия него-Мигренона и когато приключа и с него да започна последното, защото аз така разбрах от доцентката... :shock: Това прави общо 10 месеца профилактика...

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 16 окт 2017 20:34

Както ви е казано така го пийте. Имайте предвид, че е необходимо време за да се постигне ефект с тая терапия. Няма да мине за ден-два

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”