ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Дефицитът на магнезий често води до безсъние
Дори в малки количества провокират стомашен дискомфорт
Първата грипна вълна тази година подранява с 6 седмици
Схващането, че застрашават само жените е много грешно

Главоболие

Модератори: админ, консултанти

headachepatient

Главоболие

Мнение от headachepatient » 09 авг 2017 22:51

Здравейте, аз съм на 19 години, доста активен съм активен като цяло(тренирам 4-5 пъти седмично). От малък имам главоболие, ходили сме по всякакви лекари - невролози, ЕЕГ са ми правили, психолози (защото страдам от тревожност и когато ме заболи нещо веднага започвам да чета в интернет и започвам да се обсебвам от тази болест и си мисля нон-стоп, че съм болен). Ето в тази зона ми е главоболието : http://prikachi.com/images/50/9160050J.jpg. Понякога ме боли и от дясната страна на същото място, понякога и от двете. Други симптоми нямам, но това главоболие ме притеснява, мерил съм кръвното докато ме боли главата и е нормално. А и се чувствам леко замаян понякога, но в много редки случаи когато стоя на компютъра дълго време или се излежавам прекалено дълго в леглото. Когато ходя при личния ми на преглед за главоболието ми казва просто да спра да се тревожа.. :lol: но не става "просто да спра да се тревожа". А правих наскоро и кръвни изследвания всичко е 6+ както се казва. Само това главоболие....

д-р Цончев

Re: Главоболие

Мнение от д-р Цончев » 13 авг 2017 18:39

Има специализирани кабинети за борба с главоболието, можете да се поинтересувате и да посетите. Възможно е да е по типа на мигрената.

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”