ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
На какво се дължи?Какви могат да бъдат оплакванията?
Не всички последствия се усещат на момента!
Мъчителна за болния и околните

Главоболие в едната половина на главата

Модератори: админ, консултанти

dian1011

Re: Главоболие в едната половина на главата

Мнение от dian1011 » 11 май 2011 20:23

Над таблетките Клопидогрел пише Егитромб 75мг прочетох страничните ефекти и се хванах за главата кървене черен дроб и куп други.

magdasteki

Мнение от magdasteki » 31 окт 2011 21:31

имам болка в главата вече ще стане 1 година ходила съм на скенер казаха ,че ми няма нищо да отида на очен лекар защото нося очила ходих и там корегирахме диоптрите ,но болката си я имам
чуствам я като пареща болка в дясно близо до ухото.нощем не я усещам понякога ме боли и дясното око
вече незнам на какъв лекар да отида
очния казва че съм добре скенера също

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 31 окт 2011 23:45

Отоневролог, мога да препоръчам в София-

dimo1953

Мнение от dimo1953 » 05 ное 2011 16:29

Здравеите. От два месеца ми боли едната половина на главата. Лежах в болница и ми поставиха диагноза о... невралгия. Изписаха ми Темпалгин,Афламил Кавитон Форте. Преди това, ми болеше задната част от дясната страна на главата, а сега болката премина на цялата дясна страна. Търся консултация от специалисти. С уважение Д. Димов.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 05 ное 2011 16:31

За София?

dimo1953

Мнение от dimo1953 » 07 ное 2011 19:21

Здравейте. Бих искал ако може тук да ми разясните за тази моя болка в главата,понеже не съм от София и нямам възможност да пътувам.( Забравих да Ви кажа,че ми откриха и шип отзад на тила и ми казаха,че щял да мине от тези хапчета които ми предписаха за които вече ви казах) Благодаря Ви предварително.

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 09 ное 2011 20:53

Различни може да са причините за една такава болка и няма смисъл да се гадае. Трябва преглед...

Nellana

Мнение от Nellana » 23 ное 2011 14:54

Здравейте,вчера получих много силно главоболие в дясната част на главата.Взех Парацетамол ,но болката не спря.Два часа след това повърнах.Получих изтръпване на пръстите на лявата ръка,което след 15мин. премина.Взех и една таблетка Кокстрал,но главоболието продължи още 2-3ч.Друг път също ме е боляла главата ,но за първи път имах повръщане и изтръпване на крайници.На какво може да се държи това?

melita91

Мнение от melita91 » 13 юли 2013 21:36

Zdraveite iskam da popitam neshto bashta mi ima bolki v dqsnata chast na glavata mnogo se pritesnqvam kogato poglejda nagore go boli i ne govori mnogo zashtoto pak go boli vuzmojno li da e ot zub

tanya.sakareva

Мнение от tanya.sakareva » 10 окт 2013 14:42

Здравейте искам да попитам нещо защтото не съм сигурна дали имам нужда от лекар... имам много силно главоболие в седмицата ми се е случвало да ме боли от 2 до 4 пъти ..Понякога имам главоболие дори и като стана сутрин и почти винаги е около дясното око не винаги е силна понякога е слаба но постоянна и трябва да пия хапче .Но имам и друга болка която е много силна и понякога започва от дясното око ..след това се премества по цялата глава започва да ми става лошо даже ми се е случвало да повръщам няколко пъти.. Появяват ми се синини под очите и устните започват да ми треперят все едно ми забиват иглички или нещо от сорта на изтръпване..задалжително трябва да пия аулин ,за да ми мине... А от скоро имам някаква странна болка от дясно започва от окото и върви само по дясната част на главата ми чак до връта .Понякога е много силна но за много кратко време ...и така се повтаря през определено време понякога трае и цял ден,а понякога само по няколко пъти все едно ми забиват пирон ... Незнам дали има нужда от лекар и изследвания за това искам да попитам първо тук ,за да съм сигурна. Много ви благодаря предварително! хубав ден! :-)

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 12 окт 2013 17:35

Добре е да се направи преглед при невролог в този случай. Според описанието е възможно да се касае за болка в резултат на възпаление на лицевия нерв.

MeriL

Мнение от MeriL » 13 окт 2013 22:51

Здравейте. Аз също имам такъв проблем.Много силна болка в дясната половина на лицето и главата,щом се наведа,щом си мия зъбите,щом си мия косата,дори когато се докосна съвсем леко по лицето или косата. Даже когато има лек вятър пак ме боли,когато ям и дори ако говоря малко по силно.Болката е от горната челюст,минава през окото,слепоочието,вътре в окото и стига в главата.много силна болка,все едно някой забива пирони в мен.Четох за подобно нещо но пишеше че болката е много кратка.Моята никак нее кратка,5 ,10 минути може даса и повече,също когато ме боли във окото имам силно парене.Понякога пък щом се докосна ме бие ток,все едно хиляди игли ме бодат.Всичко това го получавам през цялото денонощие,минава после пак започва,много често.Пия болкоуспокоителни но всичко е за момента.Много ви моля ако е възможно някои лекар дами даде някакъв съвет,какви прегледи даси направя и ако може дами каже за какво мога дасе съмнявам,какво може дае това.Ще съм ви много благодарна ако някой ми отговори.Предварително благодаря

д-р Цончев

Мнение от д-р Цончев » 14 окт 2013 22:25

Горният ми отговор се отнася и за този случай.

svilenv

Мнение от svilenv » 21 дек 2013 15:28

Здравейте, имам същите симптоми като горе споменатите с изключение на повръщане и болки като иглички. В моя случай болката е пулсираща в дясната част на главата и областа на окото трае около 10тина минути и се появява переодично, не зная какво я активира. Често едната ми ноздра е запушена, но не една и съща! Имал съм повърхностна лезия на лицев нерв. Дайте ми съвет каква може да е причината и какво бих могъл да сторя. Благодаря предварително!

kuwka

Мнение от kuwka » 10 юни 2014 14:52

Zdr.sdradam ot glavobolie dosta godini no naposledak se slu4va da po silno .namirase otgore na glavata sas bolka silna i toptq6ta v dqsno sas draznene na u4ite .ponqkoga nemoga da darpq zvuk isvetlina . Prodaljava okol 4as do dva sas hap4eta za bolka ta nqkoi pat mi minava no pove4e pati ne .zatova drsq pomo6 .imalasam sinuzit i sam patala na glavata si no i preti tova sam stradala ot glavoboli na 25 godini sam babami e imala rak na glavata i se stahuvam blagodrq

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”