ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Тя изглежда различно при всеки
Учени откриха кой вид корелира с повишен риск от карцинома
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс

Главоболие, замаяност и стрес помогнете ми

Модератори: админ, консултанти

Mladomomche

Главоболие, замаяност и стрес помогнете ми

Мнение от Mladomomche » 21 фев 2017 22:59

Добър вечер, приятели.
Имам проблеми от няколко месеца насам.
Имах проблеми с болки в лявата част на сърцето и ръката и отидох на кардиолог оказа се че имам удебелена стена на сърцето и много се притесних, но каза че болките идват от сърдечна невроза а не от сърцето. Въпреки това направих няколко панически кризи през месец декември а той ме прегледа в началото на декември и цял Януари се чувствам депресиран че ще получа инфаркт. Към 14 януари започнаха да ме болят ушите и то доста време към две ти седмици дори днес като се поядосам и ме наболяват. Замаено ми е от три месеца ( и преди ми се е случвало) имам болки във врата от скоро седмица почти ме боли глава всеки ден отзад и зад очите ( мисля че от едната страна) появяват ми се някакви аури пред очите като понякога е само в едното око под аура имам предвид появява се нещо като форма пред окото после минава в периферията и не мога да виждам нормално около 10-15 минути. А сга от скоро сякаш едното ми око е отслабнало така го чувствам или и двете очи не знам точно все едно е замъглено , но не е не мога да го опиша все едно трудно се съсредоточвам и то към светлини сякаш телевизора най вече трябва да премигна няколко пъти и да ги разтъркам чак тогава може би се оправя. Скоро си правих очен тест и снимка на окото всичко е в норма имам мнооого лек астигматизъм имам и диоптри за четене като тя каза че ги предписва заради напрежение в очите. Трепери ми много често дясното око и имам шум и в двете уши много ме е страх от рак на мозъка на 23 години съм като не повръщам рано сутрин нито ми се гади катп ме боли главата ( константно главоболие мисля че имам и от преди доста често си ме боли глава). Имал съм същите симптоми и преди от 6-7 години и сурата също в имам от много време. Имам тревожно разстройство направиха ми кръвен тест на скоро и ехография те са перфектни. Много ме е страх като им кажа на лекарите тука в Англия че ми е така на очите го отдават на стрес и не ме вземат на сериозно. Изнервен съм също тези дни притеснявам се страшно за здравето си.

Mladomomche

Re: Главоболие, замаяност и стрес помогнете ми

Мнение от Mladomomche » 21 фев 2017 23:02

Забравих да кажа ,че имам и синдром на раздразнено дебело черво от една година. Спа си добре през ноща нямам проблеми, не знам какво да правя вече наистина пише че симптомите на мозъчни тумор са такива главозамайване, замъгляване на погледа и главоболие.

Mladomomche

Мнение от Mladomomche » 21 фев 2017 23:04

А и това с очите все едно трябва да гъ разтъркам за да виждам нормално или да примигна доста пъти. Но шума в ушите стана много на често преди години беше доста по рядко. Уж нямам високо кръвно и нямам висок холестерол

Mladomomche

Мнение от Mladomomche » 24 фев 2017 01:54

Моля ви отговорете ми

д-р Георгиева

Мнение от д-р Георгиева » 26 фев 2017 21:08

Здравейте!

На първо място трябва да се уверите, че оплакванията Ви не се дължат на някакво вътрешно напрежение и неспокойствие. Важното е, че направените Ви досега изследвания не показват отклонения. Ако главоболието, шумът в ушите и световъртежът продължават може да посетите и специалист невролог и евентуално да се назначат още изследвания, за да се отхвърли органична причина.

Mladomomche

Мнение от Mladomomche » 27 фев 2017 02:52

Ами главоболието взе да отминава и болката в ушите но какво ми хрумна , че може да имам микроинсулт заради зрението и понякога бъркам думите и то от два три дни сякаш получавам страх в сърцето когсто изговарям грешно. И едната ми ръка я усещам мека много ме е страх от инсулт.

radikv

Мнение от radikv » 08 мар 2017 15:20

Здравейте!
Бях със замайване 6 години. Тук съм описал повечето неща:
https://drive.google.com/file/d/0B8tAft ... NOYXc/view

Zomfre

Мнение от Zomfre » 09 мар 2017 22:12

Може ли някой дами помогне ще съм благодарен! От 8месеца страдам от главоболие, световъртеж ,студени топли вълни болки в връта. Правих ЯМР нямам проблем, кръвни изледвания, за анемия хемоглобин захар всичко е наред, очен ходих нямам проблем с очите , ходих при невролог изписа ми антидепресанти но няма промяна даже ходих и при кардиолог правиха ми изледвания и няма проблем и там ,кръвното мие наред , купих си специална
възглавница за спане но няма промяна помогнете ми ще съм благодарен!

д-р Георгиева

Мнение от д-р Георгиева » 12 мар 2017 16:45

Здравейте, Zomfre!

Ако оплакванията Ви персистират е добре да повторите консултацията с невролог, в случай че приемът на антидепресанти е бил достатъчно продължителен, за да се отхвърли наистина ползата от тяхното действие.

Поздрави!

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”