ФорумФорум       ФорумСправочник       ФорумТест     |     Вход
Аптека онлайн

Форум

Начало Въпроси/Отговори Регистрация Влез Разширено търсене
Ето кои са подходящите грижи за кожата.
Превантивното средство е почти готово за пускане на пазара
Може ли един размер да пасне на всички мъже?
Лесноусвоимата захар е любима храна на раковите клетки.

Възпаление на троичния нерв!

Модератори: админ, консултанти

иван 70

Re: Възпаление на троичния нерв!

Мнение от иван 70 » 18 апр 2016 23:18

опитай със термофора.

Pchelichka.27

Re: Възпаление на троичния нерв!

Мнение от Pchelichka.27 » 01 ное 2016 19:41

При мен мъките се започнаха от януари 2016 след химически пилинг за лице( глюколова киселина 20%), трябваше да разредя концентрата с вода, но не го направих. Директно потопих една клечка за уши в киселината и нанесох на лицето. След това неутрализирах. Веднага получих болки в главата и силно чувство за топлина. Лицето не беше зачервено, а пребледняло. Почна се сърцебиене и паник атаки. Имах чувството, че ще ми изгори лицето, а всъщност нямаше никакво зачервяване. Отидох в спешното и там ми взеха кръв, беше ОК. Но от тогава до сега вече 11 месеца постоянно ми изтръпва лявата част на главата, с чувство за парене, стягане доста болезнено, мравучкане по лявата част на главата. Направих си един куп изследвания, ходих около 8 пъти на невролог - двама от тях ми казаха, че това е тригеминална невралгия. Някой от невролозите ми казаха, че този пилинг нямало как да засегне този нерв. Едните казват едно, другите друго. Болката се засилва на топлина имам чувството, че като съм на слънце ще припадна, толкова зле ми ставаше. Всичко свързвам този пилинг, защото след като го нанасях дори леко от някъде по лицето ми текна кръв- като спукано капилярче и ли като разранената пъпка. Възможно ли е да се е възпалителни нерва от това? Ухото пак от лявата страна ми кънти на моменти, при остри силни звуци, сякаш е пълно с кръв или вода такова усещане имам.планувам бременност, но не знам дали е удачно ако наистина имам нервус тригеминус. На 27 години съм. Нямам проблеми със зъбите. Ходих на скенер, УНГ, всичко е ОК. На дерматолог 2 пъти, прозя се дерматолога и ми каза няма ти нищо на кожата, вземи ми мангизите и това е. От какво може така да ме пари и изтръпва не мога да си обясня. Тези дни мисля да отворя нова тема и да разкажа в подробности моя проблем, направо не се живее така. Ако някой е попадал в такава ситуация или знае лек ще се радвам да пише.

Отговори

Върни се в “Главоболие. Мигрена”