ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Стандартното лечение на киселини може да увреди черния дроб
Аспермия - причини, симптоми и лечение
Отключва осезаеми промени в детския мозък

Тъпа болка в главата от 6 дни

Модератори: админ, консултанти

Georgi000

Тъпа болка в главата от 6 дни

Мнение от Georgi000 » 28 юни 2016 19:00

Здравейте на 22 години съм от миналият четвъртък имам главоболие.Получих го четвъртък вечерта след като приключих игра на табла,бях напрегнат силно концентриран и съсредоточен,започна силна болка изпих един аналгин и болката леко утихна и остана една тъпа и дразнеща болка до ден днешен,усещам едно напрежение в главата.Ходих да ми премерят кръвното беше 135 на 65 (Казаха че било нормално... и да съм пиел по 2 течни аналгина и 3 нурофена на ден) Спазих това 1 ден тъй като ми се стори ненормална доза...както и да е тъпата болка си остана пих беналгин и ацефеин но нищо...
Ходих до личния лекар кръвното пак ми беше 135 на 80 даде ми направление за кардиолог.Болката или по скоро като тежест е конценрирана от двете страни над челото въпреки че има и леки болежки и по други места по главата.
Преди година горе долу имах същият проблем болеше ме 3-4 дни пак така тъпа болка отидох до лекарски кабинет и кръвното пак ми беше високо до колкото си спомням 145 на 90 нещо такова пих половинка хлофадон и се оправих.Сега всъщо взех 1/4 но няма подобрение болката,напрежението и тежестта си стоят.
Истина е че в последните месеци имах доста напрежение никакъв режим на спане и хранене доста часове пред компютър.Според вас дали е нужен ЯМР и как да процедирам от тук на нататък.Благодаря

д-р Цончев

Re: Тъпа болка в главата от 6 дни

Мнение от д-р Цончев » 02 юли 2016 13:50

Към днешна дата как е положението?

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”