ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Тя изглежда различно при всеки
Учени откриха кой вид корелира с повишен риск от карцинома
Най-силно засегнати са раменният и тазовият пояс

Често главоболие и напрежение в областа на очите

Модератори: админ, консултанти

vivi91

Re: Често главоболие и напрежение в областа на очите

Мнение от vivi91 » 22 мар 2015 08:53

Zdraveite!Nujdaq se ot pomosht!Imam sledniq problem:Ot 2 godini stradam ot panichesko razstroistvo lekuvam se bqh na antidepresanti sega minah na homeopatiq bqha mi izpisali rivotril v momenta go spiam shtoto prosto iskah da se otturva ot tazi otrova!Ot tezi lekarstva poluchih adenom na hipofizata bqh na qdreno magniten glavno otidoh shtoto ot edna godina me boli glavata v tila slepoochiqta i cheloto minava za izvestno vreme i pak se poqvqva!Sega veche ot edin mesec pak me boli i v povecheto sluchai ne mi minava ot nishto prosto sum mn otchaqna pritesnqvam se neznam na kakvo se dulji hodih na kakvi li ne lekuri i prosto nikoi ne mi dava nikakvo obqsnenie ot kakvo tochno me boli!Ponqoga me boli oshte shtom otvora ochi sutrin mine 1 chas i minava posleto kum sledobqd pak pochva ponqkoga ima dni me boli mn slabo a po princip dori i da me boli vecher si lqgam i si zaspivam ne se budq ot bolka prosto neznam kakvo da pravq veche!Mn shte se radvam ako mi dadete nqkakuv savet ili mi pomognete Blagodarq VI i se izvinqvam za dulgoto obqsnenie

Didinaka

Re: Често главоболие и напрежение в областа на очите

Мнение от Didinaka » 10 юни 2016 20:40

Ако може да ми се обясни страшно ли е ме постоянно чувствам напрежение в очите чувствам ги постоянно като че ли съм ги натискала над клепача си и в някои обстановки взависимост от светлината виждам като през лупа по някога виждам размазано не мога да виждам нещтата винаги нещо може да е до мене а аз не го виждам като че липса на концентрация което може да е но точно това посттоянно чувство ме ката да я губя като че губя концетрацията си когато стана всичко е наред и когато изляза на дневна светлина всичко започва предполагам дории ако е мн светло а седя срещу някого го виждам мн странно като ангел или само силует различно а в такива моменти ако някой е мн на близко го виждам като през лупа но и не го виждам а понякога дори едното става по малко от другото и някои случаи имам лека болка в областа на веждите ... Ходих на доктор веднъж но тя ми каза че ми няма нищо изписа ми някакви хапчета но когато ги консоморам и ми се повдига за това и не ги пия а и не смятам че докторката при която бях си заслужава да се върна пак при нея понеже иска и 20 лв за посещение само за преглед при който ми казва че всичко е наред а аз осещам че това не е нормално ..??? Ако нможе да се посъветвам тук какво може да е това и ако може да ми препоръчата някои добър доктор ще съм мн благодарна ..)))

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”