ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Рядкото заболяване се проявява веднага след раждането
Бактериите не получават шанс да развият резистентност
Какво е разумно да очакваме от тях?
Плевралният излив може да е причина за задух

Главоболие в тила всеки ден... Помощ

Модератори: админ, консултанти

Mladomomche

Главоболие в тила всеки ден... Помощ

Мнение от Mladomomche » 26 мар 2017 13:09

Здравейте на 23 години съм имам хипохондрия и тревожно разстройство. От месец и нещо ме боли главата почти всеки ден като тука от 2-3 седмици си е направо всеки ден. Болката е от зад главата в тила и се усеща сякаш леко във врата. Понякога болката е лека търпима но много досадна, понякога е силна ( не ужасно силна) и трябва хапче аналгин , като почти винаги ми помага , но поянякога не. Имал съм такива болки в главата и преди една две години като беше пак всекидневно но за около седмица. Тази болка понякога се мести и в двете страни като по често е дясно с едното слепоочие и зад очите. В очите чувствам непрестанно напрежение ходих на очен имам -0.25 астигматизъм и на двете очи , но тя каза че не може да е от това измервваха ми очно налягане беше добре каза че имам много чувствителни очи. Не знам какво да правя много ме е страх да не е нещо сериозно като тумори и прочие. Главоболието започва най често когато съм на работа и се притесня , но понякога дори когато съм на плейстеишана и седя в неподходяща поза започна да ме боли , като понякога отминава за часове понякога трае цял ден. Измериха ми кръвното беше нормално 120/80 даде ми направление за снимка на синуси. Помогнете ми от какво може да е. Забравих да кажа , че болката ми е позната по характер и преди съм я имал , но за кратко. Между дугото и синдрома на раздразненото ми черво се е обострил тия седмици...

д-р Цончев

Re: Главоболие в тила всеки ден... Помощ

Мнение от д-р Цончев » 26 мар 2017 13:18

Първо решете проблема с тревожното разстройство. Мога да препоръчам лекар в София.

Mladomomche

Мнение от Mladomomche » 26 мар 2017 14:12

Аз съм в Лондон , но възможно ли е да е от тревожното разстройство

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 30 мар 2017 22:00

Според описанието ви - е възможно да се провокира от това..

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”