ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Тя изглежда различно при всеки
Учени откриха кой вид корелира с повишен риск от карцинома
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс

Главоболие, заглъхване на ушите и нестабилност

Модератори: админ, консултанти

flower202

Главоболие, заглъхване на ушите и нестабилност

Мнение от flower202 » 31 авг 2015 19:36

Здравейте!
От 7 седмици вече имам ежедневно главоболие и заглъхнали уши. Понякога чувствам, че нямам баланс (но не е замайване или световъртеж). Болката е в различни части на главата - понякога в слепоочията, или в тила, или челото и е по-скоро опъваща и стягаща, отколкото силна и остра. Също през нощта само, започнаха да ми изтръпват малкият и безименният пръст на лявата ръка. Естествено отидох при личния лекар, който окачестви случаят като "tension headache" (живея в Северна Америка) и ми предписа Celebrex (celecoxib) и rabeprazole, който да предпазел стомаха от Celebrex-a. Аз не ги взех, тъй като имам колит и се страхувам да не направя криза. Настоях за специалист и ме пратиха на УНГ. Той назначи доста тестове за проверка на слуха и баланса, които са нормални. Прати ме на невролог, за който чакам час. Въпросът ми е, какви тестове да поискам от невролога и имате ли предположение каква е причината за моето състояние?
Благодаря предварително!

Shaider
Контакти:

Re: Главоболие, заглъхване на ушите и нестабилност

Мнение от Shaider » 01 сеп 2015 15:51

Неврологът ще прецени след преглед какваи изследвания да ви назначи, а състоянията с тези симптоми са доста – може да е Мениерова болест, може да е възпален ушен нерв, предполагам , че има и др. състояния.
Уважаеми читатели, и вие сте разработка на военните!!! Аз съм бай Шиле Попюрданов, не си казвам истинското име от съображения за сигурност!

polityy

Мнение от polityy » 29 фев 2016 17:11

Здравейте,
и аз имам подобен проблем и не мога да разбера от какво е. При мен има само главоболие и заглъхване на ушите и от време на време главоболието става непоносимо. Това може ли да е мигрена или ...

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 01 мар 2016 16:22

Възможно е но в такива случаи е добре да сенаправи и преглед при отоневролог.

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”